widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2017-06-27

Serdecznie zapraszamy na cykl programów na żywo

- 27 czerwca, godzina 19:00 audycję poprowadzi Izabela Frąckiewicz
Szczegółowe informacje >TUTAJ<

Harmonogram:
- 13 czerwca, godzina 19:00 audycję poprowadzi Izabela Frąckiewicz - z przyczyn od nas niezależnych audycja może się nie odbyć.

- 27 czerwca, godzina 19:00 audycję poprowadzi Izabela Frąckiewicz Zapraszam serdecznie na wtorkowy program z cyklu ,,Magiczny Świat Izy Frąckiewicz, który odbędzie się 13 czerwca oraz 27 czerwca o godzinie 19-ej.
Tematem kolejnego spotkania będą minerały - ich energetyczne i magiczne właściwości.
Kamienie to skarby Matki Ziemi, każdy z nich posiada swoją indywidualną moc, dzięki której może wspomóc nasze działania, wzmocnić i zharmonizować czakry, pomóc nam poczuć się bezpieczniej i stabilniej, wprowadzić więcej radości i dobrej energii do życia i miejsca, w którym żyjemy czy pracujemy.
Nasi przodkowie od wieków wykorzystywali moc kamieni do przepowiadania przyszłości i działań ochronnych.
Wykorzystywali nie tylko energetyczne właściwości minerałów, bardzo duże znaczenie miał również kolor kamienia jego przejrzystość, miejsce, w którym został znaleziony.

Serdecznie zapraszamy na cykl programów na żywo

Serdecznie zapraszamy!
Zespół MagiczneWrota.pl


Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się