Wróżbita Przemysław

Byk

Witaj !

Nazywam się Przemysław - od wielu lat zajmuje się kartomancją, czytaniem Tarota, prowadzę sesje Reiki i oczyszczania energetycznego, pracy z czakrami, oferuje rytuały odnoszące się do tradycji i duchowości Kabały. Symbolika i moc płynąca z Sefiry - Kabalistycznego Drzewa Życia - uzdrawia, prowadzi i oświetla nasze drogi.

Pierwszą talię Tarota otrzymałem w 1998 roku od mojego Dziadka, był to początek drogi którą podążam do dnia dzisiejszego starając się używać tych niezwykłych kart dla pomocy Drugiemu. Duchowością, ezoteryką, kabałą i kartomancją zajmuje się od wielu lat - prowadzę doradztwo - realizuje rytuały kabalistyczne i wspieram duchowo - korzystając z czystej dobrej Energii Reiki.

Jako tarczy ochronnej używam też rozkładów tarotowych, które używane w Twych intencjach są skuteczną pomocą do zamknięcia spraw trudnych i złego wpływu, oraz oświetlenia i uczynienia realną drogi ku szczęściu i spełnieniu.

Twoje szczęście, pragnienia, oczekiwania widoczne są w tarotowych arkanach - karty są zwierciadłem ukazującym Twą przyszłość, terazniejszość, w zwierciadle tym odbijają się Twe sukcesy, porażki i pragnienia.

Tarotowych symboli używam tak do dywinacji - przepowiadania przyszłości - jak do psychoterapii i psychotraumatologii - pracując z tym co trudne i starając się pomóc w skomplikowanych dla Ciebie sytuacjach.

Twoim powołaniem i przeznaczeniem jest szczęście, miłość i radość - jeśli zechcesz pomogę, wesprę i umocnię Cię w Twojej drodze.

Serdec [...]

więcej…

Grafik

  • PoniedziałekTak
  • WtorekTak
  • ŚrodaTak
  • CzwartekTak
  • PiątekTak
  • SobotaTak
  • NiedzielaTak

Telefon

Zadzwoń na 708 788 231 4.92 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 224 179 791 4.31 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

SMS

SMS o treści początkowej int.371 na numer 7455 Koszt to 3.69 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 3.69 zł brutto zostanie doliczona przez Twojego operatora do comiesięcznego rachunku. W zależności od ustawień Twojego telefonu, używanie polskich znaków diakrytycznych w wiadomości, może skrócic domyślną długość wiadomości z 160 znaków do 70.
SMS o treści początkowej int.371 na numer 799 599 539 Koszt to 2.99 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 2.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Więcej informacji

[...] nie zapraszam do konsultacji, oferuje pomoc, znajduje rozwiązanie w trudnych chwilach, oraz doradzę jak utrzymać i nadać nowe wspaniałe perspektywy chwilom pięknym i radosnym...ze wskazówkami wyroczni jaką jest Tarot, zaproponuje nowe drogi, ścieżki dla Twojego związku, życia zawodowego, rodzinnego, zdrowia... Odpowiem na wszelkie nurtujące Cię pytania, doradzę, uchylę rąbka tajemnicy którą skrywa jutro.

Zapraszam do telefonu, oraz do kontaktu sms i mailowego.

Jeśli wiadomo że wyleje rzeka, możesz postawić tamę, nie obawiaj się więc ... zapytaj ...

Zapraszam gorąco na seanse wróżebne z użyciem kart Tarota. Kartami zajmuje się od wielu lat, ukończyłem rozmaite kursy i szkolenia związane z kartomancją, ezoteryką, historią okultyzmu, duchowości. Zagadnienieniami tymi zajmowałem się podczas długoletnich studiów uniwersyteckich , jak podczas osobistych spotkań z Mistrzami - oraz podróży do czakramów mocy, miejsc świętych - do których chętnie zaniosę i Twoje intencje i pragnienia.

W ofercie posiadam rozmaite rozkłady dedykowane na analizę wielu sytuacji życiowych związanych z miłością zdrowiem, rodziną.

Osobnym segmentem mojej oferty jest doradztwo biznesowe i inwestycyjne - pomagałem wielokrotnie w ważnych wyborach w tej sferze , łącząc osobiste doświadczenie w prowadzeniu biznesu z wiedzą okultystyczną i ezoteryczną.

Podstawowym atrybutem służącym do analizy i pomocy dla moich Klientów są karty tarota, używam jednak również kart Lenormand, Przesłania Aniołów, Cygańskich. Jeśli zachodzi taka potrzeba oferuje rytuały prowadzone na życzenie - oczyszczanie - neutralizacje traum i otwieranie na dobroczynny wpływ Energii płynącej z Kabalistycznego Drzewa Życia.

W swej pracy wykorzystuje wahadło, wyrocznie słowiańską, pracę z energią, odwołuje się do tradycji duchowej i ezoterycznej naszego kręgu kulturowego, oraz do uniwersalnej opartej na archetypach symboliki widocznej w kartach i wpływającej na nasze życie. Zawsze podczas seansu dla Twego dobra pali się świeca intencyjna.

Prowadzę terapie związane z bezpieczeństwem duchowym, oczyszczaniem, pracą z czakrami.

Pomagam w trudnych sytuacjach emocjonalnych, w wyborach, towarzysze i wspieram w Twojej drodze ku szczęściu.

Przekroczmy razem Magiczne Wrota - wspierając się intuicją, ezoteryczną wiedzą, kreatywnością - osiągając miłość, szczęście i radość które są Twoim prawdziwym przeznaczeniem.