widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Portal MagiczneWrota.pl udostępnia wiele ciekawych i przydatnych funkcjonalności dla swoich użytkowników. Jedną z nich wprowadzona niedawno usługa "rozmów zamawianych". Pozwala ona na zamówienie rozmowy z dowolnym doradcą dostępnym na portalu.


Rozmowy zamawiane zwalniają nas z konieczności pozostawiania w kolejce połączeń przychodzących do doradcy. Nie musimy już więcej oczekiwać na dostępność wybranej osoby, a każdą rozmowę możemy zaplanować na wybraną przez siebie porę. Poniżej znajdziemy kilka wskazówek dotyczących funkcji "rozmowy zamawiane". Spójrzmy jakie to proste.

 1. Krok pierwszy, rejestracja

  Korzystanie za funkcji "rozmowy zamawiane" jest możliwe wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu. Jeżeli już wcześniej założyliście konto możecie pominąć tę cześć i przejść do kroku 2.

  Rejestracje rozpoczynamy od kliknięcia "zostań klientem" w górnej części strony.Pamiętamy przy tym, że rejestracja jest darmowa i nie wymaga podawania żadnych danych osobowych.

  W następnym widoku zostaniemy poproszeni od podanie loginu oraz hasło, a także innych informacji niezbędnych do poprawnej rejestracji na portalu.

  Po wprowadzeniu prawidłowych danych i zatwierdzeniu formularza na nasz adres e-mail zostanie przesłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Klikamy go by aktywować nasze konto i udać się na stronę logowania.
 2. Krok drugi, logowanie

  Logowanie jest możliwe wyłącznie po wcześniejszym aktywowaniu konta. Podajemy login oraz hasło, a następnie zatwierdzamy przyciskiem enter. Od tej chwili mamy dostęp do wszystkich funkcji portalu.

 3. Krok trzeci, doładowanie konto prepaid

  Po pierwszym udanym logowaniu zobaczymy widok, który informuje nas o stanie naszego konta. Chcąc korzystać z rozmów zamawianych powinniśmy je zasilić wybierając odpowiedni system płatności: paypal lub payu. Pamiętamy przy tym, że system PayPal jest przeznaczony głównie dla osób z za granicy, nieposiadających numeru pesel.  Następnie po wybraniu systemu płatności zaznaczamy interesującą nas kwotę doładowania.


 4. Krok czwarty, zamówienie rozmowy z doradcą

  W celu zamówienia rozmowy z doradcą wybieramy 'zamów rozmowę' z menu znajdującego się po lewej stronie.

 5. Krok piąty, wybór doradcy

  Po wyborze 'zamów rozmowę' pojawi się oko z możliwości wyboru doradcy. Podajemy nasz numer telefonu, wybieramy doradcę, a następnie klikamy przycisk znajdujący się u dołu strony. Na podany przez nas numer zostanie przekierowanie połączenie od doradcy. Mówiąc prościej, doradca oddzwoni no podany w formularzu numer telefonu.

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź problemów z rozmowami zamawianymi możemy skontaktować się z administratorem portalu wykorzystując poniższe dane:

Adres e-mail: kontakt@magicznewrota.pl
Telefon 801 88 44 00 lub +48 22 417 94 04

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się