widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-05-18

Znaki zodiaku, które wybierają czworonożnych przyjaciół zamiast towarzystwa ludzi


Dla jednych najważniejszy jest kontakt z drugim człowiekiem, dla drugich... niekoniecznie. Istnieje bardzo dużo osób, które ponad wszystko (nawet ponad kontakt z innymi ludźmi) wybiorą towarzystwo zwierząt. Pies, kot, królik czy żółw jest dla nich całym światem i najważniejszym jego elementem. Co ciekawe taką największą miłość do zwierząt przejawia pięć znaków zodiaków. Na pierwszy rzut oka ich standardowe cechy powinny temu przeczyć, jednak jak chodzi o zwierzęta, to zmieniają się nie do poznania.

Byk

Na co dzień lubi twardo stąpać po ziemi, lubi luksus i rozpieszczanie samego siebie. Jednak, jeżeli wokół niego pojawi się jakieś zwierzątko, to nagle jego priorytety się zmieniają. To właśnie ten znak najbardziej rozpieszcza swoich pupili. Najlepsza karma, pięć posłań, wykwintne smaczki i multum zabawek. W jego domu zwierzęta nigdy nie są głodne i nie mogą narzekać na jakość swoich potraw. Zdarza się nawet, że zodiakalny Byk zrezygnuje ze swojego posiłku, aby kupić coś lepszego dla swojego przyjaciela. Zazwyczaj również nie kończy się na jednym czwronożnym przyjacielu, a jest ich kilku. Pomimo ukochania luksusu - zwierzę nie musi być rodowodowe czy piękne. Na mniejszych przyjaciół Byk patrzy sercem i bardzo często przygarnia zwierzęta ze schroniska.

Panna

Zodiakalna Panna bardzo dba o porządek w swoim otoczeniu i wymaga go od innych... ludzi. Jeżeli chodzi jednak o zwierzęta, to nie przeszkadza jej nawet sierść w zupie. Zabawki psa mogą być rozrzucone po całej podłodze. Biurko zostanie zamienione w tor przeszkód dla chomika, a półki będą stanowić idealne kryjówki dla kotów. Nic nie szkodzi, że któryś z przyjaciół może zrzucać tony sierści na ulubionym kocu. Pralka jest przecież po to, aby jej używać. Dodatkowo, zazwyczaj skąpa w uczuciach Panna zupełnie się zmienia w stosunku do zwierząt. Przytula, mówi czułe słowa, często głaszcze i tresuje swoich pupili. Dba o ich higienę, wygląd i tresurę, aby móc się nimi pochwalić wśród bliskich jej osób.

Waga

Wagi żyją chwilą i nie planują niczego na przyszłość. Myślą o sobie jako o osobach solidnych i poukładanych. Zmiana przychodzi jednak, jak tylko pojawiają się zwierzęta. Wówczas zodiakalne Wagi robią plany - jak polepszyć życie swoim futrzakom. Jeżeli tylko mają możliwość, to wszystko zmieniają pod zwierzęta. Urządzają im pokoje zabaw, wymyślają wakacje ze zwierzętami...pozwalają im dosłownie na wszystko. Czworonogi rzadko są tresowane czy trzymane ,,twardą ręką", lecz rozpieszczane do granic możliwości. Nie ma problemu, aby przy rodzinnym stole stanęło również nakrycie dla psa lub kotka. Królik ma prawo biegać po łazience, jeśli tylko najdzie go taka ochota. Wagi są w stanie oddać swoim przyjaciołom nawet swoje łóżko czy ulubiony fotel.

Rak
Zodiakalny Rak lub przebywać w domu i to się nie zmienia nawet wtedy, kiedy ma zwierzaka. Kocha godzinami siedzieć na dywanie i machać zabawką przed kotem lub uczyć nowych sztuczek psa. Chętnie szuka nowych rodzajów wyzwań dla swoich pupili i przy tym sam świetnie się z nimi bawi. Co ważne, Rak często ma dość towarzystwa innych osób, bo po prostu go denerwują. Nie dotyczy to jednak zwierząt, ich towarzystwa jest im zawsze za mało i zawsze znajdą miejsce w domu na nowego przyjaciela, który będzie im głęboko patrzył w oczy i cieszył się na ich widok. Tu również pochodzenie zwierzaków nie ma większego znaczenia - może to być zarówno schronisko, hodowla jak i przygarnięty kotek prosto z okolicznej piwnicy.

Ryby

Najczęściej są to osoby dość delikatne, bardzo uczuciowe i stroniące od konfrontacji. Jeżeli jednak w ich życiu pojawia się jakiekolwiek zwierzątko, to nie ma przebacz. Ten znak zodiaku nie pozwoli go za nic skrzywdzić. Oczywiście nie mówimy tu tylko o przemocy, która jest niewybaczalna, lecz również o tym, co Ryby mogą uznać za ,,krzywdę". W ich domu lepiej nie gonić psa z kanapy i nie zabraniać kotu kraść wędliny ze stołu. Warto wpierw zapytać właściciela co zwierzakom wolno, a czego nie. Co więcej Ryby są to najczęściej osoby, które pomagają zwierzętom. Uwalniają z łańcucha, zabierają z drogi i leczą. Zawsze szukają im lepszego domu. Stają się wojownikami na rzecz każdego zwierzęcia, niezależnie czy to pies, krowa czy żółw morski.

Niektórzy mówią, że bardziej można ufać zwierzętom niż ludziom. Te pięć znaków zodiaków na pewno się z tym utożsamia. Co więcej są to osoby, które zdecydowanie wybiorą spacer z psem lub zabawę z kotem niż plotki i piwo z kolegą z pracy. Nie musisz jednak być jednym z tych znaków, aby już kochać czy dopiero pokochać zwierzątko. Warto dbać o naszych mniejszych przyjaciół, a oni po stokroć będą okazywać nam swoją miłość.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji