widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Aktualności

Promocja 10%

10% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod PROMO10 Promocja trwa do 2017-10-22. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Wrzos

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Wrzos" przygotowanym przez naszego eksperta Tarocista Leszek.

Czy działa na Ciebie obca, zła energia?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Czy działa na Ciebie obca, zła energia?" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.

Jak przetrwać jesień?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Jak przetrwać jesień?"

Dzień, który rozpoczął Twoje życie

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Dzień, który rozpoczął Twoje życie"

Joga na co dzień

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem Joga na co dzień" przygotowanym przez naszego eksperta Jasnowidz Urszula.

Horoskop tygodniowy 16.10.17 do 22.10.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 16.10.17 do 22.10.17." przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Kwiaty w doniczkach niosące szczęście

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Kwiaty w doniczkach niosące szczęście"

Runa na nowy rok dla każdej wibracji numerologicznej

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Runa na nowy rok dla każdej wibracji numerologicznej" przygotowanym przez naszego eksperta Runistka Oliwia.

Horoskop tygodniowy 09.10.17 - 15.10.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 09.10.17 - 15.10.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Jak wyostrzyć zmysły? Poznaj kilka ćwiczeń.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Jak wyostrzyć zmysły? Poznaj kilka ćwiczeń." przygotowanym przez naszego eksperta Wrozbita Robert Q.

Boże dary dla znaków Zodiaku - trygon ognia

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Boże dary dla znaków Zodiaku - trygon ognia"

Promocja 20% :)

20% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod PROMO20 Promocja trwa do 2017-10-15. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Boże dary dla znaków Zodiaku - trygon ziemi

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Boże dary dla znaków Zodiaku - trygon ziemi"

Boże dary dla znaków Zodiaku - trygon wody

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Boże dary dla znaków Zodiaku - trygon wody"

Horoskop na Październik 2017

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem na Październik 2017" przygotowanym przez naszego eksperta Tarocistka Agiatis.

Horoskop tygodniowy 02.10.17 - 08.10.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 02.10.17 - 08.10.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Strona 1  z  76

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki

Poniedziałek 23 października 2017


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita


Karta dnia

XV Diabeł

Dzisiaj będzie nam się wiodło, będą pojawiały się rożnego rodzaju okazje, dojdą do głosu nasze pierwotne instynkty i namiętności. Jakieś tamy mogą pęknąć i coś co od dawna tłumimy może wybuchnąć ze zdwojoną siłą. Będziemy mogli zdjąć z siebie pęta, które nas nie hamują fizycznie ale budują bariery w naszej głowie.

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się