Arwena

Strzelec

Od ponad dwudziestu lat zajmuję się sferą duchową, ezoteryką i psychologią. W swojej pracy łączę wiedzę psychologiczną z wiedzą ezoteryczną nabytą na warsztatach i szkoleniach. Doradzam posługując się kartami Lenormand, Tarotem, Runami, kartami Anielskimi i wahadłem. Uważam, że cały czas jesteśmy w drodze, a życie to piękna podróż. Nie zawsze prowadzi ono nas najprostszymi drogami ale droga jest wartością samą w sobie. Dlatego każde pytanie jest tym odpowiednim, a każdy problem niesie w sobie potencjał rozwiązania.
Dodatkowo:
- przygotowuję portret numerologiczny tzw. diament. Wskazuję potencjał, możliwe wydarzenia, wyzwania, okoliczności zewnętrzne;
- opracowuję skrypty runiczne, które aktywują określone obszary w polu,
- pomagam uwolnić kody emocji za pomocą wahadła według metody dr Bradleya Nelsona
Serdecznie zapraszam.

tylko sms/email

Grafik

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela

Telefon

Zadzwoń na 708 688 945 4.26 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 224 179 755 3.69 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

SMS

SMS o treści początkowej int.360 na numer 7455 Koszt to 4.92 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 4.92 zł brutto zostanie doliczona przez Twojego operatora do comiesięcznego rachunku. W zależności od ustawień Twojego telefonu, używanie polskich znaków diakrytycznych w wiadomości, może skrócic domyślną długość wiadomości z 160 znaków do 70.
SMS o treści początkowej int.360 na numer 799 599 539 Koszt to 3.99 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).