widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

nowy numer! Zadzwoń na 708 688 905708 688 905 4.26 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 628 9050048 224 628 905 3.69 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 628 905 lub 0048 224 628 905

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
18-22
Wtorek
18-22
Środa
18-22
Czwartek
18-22
Piątek
18-22
Sobota
od 12 z przerwami
Niedziela
od 12 z przerwami

Informacje

Witam serdecznie, Mam na imię Magdalena. Od lat interesuję się ezoteryką. Początkowo traktowałam to z przymrużeniem oka, zagłębiałam się w i tajniki związane z ezoteryką. Swoją wiedzę wykorzystywałam dla swoich potrzeb, potem pomagałam znajomym. To co widziałam w kartach pokrywało się z rzeczywistością, sprawdzało.

Wróżę z kart Elli Seleny, Lenormand lecz w głównej mierze posługuję się jasnowidzeniem , karty służą mi do potwierdzenia tego co czuję..
Odkąd pamiętam mam intuicję , prorocze sny, które w póżniejszym czasie maja swe odzwierciedlenie w rzeczywistości. Sny, które zapowiadają przyszłe wydarzenia w moim życiu łącznie z tymi złymi , których chcemy uniknąć.
Mimo wszystko pomaganie innym i karty to moja pasja, miło mi kiedy słyszę od ,,moich podopiecznych" skąd tyle o nich wiem skoro ich nie znam a jeszcze bardziej się cieszę kiedy to co mówię o ich przyszłości się sprawdza:)

Jeśli czujesz, że w Twoim życiu dzieję się żle , prześladuje Cie pech. Wszystko lub sporo idzie nie tak, masz podejrzenia że ktoś rzucił na Ciebie urok, klątwę zapewne potrzebne Ci będzie zdejmowanie uroku, oczyszczanie. Które mogę dla Ciebie wykonać. Potrzebna Ci będzie także ochrona .
Proponuję Ci rytuał zdejmujący uroki, oczyszczający, powstrzymujący pecha.

Jestem tu dla Ciebie by służyć Ci pomocą i radą .
Więc zapraszam :):)

Pozdrawiam ciepło
Wróżka Magda


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji