widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-03-18

Nasza uroda według horoskopu - sprawdź czy Twój wygląd pokrywa się ze znakiem ZodiakuNie da się ukryć, że każdy wygląda inaczej. Oczywiście poza bliźniakami jednojajowymi, chociaż i u nich również zdarzają się malutkie różnice w wyglądzie :) Skąd taki nasz wygląd, a nie inny? Dlaczego jesteśmy wysocy, mamy okrągłą twarz albo jesteśmy niscy i mamy mocne rysy? Dlaczego właśnie taką mamy urodę? Chyba każdy na te pytania odpowie, że wszystko zależy od genów. Zależy od wyglądu rodziców, dziadków i innych naszych przodków. Mamy po nich wzrost, budowę ciała, gęstość włosów czy na przykład dołeczki w policzkach. Jednakże może nas zaskoczyć fakt, że nie tylko geny tu są istotne. Jest także drugie dno - niewidoczne na pierwszy rzut oka. Dużo zależy od tego kiedy się urodziliśmy, a więc pod jakim znakiem słońca lub ascendentu.

Często przy porównaniu swojego kosmogramu i tego należącego do naszych rodziców - znaki słońca i ascendentu pokrywają się z naszymi. Sprawdź zatem sam jak znak słoneczny, czyli potocznie znak Zodiaku, wpływa na Twoją urodę. Możesz się zaskoczyć jak dużo ujrzysz tu podobieństw w poszczególnych cechach.

Baran

Osoby te mają dość silne, wyraźne i niekiedy troszkę kanciaste rysy twarzy. Dodatkowo Barany mają wyraźne usta (często również pełne), nos i podbródek. Wzrost mają raczej średni, przeciętny. Wygląd ich jest atletyczny, z mocną budową ciała - zwłaszcza w przypadku mężczyzn. Kobiety natomiast są bardzo kształtne, zazwyczaj o pełnych biodrach. Sylwetka jest silna, wytrzymała i często wysportowana. Wyglądają jakby twardo stąpali po ziemi, jakby nic nie było w stanie ich przesunąć. Włosy najczęściej są jasne - blond, jasny brąz lub rude. Cera jasnobrązowa.

Byk

Byki mają twarz harmonijną, najczęściej kwadratową lub owalną. Rysy są grube i widoczne. Nos okrągły, a usta uwydatnione, duże i zmysłowe. Ich włosy są najczęściej gęste, grube oraz lśniące. Ciało jest proporcjonalne i harmonijne. Jednocześnie można powiedzieć o nim, że jest zarówno silne, jak i miękkie. Cera zazwyczaj jasnobrązowa, często z oliwkową nutą.

Bliźnięta

Bliźnięta mają twarz proporcjonalną. Wszystko do siebie pasuje. Ich mimika jest plastyczna i może się dostosować, wpasować do otoczenia. Ich oczy są duże i lśniące. Potrafią skorygować swój wygląd, aby lepiej pasować do innych. Robią to poprzez makijaż, zmianę fryzury czy wyrzeźbienie sylwetki. Ich sylwetka jest delikatna i smukła. Mają również długie ręce i nogi.

Rak

Rak ma zazwyczaj okrągłe kształty. Chodzi tu zarówno o twarz jak i całą sylwetkę. W okolicy 30-stych urodzin niestety zaczynają tyć i coraz trudniej jest im utrzymać figurę. Co prawda nadal mogą rzeźbić ciało i nie tyć, ale jest to bardzo trudne wyzwanie. Mają małe nosy, a ich oczy są lekko wystające-uwypuklone. Ich cera jest jasna, natomiast ich włosy są zazwyczaj dość cienkie i rzadkie.

Lew

Lwy są silne. Pokazują to swoim wyglądem. Mają wyraźne, wręcz wyrzeźbione rysy twarzy i szerokie czoło. Ich włosy są jasne - blond lub jasny brąz - oraz gęste. Nos jest wyraźny, często jest trochę za duży (przynajmniej same Lwy tak twierdzą). Są wysocy, silni, z rozbudowaną muskulaturą. Wyglądają szlachetnie i pewnie.

Panna

Panny jak na nie przystało są poważne i eleganckie. Wyglądają delikatnie i nieśmiało. Są smukłe, wysokie lub przynajmniej średniego wzrostu. Są niczym nieśmiała dziewczyna. Mają dużo uroku, każdy chce przy nich przebywać i oglądać tę delikatność. Panny często lekko dostosowują się do otoczenia żeby nie rzucać się w oczy. Pokazują sobą zarówno delikatność jak i klasę.

Waga

Wygląd Wag jest harmonijny i bardzo zadbany. Można powiedzieć, że miło się na nich patrzy. Ich rysy są delikatne. Twarz owalna. Są wysocy lub średniego wzrostu. Są to osoby smukłe, dopiero po przekroczeniu połowy życia zaczynają przybierać na wadze. Ich wygląd jest staranny i sprawia wrażenie delikatnego i spokojnego.

Skorpion

Z wyglądu są zazwyczaj silne. Posiadają dobrze zbudowane i muskularne ciało. Szerokie i silne ramiona. Twarz ich jest kanciasta lub kwadratowa. Oczy przyciągają i wciągają. Usta są zazwyczaj dość wąskie. Włosy gęste i brązowe. Przyciągają spojrzenia, emanują przyjemnym wyglądem, przyciągają płeć przeciwną. Mają swoisty magnetyzm, który powoduje, że każdy chce być bliżej.

Strzelec

Są to osoby postawne, wysokie i silne. Ich twarz ma ładne rysy, dobrze zarysowane są usta i nos. Usta są pełne i ciągle uśmiechnięte. Wyglądają bardzo dobrze, emanuje z nich radość i zarażają dobrym humorem. Ma w sobie dużo charyzmy i przyciągają wzrok innych osób. W ich postawie widać dużo energii i chęci do działania, wydają się być bardzo aktywne i ruchliwe. Często również posiadają szczupłe sylwetki.

Koziorożec

Koziorożce są raczej szczupłe i najczęściej niskiego wzrostu. Ich twarz ma ostre, wyraźne i mocne rysy. Wyglądają jakby byli wyrzeźbieni. Oczy mają głęboko osadzone. Wyglądają surowo, pięknie i dojrzale. Sprawiają wrażenie silnych osób, zdeterminowanych, pewnych siebie i solidnych. Koziorożce są uznawane za bardzo magnetyczny i piękny znak Zodiaku.

Wodnik

Są to zazwyczaj osoby szczupłe i wysokie. Ich twarze mają rysy raczej regularne i niezbyt ostre. Włosy są ciemne i gęste. Wyglądają poważnie, ale przyjemnie, tak że chce się na nich patrzeć. Ich oczy mają iskry, które szukają ciągle czegoś nowego i ciekawego. Często zmieniają fryzury, szukają czegoś innego, wymyślnego i ekstrawaganckiego.

Ryby

Ryby najczęściej są niskie lub przeciętnego wzrostu i niekiedy dość pulchne. Oczywiście ciągle próbują walczyć z kilogramami, które im przeszkadzają, ale wystarczy chwila pofolgowania i od razu przybierają na wadze. Ich sylwetka jest tajemnicza i nie rzuca się w oczy. Niczym woda ryby mogą przybrać różną formę. Ich oczy są duże i ciekawe. Często cechują się ciemnymi oczami i włosami.

Ciekawe jak dużo cech horoskopu pokryło się z Twoim wyglądem. Może jednak geny wygrały i Twój znak Zodiaku nie mógł wpłynąć na Twoją urodę? Sprawdź siebie, swoich najbliższych oraz znajomych i przyjaciół. Popatrz ile cech będzie wspólnych. Potraktuj to jako ciekawą zabawę na długi nudny wieczór. Spróbuj po wyglądzie poznać jakiego ktoś jest znaku zodiaku, odgadujcie wzajemnie gwiazdy czy wspólnych znajomych. To może być doskonała zabawa dla Was wszystkich :)


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji