widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

nowy numer! Zadzwoń na 708 788 686708 788 686 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 227 184 0500048 227 184 050 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 050 lub 0048 227 184 050

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Uwaga: Korzystanie z funkcji chat jest możliwe wyłącznie po zalogowaniu.

Uwaga: Korzystanie z usługi VIDEO CHAT możliwe jest tylko poprzez aplikację mobilną, którą możemy pobrać tutaj.

Grafik

Poniedziałek
18 11-jestem
Wtorek
19 11- jestem
Środa
20 11-od 21 ej
Czwartek
21 11 -do 18 tej
Piątek
15 11-od 15 tej
Sobota
16 11-od 21 ej
Niedziela
17 11-po 15 tej

Informacje

Posiadam wiedzę z szeroko pojętej parapsychologii-radiestezja również-POLARITA- MESMERYZM--USTAWIENIA ENERGETYCZNE.
Sprawdzam się w sprawach ekstremalnie trudnych, zawiłych i nietypowych.Solidne podstawy tajemnej wiedzy Huny, B.Hellingera, Freuda , Younga.Jestem numerologiczna 3-Warsztat profesjonalnej wiedzy nabywam od ponad 25 lat, przez ostatnie 11 lat współpracuję na szerszym forum publicznym dzieląc się doświadczeniem i wiedzą z tymi , którzy jej najbardziej potrzebują. Przynoszę innym szczęście podpowiadając najlepsza drogę rozwiązania problemu. Największą przyjemność przynosi mi dzielenie się wiedzą w prawidłowym doborze partnerskim, która sprawdza się niezawodnie. Można dzięki temu przewidzieć czy związek z daną osobą będzie szczęśliwy czy nie.Jak mówi mądre przysłowie chińskie małżeństwa zawierane są w Niebie.Chińczycy wierzą\' że Niebo może wskazać drogę, reszta zależy od nas.
Wysłane zdjęcie na e mail wzmocni opis i analizę. Posługuję się Tarotem, Kartami Lenormand, Runami, kartami Osho,Geomancja, interpretacja snów, specjalizuje się w astrologii chińskiej łącząc ją z elementami astrologii tradycyjnej oraz indyjskiej.Ostatnio włączyłam do swojego warsztatu pracy karty Nostradamusa- to silne karty niosące mądre i właściwe przesłania dla pytających. Sprawiają mi ogromna radość,że mogę z nimi pracować,często po nie sięgam w czasie rozmów.Przyjmuje pytania odnośnie zdrowia, prognozowania go.Spore doświadczenie profesjonalne w tej materii sprawdziło się niejednokrotnie , więc jestem otwarta na trudne pytania.

Chiński Rok Dzika rozpoczyna się 5 lutego 2019 i będzie trwał do 24 01 2020.To będzie spokojny rok, w którym będziemy chcieli się komunikować się z sobą, bywać w towarzystwie,łagodzić konflikty, a nie je wyostrzać.Rok dzika to koniec 12 letniego cyklu przemian,naszym zadaniem będzie dokończenie zaległych spraw do końca, a ewentualnie jesienią zaczynanie nowych.Rok dzika to rok wszelkich przyjemności,odczuwania optymizmu, a większość ludzi doświadczy skutków atmosfery pomyślności.W gospodarce wystąpią tendencje wzrostowe.Jest to czas na zbieranie owoców, czas na zabawę, jedzenie , picie i rozrywkę.Przemysł turystyczny powinien bardzo ożywić się, każdy będzie chciał gdzieś pojechać, odpocząć.Wzrosną obroty w sektorze sprzedaży towarów luksusowych.Hazard przynosi wysokie wygrane, w sporcie będzie wiele nowych rekordów.Rok dzika ,związanego z rodziną obdarza pomyślnością wszelkie sprawy domowe.Rok będzie sprzyjać artystom i twórcom, rozwinie się fantazja i wrażliwość.A dla wszystkich będzie okazją, by w pełni spożytkować swą energię, być przebojowym i nieustraszonym, bo takim ludziom będzie sprzyjać szczęście.

Serdecznie zapraszam do rozmów,pozdrawiam i wysyłam wam dobrą energię.Każdą rozmowę traktuję indywidualnie dostosowując się do psychiki pytającego oraz zastosowując indywidualnie do przypadku techniki niekonwencjonalnego rozwiązywania problemów zgodnie z bieżąca wiedzą w dziedzinie psychoanalizy,prawa oraz innych dziedzin wiedzy, potrzebnych na dany czas i miejsce.Z każdej sytuacji nawet najbardziej skomplikowanej jest wyjście -

Życie to sztuka właściwego wyboru , być może jesteś we właściwym miejscu i czasie. To jedna z magicznych przypadłości , która zdarza się zwłaszcza tym, którzy sami na to zasługują .W życiu nie ma przypadków, natomiast każdy z nas ma intuicję, ona bardzo często naprowadza nas i chce nam pomóc. ORFIN


Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji