widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

Aktualności

Promocja 20% :)

20% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod LATO Promocja trwa do 14 lipca. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Ikigai - sztuka szczęścia rodem z Japonii

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Ikigai - sztuka szczęścia rodem z Japonii" .

Skrzyp polny - upiększenie od środka

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Skrzyp polny - upiększenie od środka" .

Dlaczego wróżby się nie sprawdzają?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Dlaczego wróżby się nie sprawdzają?" przygotowanym przez naszego eksperta IKA - Iwona K..

Promocja 10%

10% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod PROMO10 Promocja trwa do 2019-06-30. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Dni tygodnia w świecie ezoterycznym - energie ciał niebieskich

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Dni tygodnia w świecie ezoterycznym - energie ciał niebieskich" przygotowanym przez naszego eksperta Wróżka Amber.

Oddziaływanie Kamieni Szlachetnych - KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Oddziaływanie Kamieni Szlachetnych - KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY" przygotowanym przez naszego eksperta Wróżbitka Laura Estera.

Strona 1  z  98

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji