widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

Od 2019-07-15 do 2019-07-21

Wibracja tygodnia

29. tydzień w wibracji 41 to silna piątkowa energia podbita wtorkową pełnią Księżyca i mocną wibracją Dziesiątki miesiąca - zatem wszystko wskazuje na to, że najbliższe dni okażą się wyjątkowe, jeśli... jeśli tylko tego zechcemy.

...a zechcieć warto - wibracja o wartości 41 zapewnia opiekę kosmiczną i sprowadza sytuacje, dzięki którym możemy czerpać przyjemności i zaprzyjaźnić się ze szczęściem.

Oczywiście, jak zwykle, trzeba być otwartym na Nowe i być tego Nowego ciekawym - więc... nie kombinujmy za bardzo, nie filtrujmy wszystkiego przez pryzmat zakazów, nakazów, wypracowanych przyzwyczajeń i nadmiernych ograniczeń - ! co nie znaczy "rób co chcesz, piekła nie ma"! - teraz sprawdzi się postawa pioniera, życiowego pasjonata, poszukiwacza przygód lubiącego niespodzianki i zmiany.

...i jak zwykle zawsze jest jakaś przestroga - ponieważ podwyższona będzie nasza emocjonalność i chętniej ulegniemy zachciankom - nie zapominajmy, że istnieje coś, co na imię ma rozsądek - nie zostawiajmy go w domu, nie zamykajmy w walizce, polubmy go i zawsze zabierajmy ze sobą. ;-)

Przewodnia myśl tych dni - spróbujmy wyjść poza utarte schematy i zobaczmy, co się zadzieje, bo to właśnie w ten sposób otwieramy się na... cuda.

" Cuda wydarzają się poza naszym normalnym postrzeganiem rzeczywistości. One dzieją się cały czas, ale czasem ich nie zauważamy, ponieważ nawykowo skupiamy się wciąż na tym samym - na tym co jest nam znane, co wiemy i w co świadomie wierzymy. Gdybyśmy po prostu zaczęli zauważać zmiany i nowości, doświadczalibyśmy znacznie więcej cudów." "Fizyka cudów" Dr Richard Bartlett

Sic!

Tygodnia pełnego cudów życzę. :-)
Irena


Zadzwoń na
708 788 652708 788 652 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7770048 224 179 777 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji