widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

Nowe zasady połączeń na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

nowy numer! Zadzwoń na 708 788 686708 788 686 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 227 184 0500048 227 184 050 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 050 lub 0048 227 184 050

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Uwaga: Korzystanie z funkcji chat jest możliwe wyłącznie po zalogowaniu.

Grafik

Poniedziałek
28 01-wieczorem
Wtorek
29 01-od 21 ej
Środa
23 01-jestem
Czwartek
24 01-jestem
Piątek
25 01-jestem
Sobota
26 01-od 21 ej
Niedziela
27 01-do 18 tej

Informacje

Posiadam wiedzę z szeroko pojętej parapsychologii-radiestezja również-POLARITA- MESMERYZM--USTAWIENIA ENERGETYCZNE.
Sprawdzam się w sprawach ekstremalnie trudnych, zawiłych i nietypowych.Solidne podstawy tajemnej wiedzy Huny, B.Hellingera, Freuda , Younga.Jestem numerologiczna 3-Warsztat profesjonalnej wiedzy nabywam od ponad 25 lat, przez ostatnie 9 lat współpracuję na szerszym forum publicznym dzieląc się doświadczeniem i wiedzą z tymi , którzy jej najbardziej potrzebują. Przynoszę innym szczęście podpowiadając najlepsza drogę rozwiązania problemu. Największą przyjemność przynosi mi dzielenie się wiedzą w prawidłowym doborze partnerskim, która sprawdza się niezawodnie. Można dzięki temu przewidzieć czy związek z daną osobą będzie szczęśliwy czy nie.Jak mówi mądre przysłowie chińskie małżeństwa zawierane są w Niebie.Chińczycy wierzą\' że Niebo może wskazać drogę, reszta zależy od nas.
Wysłane zdjęcie na e mail wzmocni opis i analizę. Posługuję się Tarotem, Kartami Lenormand, Runami, kartami Osho,Geomancja, interpretacja snów, specjalizuje się w astrologii chińskiej łącząc ją z elementami astrologii tradycyjnej oraz indyjskiej.Ostatnio włączyłam do swojego warsztatu pracy karty Nostradamusa- to silne karty niosące mądre i właściwe przesłania dla pytających. Sprawiają mi ogromna radość,że mogę z nimi pracować,często po nie sięgam w czasie rozmów.Przyjmuje pytania odnośnie zdrowia, prognozowania go.Spore doświadczenie profesjonalne w tej materii sprawdziło się niejednokrotnie , więc jestem otwarta na trudne pytania.

Chiński Rok Psa Ziemnego rozpoczyna się 16 lutego 2018 i będzie panował do 4 lutego 2019.Rok Psa jest czasem przyjaźni i zacieśniania kontaktów międzyludzkich .To czas wspólnoty i okazywania większej tolerancji sobie nawzajem.Teraz staniemy się bardziej wrażliwi ,dzięki czemu wiele dotychczasowych nieporozumień i konfliktów może zostać zażegnanych , wystarczy jedynie odrobina dobrej woli.Niepełnosprawni mogą liczyć na większą wsparcie nie tylko od organów państwowych ale i zwykłych obywateli.Spowodowane to będzie większa wrażliwością na krzywdę i niesprawiedliwość.Pies jest bardzo stateczny, nie lubi zmian, chroni to co zdobył, nie lubi tracić.Nie jest skory do ryzyka, gromadzi, ale jest rozważny w inwestowaniu-to uwaga do potencjalnych inwestorów-w żywiołach ogień zanika i ustępuje miejsca recesywnym żywiołom nieskorym do odważnych inwestycji.Wiele związków , które przezywały wcześniej kryzys w swoich relacjach ma szansę na powrót do relacji na nowych ,spokojniejszych i mądrzejszych zasadach bardziej ugodowych i zbudowanych na spokoju z docenieniem tego co zbudowały wcześniej a nie doceniły.To rok na rozwijanie pasji, zainwestowanie w siebie, zwolnienie tempa życia i podelektowanie się radością i spokojem. Czujność, obserwacja, cierpliwość i gromadzenie sił na większe wyzwania od życia to główne motta tego roku.

Serdecznie zapraszam do rozmów,pozdrawiam i wysyłam wam dobrą energię.Każdą rozmowę traktuję indywidualnie dostosowując się do psychiki pytającego oraz zastosowując indywidualnie do przypadku techniki niekonwencjonalnego rozwiązywania problemów zgodnie z bieżąca wiedzą w dziedzinie psychoanalizy,prawa oraz innych dziedzin wiedzy, potrzebnych na dany czas i miejsce.Z każdej sytuacji nawet najbardziej skomplikowanej jest wyjście -

Życie to sztuka właściwego wyboru , być może jesteś we właściwym miejscu i czasie. To jedna z magicznych przypadłości , która zdarza się zwłaszcza tym, którzy sami na to zasługują .W życiu nie ma przypadków, natomiast każdy z nas ma intuicję, ona bardzo często naprowadza nas i chce nam pomóc. ORFIN


Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji