Wróżka Ksymena

Byk

Jestem wróżką, numerologiem i Mistrzem Reiki

Moja wiedza i doświadczenie jest Twojej dyspozycji. Możesz do mnie zwrócić się, gdy potrzebujesz zrozumieć jakie masz możliwości działania w danej sytuacji lub sprawdzić postawę zaangażowanych w nią osób. Odpowiedzi będziemy szukać w oparciu o numerologię i karty tarota. Numerologia bowiem pokaże Twój program życiowy na dany czas a tarot konsekwencje Twoich wyborów lub konsekwencje ich unikania.


Czym jest wróżba?

To prognoza przyszłości na podstawie okoliczności zewnętrznych i Twoich obecnych nastawień do danej sytuacji - na podstawie Twojego obecnego sposobu działania, postępowania, przy Twoich wyborach i decyzjach. Właśnie na tej podstawie powstaje jakaś linia Twojej przyszłości. Wróżba pokazuje więc konsekwencje teraźniejszości w przyszłości.


Twoja przyszłość nie jest ustalona

Nie jest odgórnie ustalone co wydarzy się w Twoim życiu. Nawet program życia zapisany w dacie urodzenia pokazuje jedynie zakres doświadczeń a nie konkretne wydarzenia. Chwila obecna jest zaś konsekwencją przeszłości - nawet z poprzednich wcieleń, gdy aktualnie mierzysz się z jakąś karmą. Twoja przyszłość powstaje teraz. Pomogę więc Ci podjąć najlepsze dla Ciebie decyzje tak, aby Twoja przyszłość była co najmniej zbliżona do takiej, jakiej pragniesz. Czasami jest i tak, że w danej chwili trudno osiągnąć to, do czego dąży się. Jednak warto zrozumieć dlaczego tak się dzieje. Pamiętaj też, że tarot i numerologia to tylko podpowiedź. Ostatecz [...]

więcej…

niedostępny

Grafik

  • Poniedziałekgodz. 10 - 22
  • Wtorekgodz. 10 - 22
  • Środagodz. 10 - 22
  • Czwartekgodz. 10 - 22
  • Piątekgodz. 10 - 22
  • Sobotagodz. 10 - 22
  • Niedziela

Telefon

Zadzwoń na 708 688 942 4.26 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 224 179 752 3.69 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Więcej informacji

[...] ą decyzję podejmiesz samodzielnie.


Nie oceniam a staram się pomóc

Każdy z nas ma własną historię, każdy jest w innym miejscu swojego życia, wszyscy mamy prawo żyć po swojemu. Nikt postronny nie ma prawa oceniać Twoich wyborów i Twojej sytuacji zyciowej. Gdy więc zwrócisz się do mnie, możesz liczyć na moją życzliwość.


Staram się być dostępna jak najczęściej

Możesz do mnie zadzwonić w godzinach 10-22 od poniedziałku do soboty. Gdy zdarzy się, że mam status \"niedostępna\", to zamów rozmowę - oddzwonię.


wróżka Ksymena