widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 212708 788 212 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7600048 224 179 760 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 760 lub 0048 224 179 760

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Uwaga: Korzystanie z funkcji chat jest możliwe wyłącznie po zalogowaniu.

Rozmowa bez rejestracji

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Witam serdecznie :-)

W mojej rodzinie, od dwunastu pokoleń wiedza ezoteryczna była przekazywana z pokolenia na pokolenie. Od ponad 40 lat pracuję jako doradca duchowy. Jestem wykwalifikowanym kinezjologiem i trenerem, pracuję także jako jasnowidz. Przekazy jakie otrzymuję są bardzo wyraźne i czytelne. W razie potrzeby korzystam również z kart Lenormand, symboli, kamieni szlachetnych, numerologii kabalistycznej oraz aktywuję CIAŁO ŚWIETLNE TZW: MERKABA za pomocą mis kryształowych wg kalendarza Majów , pracuję z energiami, zajmuję się także channelingiem oraz mam kontakty z aniołami. W oparciu o daną sytuację i Twoją potrzebę, sama dobieram właściwą metodę doradztwa, tak by pomóc Ci jak najlepiej. W trakcie rozmowy wyjaśniamy źródło problemów i znajdujemy rozwiązanie. Poznaj siebie i uwierz w swoją własną moc :-) Zadzwoń po swój kod życia, który pomoże Ci zmienić je na lepsze:-)

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się