widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

Aktualności

Czy karma oznacza, że będziemy razem?

Zapraszamy do zapoznania się z Video "Czy karma oznacza, że będziemy razem?" przygotowanym przez naszego eksperta Wrozka Milena Radomiła.

Opowiastka

Zapraszamy do zapoznania się z Video "Opowiastka" przygotowanym przez naszego eksperta Wrozka Gildia.

Efekt motyla w naszym życiu i wróżbach

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Efekt motyla w naszym życiu i wróżbach" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.

Oddziaływanie Kamieni Szlachetnych - JADEIT

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Oddziaływanie Kamieni Szlachetnych - JADEIT" przygotowanym przez naszego eksperta Laura Estera.

Horoskop tygodniowy 21.01.19 - 27.01.19

Zapraszamy do zapoznania się z "Video Horoskopem 21.01.19 - 27.01.19" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Czy rytuał działa czy nie działa?!....-magiczna moc...

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Czy rytuał działa czy nie działa?!....-magiczna moc..." przygotowanym przez naszego eksperta Oksana.

Promocja 20%

20% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod PROMO20 Promocja trwa do 2019-01-20. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Szybka wróżba

Zapraszamy do zapoznania się z Video "Szybka wróżba" przygotowanym przez naszego eksperta Wrozka Arkadia.

Osho - kontrowersyjny nauczyciel z Indii

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Osho - kontrowersyjny nauczyciel z Indii"

W Nowym Roku chcesz zadbać o sylwetkę i ...

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "W Nowym Roku chcesz zadbać o sylwetkę i ..." .

Horoskop tygodniowy 14.01.19 - 20.01.19

Zapraszamy do zapoznania się z "Video Horoskopem 14.01.19 - 20.01.19" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Jaki mam talent do wykorzystania w 2019 r

Zapraszamy do zapoznania się z Video "Jaki mam talent do wykorzystania w 2019 r" przygotowanym przez naszego eksperta Wrozka Arkadia.

Narzędzia wróżebne, czyli z czego najlepiej wróżyć....

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Narzędzia wróżebne, czyli z czego najlepiej wróżyć...." przygotowanym przez naszego eksperta Oksana.

Dobre praktyki oczyszczania energetycznego

Zapraszamy do zapoznania się z video artykułem "Dobre praktyki oczyszczania energetycznego" przygotowanym przez naszego eksperta Wróżka Milena Radomiła.

Postanowienia noworoczne - jak ich dotrzymać?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Postanowienia noworoczne - jak ich dotrzymać?" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.

Horoskop tygodniowy 07.01.19 - 13.01.19

Zapraszamy do zapoznania się z "Video Horoskopem 07.01.19 - 13.01.19" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Horoskop dla singli na 2019 r

Zapraszamy do zapoznania się z Video "Horoskop dla singli na 2019 r" przygotowanym przez naszego eksperta Wrozka Arkadia.

Strona 1  z  94

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji