widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 223708 788 223 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 179 7830048 224 179 783 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 783 lub 0048 224 179 783

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
tak
Wtorek
tak
Środa
tak
Czwartek
tak
Piątek
tak
Sobota
tak
Niedziela
W niedzielę moje karty odpoczywają

Informacje

Witam serdecznie
Nazywam się Izabela Frąckiewicz jestem astrologiem, uzdrowicielką duchową, wróżką.
Moją pasją jest zielarstwo, lecznicze i uzdrawiające moce roślin i żywiołów, wszystko to, co jest związane z Matką Ziemią i naturą.
Ogromne zadowolenie i satysfakcje sprawia mi możliwość pomagania i wspierania tych, którzy szukają sposobów jakimi mogliby uzdrowić swoje życie.
Wiele radości daje mi możliwość pracy z takimi osobami, uwielbiam obserwować jak zmienia się ich nastawienie do siebie i otaczającego ich świata.
Kiedyś i ja szukałam własnej drogi, często miałam "pod górkę", popełniałam błędy, sporo czasu zajęły mi te poszukiwania. Lecz w końcu odkryłam własna drogę i sposób w jaki chcę żyć by czerpać z życia radość i satysfakcję, cieszyć się życiem pełnym światła

Zapraszam serdecznie do kontaktu, moje karty TAROTA czekają na Państwa.
Anioły Kabały podpowiedzą jak zadbać o zdrowie.
Osho Zen Tarot pokaże to wszystko co kryje się głęboko w naszym sercu.
Chcesz wiedzieć jaki minerał jest dla Ciebie odpowiedni - spytaj.

Chcesz wiedzieć jaki Anioł stoi przy Tobie, z jakim kolorem trzeba pracować?, jak wygląda Twoja aura ? zadzwoń lub wyślij sms-a.
Mili Państwo jeżeli chodzi o porady zielarskie to najlepszym sposobem odpowiedzi będzie opcja e-mail .

Jeżeli macie pytania dotyczące problemów zdrowotnych zapraszam.

Sporządzam również portrety numerologiczne dające wgląd w drogę życia, przeznaczenie, predyspozycje do zawodu ........taki wielostronicowy portret (9-10 stron) najlepiej jest zamówić poprzez opcje e-mail.
Koszt portretu to 100 złotych.
Wykonuję również zabiegi bioenergoterapeutyczne na odległość. Wyślij sms, w którym podaj datę urodzenia, imię, nazwę miasta, w którym mieszkasz - krótko opisz swój problem, umówię się z Tobą na konkretną godzinę i dzień i prześlę uzdrawiającą energię.

W każdy piątek o 22.00 prowadzę uzdrawiającą medytację jeżeli chcecie sie przyłączyc do zapraszam. Prosze o tej godzinie zapalić świeczke, znależć spokojne miejsce usiąść wygodnie rozluźnić sie przy pomocy powolnego i spokojnego oddychania i przez kilka minut wysyłac dobre mysli do swoich najbliższych, przyjaciół, znajomych, zwierząt, Matki Ziemi a przede wszystkim do siebie (wdychać uzdrawiającą energie białego światła do wszystkich cześci ciała, szczególnie do tych miejsc, w których wystepują zaburzenia .Iza

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki

Poniedziałek 19 października 2020


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji