widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2017-06-27

Serdecznie zapraszamy na cykl programów na żywo

- 27 czerwca, godzina 19:00 audycję poprowadzi Izabela Frąckiewicz
Szczegółowe informacje >TUTAJ<

Harmonogram:
- 13 czerwca, godzina 19:00 audycję poprowadzi Izabela Frąckiewicz - z przyczyn od nas niezależnych audycja może się nie odbyć.

- 27 czerwca, godzina 19:00 audycję poprowadzi Izabela Frąckiewicz Zapraszam serdecznie na wtorkowy program z cyklu ,,Magiczny Świat Izy Frąckiewicz, który odbędzie się 13 czerwca oraz 27 czerwca o godzinie 19-ej.
Tematem kolejnego spotkania będą minerały - ich energetyczne i magiczne właściwości.
Kamienie to skarby Matki Ziemi, każdy z nich posiada swoją indywidualną moc, dzięki której może wspomóc nasze działania, wzmocnić i zharmonizować czakry, pomóc nam poczuć się bezpieczniej i stabilniej, wprowadzić więcej radości i dobrej energii do życia i miejsca, w którym żyjemy czy pracujemy.
Nasi przodkowie od wieków wykorzystywali moc kamieni do przepowiadania przyszłości i działań ochronnych.
Wykorzystywali nie tylko energetyczne właściwości minerałów, bardzo duże znaczenie miał również kolor kamienia jego przejrzystość, miejsce, w którym został znaleziony.

Serdecznie zapraszamy na cykl programów na żywo

Serdecznie zapraszamy!
Zespół MagiczneWrota.pl


Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się