Wróżka Magda

Panna

Witam serdecznie, Mam na imię Magdalena. Od lat interesuję się ezoteryką. Początkowo traktowałam to z przymrużeniem oka, zagłębiałam się w i tajniki związane z ezoteryką. Swoją wiedzę wykorzystywałam dla swoich potrzeb, potem pomagałam znajomym. To co widziałam w kartach pokrywało się z rzeczywistością, sprawdzało.

Wróżę z kart Elli Seleny, Lenormand lecz w głównej mierze posługuję się jasnowidzeniem , karty służą mi do potwierdzenia tego co czuję..
Odkąd pamiętam mam intuicję , prorocze sny, które w póżniejszym czasie maja swe odzwierciedlenie w rzeczywistości. Sny, które zapowiadają przyszłe wydarzenia w moim życiu łącznie z tymi złymi , których chcemy uniknąć.
Mimo wszystko pomaganie innym i karty to moja pasja, miło mi kiedy słyszę od ,,moich podopiecznych" skąd tyle o nich wiem skoro ich nie znam a jeszcze bardziej się cieszę kiedy to co mówię o ich przyszłości się sprawdza:)

Jeśli czujesz, że w Twoim życiu dzieję się żle , prześladuje Cie pech. Wszystko lub sporo idzie nie tak, masz podejrzenia że ktoś rzucił na Ciebie urok, klątwę zapewne potrzebne Ci będzie zdejmowanie uroku, oczyszczanie. Które mogę dla Ciebie wykonać. Potrzebna Ci będzie także ochrona .
Proponuję Ci rytuał zdejmujący uroki, oczyszczający, powstrzymujący pecha.

Jestem tu dla Ciebie by służyć Ci pomocą i radą .
Więc zapraszam :):)

Pozdrawiam ciepło
Wróżka Magda

Grafik

  • Poniedziałek18-22
  • Wtorek18-22
  • Środa18-22
  • Czwartek18-22
  • Piątek18-22
  • Sobotaod 12 z przerwami
  • Niedzielaod 12 z przerwami

Telefon

Zadzwoń na 708 788 254 4.92 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 227 184 024 4.31 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.