widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

nowy numer! Zadzwoń na 708 788 686708 788 686 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 227 184 0500048 227 184 050 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 050 lub 0048 227 184 050

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Rozmowa bez rejestracji

Grafik

Poniedziałek
11 12 od 15- 17 tej
Wtorek
12 12-od 14 tej
Środa
13 12-od 14 ej
Czwartek
14 12-od 21 ej
Piątek
15 12-od 14- 18 tej
Sobota
16 12-od 14 ej
Niedziela
17 12-jestem

Informacje

Posiadam wiedzę z szeroko pojętej parapsychologii-radiestezja również-POLARITA- MESMERYZM--USTAWIENIA ENERGETYCZNE.
Sprawdzam się w sprawach ekstremalnie trudnych, zawiłych i nietypowych.Solidne podstawy tajemnej wiedzy Huny, B.Hellingera, Freuda , Younga.Jestem numerologiczna 3-Warsztat profesjonalnej wiedzy nabywam od ponad 25 lat, przez ostatnie 9 lat współpracuję na szerszym forum publicznym dzieląc się doświadczeniem i wiedzą z tymi , którzy jej najbardziej potrzebują. Przynoszę innym szczęście podpowiadając najlepsza drogę rozwiązania problemu. Największą przyjemność przynosi mi dzielenie się wiedzą w prawidłowym doborze partnerskim, która sprawdza się niezawodnie. Można dzięki temu przewidzieć czy związek z daną osobą będzie szczęśliwy czy nie.Jak mówi mądre przysłowie chińskie małżeństwa zawierane są w Niebie.Chińczycy wierzą\' że Niebo może wskazać drogę, reszta zależy od nas.
Wysłane zdjęcie na e mail wzmocni opis i analizę. Posługuję się Tarotem, Kartami Lenormand, Runami, kartami Osho,Geomancja, interpretacja snów, specjalizuje się w astrologii chińskiej łącząc ją z elementami astrologii tradycyjnej oraz indyjskiej.Ostatnio włączyłam do swojego warsztatu pracy karty Nostradamusa- to silne karty niosące mądre i właściwe przesłania dla pytających. Sprawiają mi ogromna radość,że mogę z nimi pracować,często po nie sięgam w czasie rozmów.Przyjmuje pytania odnośnie zdrowia, prognozowania go.Spore doświadczenie profesjonalne w tej materii sprawdziło się niejednokrotnie , więc jestem otwarta na trudne pytania.

Chiński Rok Koguta rozpocznie się- 28 stycznia 2017-kończy 15 02 2018.Kogut jest wcieleniem młodości, nadziei, światła i przejrzystości.Uosabia energię słoneczną, zwiastuje dobrą nowinę.Patronuje mu symbol płodności, więc na pewno będzie sprzyjał powiększeniu rodziny i dbaniu o rodzinę.Stare sprawy, które były trudne zostaną oczyszczone i zapanuje nowy ład i porządek.Kogut nie znosi bałaganu i zbytnich emocji.Kogut lubi się pochwalić dobra formą, byciem na czasie-zawody związane z modą, kosmetyką, twórczością artystyczną czy dbałością o zdrowie maja pole do popisu.Preferowana będzie praca zespołowa.Pracować będziemy nie na ilość lecz na jakość.Motto roku koguta-utrzymujmy wszystko w prostocie.nie ma sensu ulegać prowokacjom, a czasami warto zrobić krok do tyłu,żeby dostrzec cała ocenę nowych możliwości.Pamiętajmy,że szlachetność i pozostanie wrażliwym nigdy nie wychodzi z mody.Kogut w kulturze chińskiej kojarzony jest z precyzja i wyrazistością.

Serdecznie zapraszam do rozmów,pozdrawiam i wysyłam wam dobrą energię.Każdą rozmowę traktuję indywidualnie dostosowując się do psychiki pytającego oraz zastosowując indywidualnie do przypadku techniki niekonwencjonalnego rozwiązywania problemów zgodnie z bieżąca wiedzą w dziedzinie psychoanalizy,prawa oraz innych dziedzin wiedzy, potrzebnych na dany czas i miejsce.Z każdej sytuacji nawet najbardziej skomplikowanej jest wyjście -

Życie to sztuka właściwego wyboru , być może jesteś we właściwym miejscu i czasie. To jedna z magicznych przypadłości , która zdarza się zwłaszcza tym, którzy sami na to zasługują .W życiu nie ma przypadków, natomiast każdy z nas ma intuicję, ona bardzo często naprowadza nas i chce nam pomóc. ORFIN


Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się