widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Artykuły

Podstawy dbania o higienę energetyczną

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Podstawy dbania o higienę energetyczną" .

Do czego potrzebna jest intuicja?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Do czego potrzebna jest intuicja?" przygotowanym przez naszego eksperta Jasnowidz Urszula.

O wróżbach raz jeszcze...

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "O wróżbach raz jeszcze..." przygotowanym przez naszego eksperta IKA - Iwona K..

MOC KOLORÓW - KOLOROWE RYTUAŁY NA LEPSZE ŻYCIE?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "MOC KOLORÓW - KOLOROWE RYTUAŁY NA LEPSZE ŻYCIE?" przygotowanym przez naszego eksperta Wróżka Anna Bell.

Podpowiedzi z kart Tarota na maj

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Podpowiedzi z kart Tarota na maj" przygotowanym przez naszego eksperta Tarocistka Renata.

Audycja video

Przepowiednia odnośnie wirusa

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Przepowiednia odnośnie wirusa " przygotowanym przez naszego eksperta Agga Soyala.

Dusza czyli Energia, czyli Wy sami!

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Dusza czyli Energia, czyli Wy sami!" przygotowanym przez naszego eksperta Oksana.

Turkus - święty kamień uzdrowienia

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Turkus - święty kamień uzdrowienia" .

Strona 2  z  86

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji