widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Aktualności

Przeznaczeni sobie wzajemnie

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Przeznaczeni sobie wzajemnie"

Horoskop tygodniowy 15.01.18 - 21.01.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 15.01.18 - 21.01.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Promocja 20% :)

20% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod PROMO20 Promocja trwa do 2018-01-14. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Dobre myśli przyciągają szczęście

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Dobre myśli przyciągają szczęście"

Śnieżne zaklęcia - magia natury

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Śnieżne zaklęcia - magia natury"

Co Ci przyniesie styczeń - karty anielskie

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Co Ci przyniesie styczeń - karty anielskie"

Horoskop tygodniowy 8.01.18 - 14.01.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 8.01.18 - 14.01.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Promocja 10%

10% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod PROMO10 Promocja trwa do 2018-01-07. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Horoskop Roczny

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem Rocznym" przygotowanym przez naszego eksperta Tarocistka Agiatis.

Horoskop styczeń 2018

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem na styczeń 2018" przygotowanym przez naszego eksperta Wrozbita Saleos.

Rok 2018

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem na "Rok 2018" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Promocja sylwestrowa - 20% na wszystkie usługi ! :)

Od dzisiaj do każdego doładowania dodajemy 20% na usługi na naszym portalu. Podczas doładowania wpisz kod SYLWESTER Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Promocja trwa od dzisiaj do odwołania :)

Horoskop od 25-31 grudnia 2017 r

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Horoskop tygodniowy od 25-31 grudnia 2017 r." przygotowanym przez naszego eksperta Wrozbita Saleos.

Wróżby na Boże Narodzenie

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Wróżby na Boże Narodzenie" przygotowanym przez naszego eksperta Wrozbita Robert Q.

Ormus - święta substancja alchemików

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Ormus - święta substancja alchemików" przygotowanym przez naszego eksperta Stella Estera.

Horoskop tygodniowy 18.12.17 - 24.12.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 18.12.17 - 24.12.17" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Horoskop tygodniowy od 18 - 24 Grudnia 2017r.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Horoskop tygodniowy od 18 - 24 Grudnia 2017r." przygotowanym przez naszego eksperta Wrozbita Saleos.

Przeznaczenie - czy tylko jedną drogą prowadzi nas życie ...

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Przeznaczenie - czy tylko jedną drogą prowadzi nas życie ..." przygotowanym przez naszego eksperta Amber.

Strona 1  z  79

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się