widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Aktualności

Rumi - mistyk, filozof, poeta i nauczyciel miłości

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Rumi - mistyk, filozof, poeta i nauczyciel miłości" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.

Magiczne Amulety cz.2

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Magiczne Amulety cz.2" przygotowanym przez naszego eksperta Laura Estera.

Co robić, aby mieć więcej pieniędzy?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Co robić, aby mieć więcej pieniędzy?"

Magiczne Amulety cz.1

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Magiczne Amulety cz.1" przygotowanym przez naszego eksperta Laura Estera.

Promocja 20%

20% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod PROMO20 Promocja trwa do 2018-03-18. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Oczyszczenie domu z negatywnej energii

Zapraszamy do zapoznania się z "Oczyszczenie domu z negatywnej energii" przygotowanym przez naszego eksperta Wróżka Ewa.

Horoskop tygodniowy 12.03.18 - 18.03.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 12.03.18 - 18.03.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Szamani - budujący mosty pomiędzy światami

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Szamani - budujący mosty pomiędzy światami" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.

Jak wykorzystać Feng Shui w budowie relacji cz.3

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Jak wykorzystać Feng Shui w budowie relacji cz.3" przygotowanym przez naszego eksperta IKKA.

Jak wykorzystać Feng Shui w budowie relacji cz.2

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Jak wykorzystać Feng Shui w budowie relacji cz.2" przygotowanym przez naszego eksperta IKKA.

Promocja 20%

20% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod PROMO20 Promocja trwa do 2018-03-11. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Jak wykorzystać Feng Shui w budowie relacji cz.1

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Jak wykorzystać Feng Shui w budowie relacji cz.1 " przygotowanym przez naszego eksperta IKKA.

Audycja na żywo - 14.03.2018

Serdecznie zapraszamy na program na żywo, który odbędzie się 14 marca o godzinie 17:00. Program poprowadzi Jasnowidz Maja Pracoń.

Sposób na szczęśliwe życie

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Sposób na szczęśliwe życie"

Horoskop tygodniowy 5.03.18 - 11.03.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 5.03.18 - 11.03.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Zawierzenie i wolna wola

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Zawierzenie i wolna wola" przygotowanym przez naszego eksperta Tamita.

Promocja 20%

20% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod PROMO20 Promocja trwa do 2018-03-04. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Horoskop miesięczny na marzec 2018

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem miesięcznym na marzec 2018" przygotowanym przez naszego eksperta Wrozbita Saleos.

Horoskop Video na marzec 2018

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem Video na marzec 2018" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Strona 1  z  82

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się