widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-10-27

Kamienie szlachetne - sprawdź, który jest najlepszy dla Twojej energii numerologicznej.Sumując wszystkie cyfry z daty urodzenia, otrzymasz ostatecznie cyfrę od 1 do 9. Wyjątek stanowią liczby mistrzowskie 11, 22 i 33, które mogą śmiało korzystać z kamieni szlachetnych numerologicznych 2 (dla 11), 4 (dla 22)i 6 (dla 33). Poznając naszą cyfrę z daty urodzenia - znasz już swoją energię numerologiczną. Jest to bardzo przydatna wiedza, ponieważ dzięki temu możesz dowiedzieć się bardzo dużo o sobie, a także o innych. Możesz poznać swoje wady i zalety oraz zwrócić uwagę na rzeczy, nad którymi musisz jeszcze popracować. Jednak to nie wszystko. Dzięki temu możesz poznać również różnego rodzaju ,,pomoce" dla siebie. Między innymi zyskasz wiedzę, dzięki której będziesz mógł dobrać odpowiednie kamienie szlachetne dla swojej energii numerologicznej. Każdy z nich może stać się Twoim amuletem czy talizmanem. Odpowiednio dobrany minerał potrafi nie tylko wspomagać nasze ciało energetyczne, lecz również wspierać nasze ciało fizyczne. Poniżej więc lista odpowiednich kamieni dla każdej cyfry numerologicznej. Możesz je wykorzystać dla siebie lub pomóc innym.

Numerologiczna Jedynka.

Odpowiednie kamienie: turkus, chryzokola, bursztyn, akwamaryn.

Kamienie dla numerologicznej Jedynki mają za zadanie nieco ochłodzić jej temperament i złagodzić skłonność do wybuchowych zachowań. Kamienie zatem poprawiają harmonię, pomagają znaleźć wewnętrzny spokój, poszukują ukrytych pokładów cierpliwości oraz zwiększają tolerancję. Ich kolejnym zadaniem jest wzmocnić moc twórczą, nadać jej odpowiedni kierunek i wspomóc kreatywność. Dodają radości, entuzjazmu i energii. W kwestii zdrowotnej kamienie pomagają w przeciwdziałaniu jednemu z najczęstszych problemów numerologicznych Jedynek, czyli wspomagają układ kostny.

Numerologiczna Dwójka.

Odpowiednie kamienie: agat, kamień księżycowy, szafir, turmalin.

Dwójki często są osobami o artystycznej duszy. Przez to są to osoby nieco wrażliwe, delikatne, a czasami wręcz kapryśne. Kamienie dla numerologicznej dwójki mają przede wszystkim pomóc im podejmować ważne, życiowe decyzje. Ich zadaniem jest także aktywizacja Dwójek, czyli przemienienie ich myśli w konkretne działanie. Minerały muszą wspomóc odpowiednie koncentrowanie energii, żeby nie doprowadzić do zniechęcenia. Jednocześnie pomagają również odnaleźć dodatkową porcję sił, o których nikt nie wiedział, że jeszcze istnieją. W przypadku numerologicznej Dwójki odpowiednie kamienie pozwalają także dostrzec radość w zwykłym dniu i zniwelować wspomnianą wyżej kapryśność.

Numerologiczna Trójka.

Odpowiednie kamienie: rubin, turkus, bursztyn, granat.

Kamienie szlachetne w tym przypadku muszą wspierać optymizm ich posiadacza. Pomimo, że numerologiczne Trójki z reguły są osobami dosyć pogodnymi i serdecznymi, to czasami miewają niestety stany depresyjne - mają do tego naturalną skłonność. Odpowiednie kamienie wspomagają, żeby takie epizody się nie pojawiały lub były jak najkrótsze. Kamienie wspomagają także poznawanie nowych ludzi, kanalizowanie energii w odpowiednim kierunku tak, aby zjednać sobie innych, a także móc być dobrym liderem, przywódcą. Ważne jest także, aby kamienie miały moc ochronną - z przyczyny swojej przyjacielskiej i ufnej natury, Trójki mogą być wykorzystywane przez innych. Wybrane kamienie powinny więc przede wszystkim chronić przed złymi intencjami.

Numerologiczna Czwórka.

Odpowiednie kamienie: ametyst, szafir, szmaragd, tygrysie oko.

W przypadku numerologicznych Czwórek kamienie powinny wspomóc ich w byciu liderem. Wybrane minerały ujarzmiają więc ambicję, poprawiają charyzmę oraz ułatwiają budowanie relacji. Kamienie mają także drugie dość ważne zadanie - Czwórki bardzo cenią sobie ład i harmonię, ale czasami nie są w stanie do nich doprowadzić. Odpowiednie kamienie muszą więc wspomóc w odnalezieniu spokoju i równowagi. Kamienie szlachetne w tym przypadku działają jeszcze w jednej kwestii - dodają energii do działania.

Numerologiczna Piątka.

Odpowiednie kamienie: zielony kalcyt, akwamaryn, amazonit, karneol.

Numerologiczne Piątki zdecydowanie potrzebują kamienia, który znajdzie u nich dodatkowe pokłady energii. W końcu Piątki ze swojej natury są dość bardzo żywiołowe, otwarte, z dużą wyobraźnią i chęcią poznania wszystkiego, co jest nowe i nieznane. Odpowiednie minerały powinny więc dodatkowo odrobinę uspokoić żywą naturę Piątek. Powinny wspierać Je w znalezieniu równowagi i zastanowienia się co jest dla nich naprawdę ważne. Odpowiednie kamienie powinny także dodawać odwagi oraz łagodzić stres.

Numerologiczna Szóstka.

Odpowiednie kamienie: cytryn, rodonit, łza Apacza, onyks.

Szóstki dbają o wszystkich, którzy są dla Nich ważni. Otaczają swoich bliskich miłością, troską i przyjaźnią. Niestety często w tym wszystkim potrafią zapomnieć o sobie samych. Odpowiedni kamień powinien więc nauczyć Szóstkę znajdować harmonię w działaniu dla innych i dla siebie samego. Minerał winien wspierać w działaniach i nauczać zdrowego egoizmu - pamiętania o swoich potrzebach. Odpowiednie kamienie szlachetne wspomagają również w szukaniu swojej własnej ścieżki, wyjątkowych przyjemności i nowych wyzwań.

Numerologiczna Siódemka.

Odpowiednie kamienie: agat, szmaragd, ametyst, fluoryt.

Siódemki bywają z natury wrażliwe i nieco wyobcowane. W ich przypadku odpowiednie kamienie powinny dodać odwagi i chęci na poznawanie innych osób. Przygotowywać na otwarcie się przed drugim człowiekiem. Odpowiednie minerały powinny więc niwelować poczucie lęku, strachu i "zabrać" całą tę melancholię. Dzięki temu Siódemki będą miały szansę nauczyć się cieszenia własnym życiem i dzielenia go z innymi. Dodatkowo kamienie muszą w tym przypadku przypomnieć też o własnych celach i marzeniach - o tym, że czas najwyższy zacząć je realizować, a nie jedynie o nich myśleć.

Numerologiczna Ósemka.

Odpowiednie kamienie: opal, topaz, kalcyt, serpentyn.

Ósemka jest bardzo energiczną wibracją numerologiczną. Z natury lubi i musi ciągle działać. Odpowiedni kamień powinien móc to po prostu umożliwić. Minerał powinien więc dostarczyć ciągłą i nieprzerwaną energię, aby numerologiczna Ósemka mogła robić wszystko to, co w danej chwili chce. Strumień energii powinien być niezaburzony. Dodatkowo kamień powinien lekko uspokoić, głównie po to, aby pozwolić się zastanowić nad kolejnymi krokami i działaniami. Kolejnym ważnym celem dla minerału wspierającego jest zmniejszenie niepokoju i strachu przed nowym działaniem tak, żeby strach nie zablokował Ósemki.

Numerologiczna Dziewiątka.

Odpowiednie kamienie: jaspis, rubin, apatyt, aragonit.

Idealny kamień dla Dziewiątki powinien otworzyć jej okno na świat. Powinien zaciekawić, dodać chęci do poznawania, dodać skrzydeł do odkrywania otoczenia i siebie samej. Dodatkowo idealny minerał powinien nie tylko pokazywać świat rzeczywisty, ale pobudzać wyobraźnię i kreatywność w tworzeniu świata wewnętrznego. Ponadto kamień szlachetny powinien pełnić tu również zadanie ochronne. Dziewiątki są z natury delikatne i bardzo wrażliwe, w szczególności na krytykę innych, kamień więc musi dodać im pewności siebie.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji