widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2017-06-27

Serdecznie zapraszamy na cykl programów na żywo

- 27 czerwca, godzina 19:00 audycję poprowadzi Izabela Frąckiewicz Szczegółowe informacje >TUTAJ<

Harmonogram:
- 13 czerwca, godzina 19:00 audycję poprowadzi Izabela Frąckiewicz - z przyczyn od nas niezależnych audycja może się nie odbyć.

- 27 czerwca, godzina 19:00 audycję poprowadzi Izabela Frąckiewicz Zapraszam serdecznie na wtorkowy program z cyklu ,,Magiczny Świat Izy Frąckiewicz, który odbędzie się 13 czerwca oraz 27 czerwca o godzinie 19-ej.
Tematem kolejnego spotkania będą minerały - ich energetyczne i magiczne właściwości.
Kamienie to skarby Matki Ziemi, każdy z nich posiada swoją indywidualną moc, dzięki której może wspomóc nasze działania, wzmocnić i zharmonizować czakry, pomóc nam poczuć się bezpieczniej i stabilniej, wprowadzić więcej radości i dobrej energii do życia i miejsca, w którym żyjemy czy pracujemy.
Nasi przodkowie od wieków wykorzystywali moc kamieni do przepowiadania przyszłości i działań ochronnych.
Wykorzystywali nie tylko energetyczne właściwości minerałów, bardzo duże znaczenie miał również kolor kamienia jego przejrzystość, miejsce, w którym został znaleziony.

Serdecznie zapraszamy na cykl programów na żywo

Serdecznie zapraszamy!
Zespół MagiczneWrota.pl


Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki

Piątek 18 sierpnia 2017

  • Wibracje roku:
  • Wibracja miesiąca:
  • Wibracja dnia:

Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Równowaga Sprawiedliwość

Teraz jest czas, kiedy masz wprowadzić równowagę. Równowaga jest wtedy kiedy dbasz o siebie, kochasz i szanujesz. Też akceptujesz i szanujesz innych i sprzymierzasz się z nimi poprzez odpowiedzialne czyny. W ten sposób przyciągasz ludzi podobnych do ciebie. To jest też czas pozytywnego, sprawiedliwego rozwiązania sporów, też prawnych. Jeżeli wokół ciebie jest zamieszanie, które robią inni, albo robisz ty poprzez dumę i egocentryzm, zatrzymaj się. Przywróć harmonię. Wycisz się, odsuń się od ludzi, zachowań, warunków, myśli, które mieszają ci w głowie. Równowaga i sprawiedliwość jest teraz dla ciebie dobra. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita


Karta dnia

XV Diabeł

Dzisiaj będzie nam się wiodło, będą pojawiały się rożnego rodzaju okazje, dojdą do głosu nasze pierwotne instynkty i namiętności. Jakieś tamy mogą pęknąć i coś co od dawna tłumimy może wybuchnąć ze zdwojoną siłą. Będziemy mogli zdjąć z siebie pęta, które nas nie hamują fizycznie ale budują bariery w naszej głowie.

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się