widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 708 004708 708 004 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 227 184 0830048 227 184 083 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 083 lub 0048 227 184 083

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Jeśli nie zdążę odebrać proszę zamówić rozmowę oddzwonię
Wtorek
TAK 9 do 12 i 15 do 21
Środa
TAK 9 do 12 i 15 do 21
Czwartek
TAK 9 do 12 i 15 do 21
Piątek
TAK 9 do 12 i 15 do 21
Sobota
TAK 9 do 12 i 15 do 21
Niedziela
TAK 9 do 12 i 15 do 21

Informacje

Witam serdecznie jeśli nie zdążę odebrać proszę zamówić rozmowę wtedy na pewno za moment oddzwonię do państwa. Z góry bardzo przepraszam jeśli zdarzy się taka sytuacja...
Być wróżka to wielka odpowiedzialność i obowiązkowość. To przede wszystkim wsparcie, zrozumienie, bezpieczeństwo i pewność, że informacje przekazywane podczas rozmowy pozostaną między nami. Wróżka to przyjaciółka na, którą w każdej sytuacji można liczyć: tak skierował mnie los, życie zaś nauczyło mnie dojrzałości oraz odpowiedzialności, dlatego jestem oddana swojej pracy. Fascynuje mnie świat, jego piękno i magia którą zawiera. To od niego uczę się każdego dnia poznawać tajemnice, które przed każdym otwiera. Jeśli, szukasz wyjaśnień dotyczących jakiegoś problemu, rozwiania bądź sprecyzowania wyobrażeń o kimś lub o zawiłej sytuacji. Jeśli masz natłok planów, pomysłów, propozycji. Nie wiesz jakiego dokonać wyboru co do pracy, partnerstwa, życia, jeśli jesteś zagubiony, czujesz się niepotrzebny, smutny, sfrustrowany. Jeśli masz wątpliwości co do trwałości związku. Może zastanawiasz się czy osoba, którą kochasz odwzajemnia Twoje uczucia, jak potoczy się nowa znajomość, a może masz problem z którym nie umiesz sobie poradzić a nie masz bądź wstydzisz się o tym rozmawiać z bliskimi również zapraszam. Jeśli zakładasz firmę, szukasz nowych dróg dla Twojej firmy, jeśli zastanawiasz się czy kontrahent jest wobec Ciebie uczciwy, wypłacalny zapraszam. Może zastanawiasz się jak wykorzystać swój talent, czy dostaniesz awans, jaki kierunek nauki obrać, a może chcesz wiedzieć jak zwiększyć zarobki? Razem odnajdziemy dobry kierunek. Jeśli czujesz pustkę duchową porozmawiamy również na ten temat. Czasem jest tak, że zmiany w życiu wiążą się z uczuciem dyskomfortu-to częste zjawisko pojawia się w momencie, gdy pojawiają się przeszkody na drodze do realizacji celów. Wtedy przychodzi strach, blokada, wątpliwości i droga która jest właściwa wydaje się porażką. Tak wygląda nasze dojrzewanie dzięki, któremu rodzimy się na nowo odzyskując wolność, bo zawsze gdy pozbywamy się strachu zdrowiejemy i odzyskujemy wolność. Karty są drogowskazem, dlatego rozmawiam z nimi od dwudziestu lat. Karty klasyczne, runy czy tarot to dobry rozmówca. Zapraszam wspólnie znajdziemy równowagę a w ciężkich chwilach otoczę Cię opieką. Jestem gotowa do pomocy.
Dzwoń teraz Jestem tutaj dla Ciebie.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji