widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 223708 788 223 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7830048 224 179 783 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 783 lub 0048 224 179 783

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
tak
Wtorek
tak
Środa
tak
Czwartek
tak
Piątek
tak
Sobota
tak
Niedziela
W niedzielę moje karty odpoczywają

Informacje

Witam serdecznie
Nazywam się Izabela Frąckiewicz jestem astrologiem, uzdrowicielką duchową, wróżką.
Moją pasją jest zielarstwo, lecznicze i uzdrawiające moce roślin i żywiołów, wszystko to, co jest związane z Matką Ziemią i naturą.
Ogromne zadowolenie i satysfakcje sprawia mi możliwość pomagania i wspierania tych, którzy szukają sposobów jakimi mogliby uzdrowić swoje życie.
Wiele radości daje mi możliwość pracy z takimi osobami, uwielbiam obserwować jak zmienia się ich nastawienie do siebie i otaczającego ich świata.
Kiedyś i ja szukałam własnej drogi, często miałam "pod górkę", popełniałam błędy, sporo czasu zajęły mi te poszukiwania. Lecz w końcu odkryłam własna drogę i sposób w jaki chcę żyć by czerpać z życia radość i satysfakcję, cieszyć się życiem pełnym światła

Zapraszam serdecznie do kontaktu, moje karty TAROTA czekają na Państwa.
Anioły Kabały podpowiedzą jak zadbać o zdrowie.
Osho Zen Tarot pokaże to wszystko co kryje się głęboko w naszym sercu.
Chcesz wiedzieć jaki minerał jest dla Ciebie odpowiedni - spytaj.

Chcesz wiedzieć jaki Anioł stoi przy Tobie, z jakim kolorem trzeba pracować?, jak wygląda Twoja aura ? zadzwoń lub wyślij sms-a.
Mili Państwo jeżeli chodzi o porady zielarskie to najlepszym sposobem odpowiedzi będzie opcja e-mail .

Jeżeli macie pytania dotyczące problemów zdrowotnych zapraszam.

Sporządzam również portrety numerologiczne dające wgląd w drogę życia, przeznaczenie, predyspozycje do zawodu ........taki wielostronicowy portret (9-10 stron) najlepiej jest zamówić poprzez opcje e-mail.
Koszt portretu to 100 złotych.
Wykonuję również zabiegi bioenergoterapeutyczne na odległość. Wyślij sms, w którym podaj datę urodzenia, imię, nazwę miasta, w którym mieszkasz - krótko opisz swój problem, umówię się z Tobą na konkretną godzinę i dzień i prześlę uzdrawiającą energię.

W każdy piątek o 22.00 prowadzę uzdrawiającą medytację jeżeli chcecie sie przyłączyc do zapraszam. Prosze o tej godzinie zapalić świeczke, znależć spokojne miejsce usiąść wygodnie rozluźnić sie przy pomocy powolnego i spokojnego oddychania i przez kilka minut wysyłac dobre mysli do swoich najbliższych, przyjaciół, znajomych, zwierząt, Matki Ziemi a przede wszystkim do siebie (wdychać uzdrawiającą energie białego światła do wszystkich cześci ciała, szczególnie do tych miejsc, w których wystepują zaburzenia .Iza

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się