Ewa CUD

Koziorożec

Witajcie Poszukiwacze :)

Z wykształcenia jestem filologiem i masażystą, światem duchowym interesuję się od dziecka. Zawodowo prowadzę księgarnię ezoteryczną, współpracuję z uzdrowicielami oraz doradcami. Moją pasją jest medycyna, psychologia, psychosomatyka, psychgenealogia, transgenetyka, wpływ emocji na ciało, energetyka człowieka i możliwości naszej podświadomości na wpływanie na Los.
W swojej pracy posługuję się głównie kartami LENORMAND, które pokochałam za jasność i niespodziewaną głębię przekazu. Czasami posiłkuję się kartami tarota i runami oraz kartami do pracy z podświadomością (Symbolon, Karty Wewnętrznego Poznania, Osho Zen).
Nie traktuję kart jako wyroczni czy narzędzi do przepowiadania przyszłości, dla mnie one są obrazem człowieka na wielu poziomach, wskazują drogę, przeszkody z czasu przed, zawirowania na polu energetyki, pokazują mi możliwości, dary, umiejętności.... a jeśli uda się zobaczyć przyszłość, to też nie jest ona jedyną słuszną wizją, wszystko można zmienić.... Moją rolą, jako doradca, jest pokazanie jak najlepszej drogi ku sobie.

Prowadząc przez lata księgarnię nauczyłam się "czytania" potrzeb człowieka i poszukiwania rozwiązań, nawet w tematach ekstremalnych (klątwy, opętania), spędzam czasami godziny na rozmowach z klientami i doradzaniu. Klienci cenią mnie za dokładne i zdroworozsądkowe porady [...]

więcej…

Grafik

  • Poniedziałekpo zalogowaniu
  • Wtorekpo zalogowaniu
  • Środapo zalogowaniu
  • Czwartekpo zalogowaniu
  • Piątekpo zalogowaniu
  • Sobotapo zalogowaniu
  • Niedzielapo zalogowaniu

Telefon

Zadzwoń na 708 588 505 3.69 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 224 605 505 3.08 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

SMS

SMS o treści początkowej int.341 na numer 7555 Koszt to 6.15 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 6.15 zł brutto zostanie doliczona przez Twojego operatora do comiesięcznego rachunku. W zależności od ustawień Twojego telefonu, używanie polskich znaków diakrytycznych w wiadomości, może skrócic domyślną długość wiadomości z 160 znaków do 70.
SMS o treści początkowej int.341 na numer 799 599 539 Koszt to 4.99 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 4.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Więcej informacji

[...] i bardzo prosty acz szczegółowy przekaz.

Zapraszam serdecznie do kontaktu
Ewka