widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 588 505708 588 505 3.69 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 605 5050048 224 605 505 3.08 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 605 505 lub 0048 224 605 505

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
po zalogowaniu
Wtorek
po zalogowaniu
Środa
po zalogowaniu
Czwartek
po zalogowaniu
Piątek
po zalogowaniu
Sobota
po zalogowaniu
Niedziela
po zalogowaniu

Informacje

Witajcie Poszukiwacze :)

Z wykształcenia jestem filologiem i masażystą, światem duchowym interesuję się od dziecka. Zawodowo prowadzę księgarnię ezoteryczną, współpracuję z uzdrowicielami oraz doradcami. Moją pasją jest medycyna, psychologia, psychosomatyka, psychgenealogia, transgenetyka, wpływ emocji na ciało, energetyka człowieka i możliwości naszej podświadomości na wpływanie na Los.
W swojej pracy posługuję się głównie kartami LENORMAND, które pokochałam za jasność i niespodziewaną głębię przekazu. Czasami posiłkuję się kartami tarota i runami oraz kartami do pracy z podświadomością (Symbolon, Karty Wewnętrznego Poznania, Osho Zen).
Nie traktuję kart jako wyroczni czy narzędzi do przepowiadania przyszłości, dla mnie one są obrazem człowieka na wielu poziomach, wskazują drogę, przeszkody z czasu przed, zawirowania na polu energetyki, pokazują mi możliwości, dary, umiejętności.... a jeśli uda się zobaczyć przyszłość, to też nie jest ona jedyną słuszną wizją, wszystko można zmienić.... Moją rolą, jako doradca, jest pokazanie jak najlepszej drogi ku sobie.

Prowadząc przez lata księgarnię nauczyłam się "czytania" potrzeb człowieka i poszukiwania rozwiązań, nawet w tematach ekstremalnych (klątwy, opętania), spędzam czasami godziny na rozmowach z klientami i doradzaniu. Klienci cenią mnie za dokładne i zdroworozsądkowe porady i bardzo prosty acz szczegółowy przekaz.

Zapraszam serdecznie do kontaktu
EwkaArtykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji