widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 290708 788 290 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 227 184 0000048 227 184 000 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 000 lub 0048 227 184 000

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Uwaga: Korzystanie z usługi VIDEO CHAT możliwe jest tylko poprzez aplikację mobilną, którą możemy pobrać tutaj.

Grafik

Poniedziałek
Codziennie
Wtorek
gdy
Środa
jestem
Czwartek
zalogowana
Piątek
Zapraszam również
Sobota
do
Niedziela
zamawiania rozmów

Informacje

Jestem dyplomowanym bioenergoterapeutą. Pracuję z energiami od ponad 20 lat. Jestem doradcą duchowym i życiowym.
Jako medium kontaktuję się również ze światem niewidocznym dla ludzi gołym okiem, rozmawiam z osobami, które już odeszły do innych przestrzeni energetycznych i pomagam w przejściu zagubionym duszom.
Dar jasnowidzenia i zdolności mediumiczne są bardzo pomocne w mojej pracy by zgłębić tematy, z którymi zgłaszają się ludzie ze swoimi sprawami.

- Diagnozuję zaburzenia energetyczne, które są przyczyną chorób;
- Oczyszczam przestrzeń energetyczną;
- Sprawdzam podłączenia energetyczne i odcinam te energie;
- Bioenergoterapia;
- REIKI;
- Wykonuję analizę czakr i badania ERD (Etap Rozwoju Duchowego);
- Pomagam ludziom zrozumieć co mówi ich dusza;
- Techniki kwantowe ? Dwupunkt by rozwiązać wszelkie problemy jakie napotykamy na swojej drodze;
- Sesje Soul Body Fusion - Połączenie Duszy z Ciałem;
- oraz w wielu innych problemach jakie napotykamy na swojej drodze życia;

Zajmuję się również prognozowaniem przyszłości, w każdej dziedzinie życia. Do tego posługuję się kartami Anielskimi i pracuję z Aniołami, które w cudowny sposób dają wskazówki i możliwości.
Jeśli chcę zgłębić temat wyborów i możliwości danego problemu ? posługuję się do tego kartami Osho.
Karty nie są wyrocznią lecz wskazówką.

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie i sięgam do źródła problemu - wspólnie uzgadniamy najlepszy rodzaj terapii dla najwyższego dobra.

Jeśli jesteś gotowa/gotowy aby żyć w zdrowiu i szczęściu
Serdecznie zapraszam

Co to jest Dwupunkt ?

Metoda Dwupunktu jest szybką i skuteczną metodą uzdrawiania na wszystkich poziomach życia ? fizycznym, emocjonalnym, umysłowym i duchowym. Dzięki niej można dokonać korzystnych zmian w każdej sferze życia, takich jak: zdrowie, relacje w związkach, finanse oraz blokujące przekonania.
Opiera się na prawach fizyki kwantowej, ale swoimi korzeniami sięga wspólnych doświadczeń różnych systemów filozoficznych i religijnych sprzed wieków.

Czym jest metoda Soul Body Fusion ?

Metoda Soul Body Fusion sprawia, że połączenie z naszym najwyższym potencjałem jest żywe i klarowne. Kiedy sprowadzamy świadomość do ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie.
Czy czasami źle się czujesz w swojej skórze? Czy masz poczucie, że nie w pełni korzystasz ze swojego potencjału? Czy nie wiesz jaką drogą w życiu pójść? Czy masz wrażenie, że powinieneś mieć więcej energii, lepsze zdrowie, ale nie możesz tego osiągnąć? Wyobraź sobie, jak będziesz się czuł, mając światło swojej duszy w pełni i trwale połączone ze swoim ciałem, a dzięki temu, stały dostęp do najwyższej mądrości i wiedzy, które są w Tobie.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji