widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

nowy numer! Zadzwoń na 708 688 905708 688 905 4.26 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 628 9050048 224 628 905 3.69 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 628 905 lub 0048 224 628 905

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
18-22
Wtorek
18-22
Środa
18-22
Czwartek
18-22
Piątek
18-22
Sobota
od 12 z przerwami
Niedziela
od 12 z przerwami

Informacje

Witam serdecznie, Mam na imię Magdalena. Od lat interesuję się ezoteryką. Początkowo traktowałam to z przymrużeniem oka, zagłębiałam się w i tajniki związane z ezoteryką. Swoją wiedzę wykorzystywałam dla swoich potrzeb, potem pomagałam znajomym. To co widziałam w kartach pokrywało się z rzeczywistością, sprawdzało.

Wróżę z kart Elli Seleny, Lenormand lecz w głównej mierze posługuję się jasnowidzeniem , karty służą mi do potwierdzenia tego co czuję..
Odkąd pamiętam mam intuicję , prorocze sny, które w póżniejszym czasie maja swe odzwierciedlenie w rzeczywistości. Sny, które zapowiadają przyszłe wydarzenia w moim życiu łącznie z tymi złymi , których chcemy uniknąć.
Mimo wszystko pomaganie innym i karty to moja pasja, miło mi kiedy słyszę od ,,moich podopiecznych" skąd tyle o nich wiem skoro ich nie znam a jeszcze bardziej się cieszę kiedy to co mówię o ich przyszłości się sprawdza:)

Jeśli czujesz, że w Twoim życiu dzieję się żle , prześladuje Cie pech. Wszystko lub sporo idzie nie tak, masz podejrzenia że ktoś rzucił na Ciebie urok, klątwę zapewne potrzebne Ci będzie zdejmowanie uroku, oczyszczanie. Które mogę dla Ciebie wykonać. Potrzebna Ci będzie także ochrona .
Proponuję Ci rytuał zdejmujący uroki, oczyszczający, powstrzymujący pecha.

Jestem tu dla Ciebie by służyć Ci pomocą i radą .
Więc zapraszam :):)

Pozdrawiam ciepło
Wróżka Magda


Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się