Aktualności

 • -

  Kopal - cenne kadzidło starożytnych Majów

  Majowie i Aztekowie cenili kopal za jego właściwości oczyszczające i używali go w różnych rytuałach magicznych. Wierzyli, że dym powstający podczas spalania kopalu ma właściwości prorocze i może przekazywać mądrości przodków. W wielu kulturach wierzy się, że dym kadzidła pomaga w eliminowaniu złych wibracji i przyciąganiu pozytywnej energii. Podczas spalania na rozgrzanym kamieniu, kopal wydziela gęsty, biały dym oraz intensywny zapach, który ma działanie orzeźwiające i uspokajające. Do dziś dzień kopal jest jednym z kadzideł, które stosuje się podczas zabiegów energetycznych i rytuałów.

 • -

  Filozofia holistyczna - odnajdź równowagę i szczęście

  Nasze życie to unikalna i osobista podróż. Wchodzimy na pokład statku, którego kurs jest nam nieznany. Podczas rejsu napotykamy na różnorodne - zarówno przyjemne, jak i trudne - doświadczenia. Czasem płyniemy przed siebie szybciej, niż byśmy tego chcieli. Niekiedy zbaczamy z kursu lub zwyczajnie nie wiemy, jakie kierunek dla siebie obrać. Pojawiają się niepewność, obawy i pytania

 • -

  Wakacje według znaków zodiaku

  Sezon urlopowy nadchodzi wielkimi krokami. Jeśli wciąż zastanawiasz się w jaki sposób najlepiej spędzić urlop, możesz skorzystać z podpowiedzi, które niosą ze sobą poszczególne znaki zodiaku. Okazuje się, że każdy z nich może posiadać indywidualne preferencje. Taka informacja może okazać się przydatna nie tylko dla Ciebie, lecz również wtedy, gdy szykuje Ci się wyjazd w większym towarzystwie. Miłej zabawy oraz udanego wypoczynku!

 • -

  Sny prorocze - co oznaczają i jak je przywołać?

  Sen jest niezbędny dla naszego zdrowia i prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jako jedna z naturalnych potrzeb fizjologicznych ? odgrywa on kluczową rolę w życiu każdego człowieka. Za optymalny czas snu  wielu badaczy uważa się zakres 7 do 9 godzin. To sprawia, że aż jedną trzecią doby spędzamy śpiąc. Jednak sen to nie tylko czas, w którym jedynie odpoczywamy. Nasze ciało się regeneruje, umysły są aktywne, a świadomość przechodzi w inny i niezwykle fascynujący stan.

Następna strona