widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-03-30

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku 30.3.15 do 5.4.2015.

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?"Czasami stary świat musi się nam zawalić, byśmy mogli budować nowy. "
Mateusz Czarnecki


Miniony tydzień nie nastraja optymistycznie nasuwając nam wiele pytań, które może rozwiązać tylko czas.Nie wszystko wygląda na drugi rzut oka tak jak odebraliśmy, coś na początku.

Słonce oraz inne planety w znaku inicjatywy oraz energii Baranie może być także agresją, brakiem spokoju, wojownikiem narzucającym swoje ideały.

Razem z aktywnym kwadratem Urana / Plutona, minionym zaćmieniem Słońca i nadchodzącą pełnią i całkowitym zaćmieniem Księżyca w znaku sprawiedliwości, dyplomacji i kompromisu-Wagi- ukaże nam jeszcze raz gdzie brak jest prawdy oraz autentycznej harmonii.

Nadchodzące Święta Wielkiej Nocy to czas narodzenia życia, nadziei, wiary i wielkich emocji.

Konstelacje i układy planet ukazujące się na niebie, także łącznie ze Świętami chcą nam przekazać ważne wiadomości. Siły wyższe muszą być wreszcie przez wielu zauważone. Zmiany razem z aktywnym kwadratem Urana z Plutonem i kwadratem Słońca z Plutonem właśnie w samą niedzielę 5.415 są nie do ominięcia. Czasami nowe rodzi się w ogromnym bólu.

Do 3.4.15 mamy okazję razem z Merkurym i Saturnem uporządkowania wszelkich spraw finansowych i gospodarczych. Nasza praca jest odpowiednio oceniona, także przez nas samych, a ważne projekty mogą przynieść porządne wynagrodzenia. Wchodząca planeta Merkury do znaku ognia Baran przyspieszy wszelka komunikację. Bardzo dobry układ planety dla znaków ognia i powietrza do realizacji wielkich projektów zawodowych, jeżeli uwzględni się tolerancję, bezpośredniość, kulturę osobistą i potrzeby innych, a także ostrożność.

Braterstwa wszelkiego rodzaju razem z Wenus i Marsem w znaku wygodnego Byka nabierają pięknej, spokojnej oraz stabilnej atmosfery. W związki można teraz wnieść wiele stabilności, bezpieczeństwa oraz głębi odnajdując przy okazji te wartości, które w codziennym życiu są najważniejsze. Tu znaki ziemi i wody mają najlepsze szanse na stworzenie optymalnych warunków i poprawienia atmosfery. Wenus i Mars w Byku wyrażają się spokojnie, wytrwale i nader zmysłowo. Nasza energia i celowość działań jest mniej gwałtowana niż w Baranie.Cechują ją mądrość życiowa, zdecydowanie, porządna kalkulacja, a dalekie zwycięstwo nie przeraża nas.

Liczy się stałość, bezpieczeństwo i trwałość zapewniająca nam również materialne powodzenie i przyjemny styl życia.

Razem z przejściem Księżyca do znaku Wagi i rozpoczynającej się pełni oraz całkowitym zaćmieniem Księżyca 4.3.15 atmosfera wpływająca także Święta Wielkanocne będzie się radykalnie zmieniać.

Czas spotkań, relacji i wymiany informacji będzie napełniony szukaniem potwierdzenia siebie, swoich opinii oraz odczuć. Niespójność, słabość, zbyt agresywne( na przeciw Baran) przedstawianie swoich myśli, ideałów może doprowadzić w tych dniach do konfliktów, kłótni czy też wielkiej prowokacji niekończących się przyjemnie dla żadnej strony. Wiele pragnąc w tych dniach towarzystwa rodziny może poczuć się niepewnie wśród osób dużo silniejszy od siebie. Projekty finansowe lub relacje wszelkiego rodzaju okazują się dla niektórych mało doskonałe, a samooceny mogą spaść do bardzo niskich poziomów. Unikaj w tym czasie agresywnych i bezwzględnych osób. Dyplomacja, takt, kultura osobista będzie istotnym priorytetem. Merkury w Baranie będzie chwalił się teraz błyskotliwą inteligencją, zaradnością oraz bezpośredniością.

Tylko bez przesady.

Ironia tej planety w Baranie może dobić osoby wrażliwe do szpiku kości, a pośpiech ominie w swoim biegu to, co aktualnie jest najważniejsze. Mówienie prosto z mostu, co się myśli przy wielkanocnym stole nie będzie może dobrze wpływać na uczucia innych..tych, którzy szukają spokoju, wypoczynku, piękna, współbrzmienia i zgody.

Kto nie wytrzyma natężonej fazy pełni Księżyca i domowego zgiełku rozbijających wielkanocnych jaj musi odnaleźć dla siebie dużo przestrzeni. Kwadrat Słońca do Plutona w niedzielę 5.4.15 z aktywnym kwadratem Urana, Plutonem może być nieszczęsnym gwoździem programu.

Prowokacje, agresywność, tłumione uczucia, brak osobistej wolności( wszelkiego rodzaju) może doprowadzić do irytacji czy też zerwania wszelkich układów.

Spokojnie.Nabierz dużo powietrza w płuca i zaplanuj Święta więcej sportowo. Spacery, wypady za miasto, kompromisy, tolerancja i ostrożność wszelkiego rodzaju umożliwi nam dobre przejście zbilżających się dni. Wybierając swoje indywidualne drogi spełnienia nie zapomnij o dyplomacji. Oś Baran / Waga (ja, ty, otoczenie) jeszcze raz będzie ujawniać istotę odpowiedzialności spadającej na każdego z nas za to, co się dzieje dookoła zadając nam pytanie: Jak mogę odnaleźć siebie(Baran) nie zaniedbując tego, co należy do moich obowiązków(Waga)? Układ planet namawia do wykorzystania nowych metod rozwiazywania starych problemów. Bez przemocy, gwałtu, manipulacji czy też bojkotu .

Zapowiadają się wielkie zmiany(Pluton). Do transformacji dojdzie tam gdzie na przykład nie ma prawa, sprawiedliwości, bezpiecznych struktur Nie prowokuj. Nie oceniaj kogoś lub sytuacji pochopnie.Prze znaczeniowy miecz ma zawsze dwie strony. Karmiczne osoby( Węzeł Księżycowy) będą miały wpływ na całokształt naszych decyzji.

Uwagę należy zwrócić na komunikację wszelkiego rodzaju, szybkość ruchu drogowego czy też pracę z korzystaniem rzeczy elektrycznych i elektrotechnicznych.

W sprawach politycznych, międzynarodowych układach, społecznych, gospodarczych można się spodziewać się również jak i w prywatnych- agresywnych, niebezpiecznych sytuacji, wyzwań i prowokacji wszelkiego typu, konfliktow, potężnych napięć, możliwość całkowitego zakończenia pewnych etapów etc..( Słonce kwadrat Pluton!).

Nadchodzący układ planet poleca spokój, opanowanie, dokładne planowanie oraz omijanie ryzyka wszelkiego rodzaju!

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Aby objąć w ramiona teraźniejszość, musimy pożegnać przeszłości."
Ernst FerstlBaran 21.3-20.4
Słonce i Merkury od 31.3.2015 w Twoim znaku jest nadal symbolem zwycięstwa i powodzenia we wszystkich sprawach życiowych. Masz w sobie ogrom siły, który pozwoli Ci ustawić wszystko tak jak sobie tego życzysz dostrzegając wielkie szanse i możliwości dane Ci przez najważniejsze planety.

Planeta intelektu w koniunkcji zabezpiecza szybkie decyzje, obrotność, odważne rozstrzygnięcia. Nadchodzące negocjacje będą z pewnością zawarte z korzyścią dla Ciebie, a wszelkie trudności będziesz mógł ominąć z łatwością. Twoje nowe idee nabierają wreszcie konkretnych kształtów i barw. Przełożeni kiwają głową z zadowoleniem. Nie ma od Ciebie teraz lepszego! Szczęśliwe zrządzenia losu gwarantują piękną przyszłość. A w dodatku nadchodzi pomoc ze strony nawet zapomnianych już przyjaciół. Wszystko jest możliwe w nadchodzących siedmiu dniach.

Daty urodzenia 4.4 do 7.4. podczas pełni Księżyca w opozycji i kwadratu Słońca z Plutonem musi wystrzegać się impulsywności oraz orientacji na innych osobach. Zaakceptuj, że mądre Słonce jest przy Tobie dając Ci krocie mocy, aby niepotrzebny stres ominąć oraz pozbyć się ze swojego życia to, co od dawna jest dla Ciebie kłopotem. Księżyc naprzeciw przypomina o tym, co leży na dnie Twego serca. Nie przegap niczego..

Baran ma zielone światło do poważnych planów! Nie podejmuj tylko ryzykownych kroków.Byk 21.4.-20.5
Szukając w przedświątecznym tygodniu głębokich, autentycznych uczuć, zaufania, jedności oraz przede wszystkim miłości dostajesz od losu kosmiczna pomoc.

Wkraczający do Twojego znaku Mars, planeta działania, energii oraz siły zapowiada bardzo istotne zmiany! Postawione samemu sobie zdania wypełniasz od tego dnia z wielkim zaangażowaniem oraz dyscypliną! Wszystko zapinasz na ostatni guzik z heroiczną zawziętością! Porządek musi być, a Twoje zamiary osiągnięte!

Wenus nadaje Ci magiczną otoczkę. Wykorzystaj to do zażegnania dawnych sporów i zakopania toporków wojennych. Niech Święta Wielkiej Nocy przebiegają w błogiej, rodzinnej atmosferze! Ty i osoby Twojemu sercu bliskie mają dla Ciebie najważniejsze priorytety. Kreatywna strona razem z Wenus będzie także ujawniona. Miej odwagę pokazać się z stabilnego kierunku. Wszystkie, bowiem oczy skierowane są w Twoją stronę.

Możliwe, że tempo przy układach planet i Słońcu w sąsiednim znaku Barana będzie trochę za szybkie. Znajdź dla siebie określone miejsca spokoju. Wszystko, bowiem musi iść według ustalonego z góry planu!Bliźniak 21.5.-21.6
Stoisz przed świetnym tygodniem razem z pięknym ukladem planet. Przejście Twojego Merkurego do bojowego znaku Barana pomoże rozwiązać wiele trudnego, postawić na swoim, przedstawić nowe pomysły ,a komunikacja przyspieszy tempa, które tak bardzo lubisz!

Liczyć się będą Twoje doświadczenia także Twoje racje są teraz najważniejsze. Otoczenie może zaskoczyć pewność siebie, ale Bliźniakom jest do twarzy z mądrym, zawadiackim uśmiechem!

Zawodowo nadszedł czas ważnych decyzji. Nie rozciągaj się teraz za, wiele lecz stawiaj na współpracę i bezpieczne założenia. Decyzje muszą zapadać jednym zdaniem. Pewnością niech będą zabezpieczania finansowe, a nie wygrane wszelkiego typu.

Nowe szanse przychodzą także ze strony Jowisza. Wyczuwasz w locie, na kim możesz polegać, kto popchnie Cię do przodu, z kim można wchodzić w biznesy. Szczęśliwe zrządzenia losu pomagają zrobić wielki krok na drabinie do sukcesu. Wszelkie prawa, paragrafy i przepisy musza być uwzględnione! Saturn nadal ogranicza pierwszą dekade urodzonych wskazując to, co wymaga teraz Twojej największej uwagi.Rak 22.6.-22.7.
Dla Ciebie najważniejsze są rodzinne Świętu. Gwiazdy jednak pragną Twoją osobę napełnić wielkimi emocjami! Wenus z Marsem ze znaku Byka szykuje pasjonującą, zapomnianą zmysłowość!

Single stoją przed wielkimi wyborami. Liczba ciekawych kandydatów może się wkrótce znacznie powiększyć. W związkach powraca uczucie miłości. Nadchodzące dni mogą być wysoko wzruszające!

Mars w sextilu dodaje odwagi oraz siły. Twoja forma poprawia się, a działania idą w odpowiednią stronę dając Ci szanse osiągniecia wielkiego. Obie planety potwierdzają prawidłowe wybory, świetne poczucie nastroju wpływa także zbawiennie na otoczenie Raka.

Szwankować może komunikacja dla pierwszej dekady urodzonych, gdy Merkury ustawi się w kwadracie z Barana. Uważaj na zbyt szybko wypowiedziane, nieprzemyślane słowa.

Druga dekada urodzonych z kwadratem Słońca, Urana i opozycją Plutona( do 9.7) ma przed sobą czas rozwiązywania trudności partnerskich. Nie kieruj się tylko emocjami. Kompromis i ostrożność na pewno nie zaszkodzi. Nie trać nerwów na sytuacje i słowa, które osobiście Ciebie nie dotyczą. Przecież siebie znasz Ty sam najlepiej!

Pełnia i zaćmienie Księżyca nawołuje do zmiany życiowej drogi. Przemyśl dokładnie swoje ostatnie postanowienia!Lew 23.7.-23.8
Możesz znowu stać na wysokim podium, gdy uwzględnisz pozycje przejścia Marsa. Jego kwadrat, na razie dla pierwszej dekady urodzonych jest testem na cierpliwości. Jeżeli wygrasz z nim masz ogromne szanse z układem pozostałych planet na wielkie powodzenie. Plany, które nosisz od dawna w swojej głowie mogą doczekać w tym tygodniu istnienia. Koncentruj się na swoich założeniach! Nie odbiegają od najistotniejszych decyzji, nie pozwól, aby inni mieli wpływ na Twoje życie.

Nie wszyscy dookoła podzielą Twoje opinie. Przyjaciel może okazać się wrogiem, albo też odwrotnie. zachowaj wiec wewnętrzną harmonię. Dodatkowe źródło zarobków może stać się teraz pozytywną, długoterminową niespodzianką. Gdy Mars hamuje Lwa, Merkury w trygonie zapowiada nową klientelę, ciekawe znajomości i komunikację na najwyższych obrotach! Rób to w końcu, o czym marzysz, bez oszukiwania samego siebie! Księżyc w Twoim znaku dodaje Ci jeszcze bardziej pewności siebie! Zaufaj konstelacjom szczęśliwych trygonów.

Radość jest przy Lwie, a optymistyczne nastawienie na pewno Cię nie opuści!


Panna 24.8.-23.9
Gdy inni muszą szykować się do boju, rozpraw i rozwiazywania konfliktów, możesz spokojnie postawić na relaks, wypoczynek oraz sprawy miłości.

Nowe dni otwierają przed Tobą drogę do szczęścia, a emocjonalne uczucia będą teraz Twoją myślą przewodnią. Mars i Wenus w magicznym położeniu przenoszą Cię w bajkowe miejsca, miedzy optymistycznych ludzi. Wszelkie przyjaźnie doświadczają głębi.W związkach kwitnie namiętność ponad wszystko!

Relacje zawodowe, zupełnie innego pokroju przyspieszą poprawy finansowe. Twoje działania z Marsem w pozytywnej konstelacji nabierają celowości. Już wiesz, które z Twoich wypróbowanych, dawnych metod przyniesie najkorzystniejsze efekty, a ustabilizowana sytuacja gospodarcza na pewno da poczucie bezpieczeństwa.

Wszystkie osobiste priorytety wykonujesz z ogromną cierpliwością. Już wiesz sama, co jest teraz najważniejsze.

Oprócz pracy pomyśl także o swoich najbliższych. Świąteczny czas wprowadzi Cię w dobry nastrój. Nie tracisz już energii na sprawy w ogóle Ci nie potrzebne. Krok po kroku Panna dojdzie do celu. Bez większego wysiłku będziesz potrafiła wszystkich wyprzedzić.Waga 24.9.-23.10
Przed Tobą tydzień ważnych wydarzeń, a Ty sama podejmiesz się wielu zadań, choć i dużo skreślisz nie potrzebnego. Wiele planet w opozycji konfrontuje Cię z tym, co trzeba zmienić. Pełnia i zaćmienie całkowite Księżyca w Twoim znaku wybrało Ciebie abyś wskazała innym, co znaczy harmonia, sprawiedliwość, mądrość i stałość. Odpowiedzialność i władza pozostaje przy Tobie. Księżyc -uczucia, wielkie emocje, rodzina, to wszystko, co w życiu najważniejsze ustawia się w opozycji do Słońca w Baranie. Naprzeciw ogromnej mocy.

Być znakiem kardynalnym, jak Ty, wcale czasami nie jest łatwo. Konsekwencja, prawda, wytrwałość-tego może czasami Ci brakuje..

Pozostań wierna sobie i swoim ideałom mówi Księżyc w pełni podczas całkowitego zaćmienia. Są emocje w życiu, których nie warto już przywoływać. Pewna, istotna faza jest od następnej soboty zamknięta.

Abyś doszła do osobistego spełnienia okazując swoją mądrość oraz kreatywne talenty musisz pokazać się autentyczna. Bez szukania siebie w oczach partnera. Ty jesteś najważniejsza. I Twoje osobiste marzenia. Nie potrzebujesz potwierdzenia innych.

Merkury będzie zmuszał w opozycji do wyznania prawdy bez uprawiania polityki strusia. Jesteś prywatnie czy też zawodowo niezadowolona? Nadszedł czas rozpocząć walkę o siebie! Bez smutnego odwracania oczu dla przyjemności drugiego! Skromność nie przyniosła Ci, bowiem uznania. Dlatego doceń najpierw samą siebie!

Niech ten Księżyc w połączeniu z Jowiszem przyniesie Wadze również pewność siebie. Zasłużyłaś sobie na szczęście i spełnienie!


Skorpion 24.10.-22.11
Wenus i Mars w opozycji stawia przed Tobą wiele możliwości. Jest szansa, że spotkasz swoją wielka miłość lub odkryjesz ukryte talenty albo też..wpadniesz w uczuciowy chaos.

Połączenie planety piękna, pasji i erotyczności z Twoim Plutonem to magiczna siła. Kreatywne osoby mogą w nadchodzących dniach skierować swoje myśli na zupełnie odmienne drogi.

Nie reaguj tylko agresją. Mars naprzeciw może, bowiem Cię prowokować. Nie pozwól na to.. Znajdź w sobie moce, spokój, aby zdobyć wszystko to, co teraz ma dla Ciebie znaczenie! Nie daj się odwieźć od własnych planów. Jestem pewna, że znajdziesz z konsekwencją rozwiązania wszelkich wątpliwości.

Neptun w trygonie budzący cały czas Twoją intuicję to nadzwyczajna potęga wskazująca Twoje dobre strony. Wiesz, mówi się, że oczy nie kłamią. Jednak nie każdy odbiera rzeczywistość tak jak Skorpion.

Z tej indywidualnej, bardzo odmiennej strony.

Twój Pluton Cię nie opuszcza. Razem z nim będziesz mógł zdobyć przeogromne szczyty. Intensywne uczucia trzeba po prostu przeżyć.

Zostaw liczby, tabelki i akapity. W tym tygodniu liczyć się będą tylko Twoje uczucia.


Strzelec 23.11.-21.12
Możesz w nadchodzących dniach dopiąć odważnie swego. Gdy Saturn w biegu wstecznym wierci dziurę w brzuchu pierwszej dekadzie urodzonych nakazując zmianę priorytetów, Jowisz, Słonce, Uran i od środy Merkury wyprowadza powoli Ciebie do najistotniejszego.

Razem z żelazną dyscypliną, konsekwencją, osobistą mądrością oraz logicznym, otwartym myśleniem jesteś w stanie znaleźć złotą drogę harmonii. Do szczęścia i powodzenia. Nie daj się już nikomu namówić na niebezpieczne wyskoki, pomysły bez pokrycia oraz mgliste idee.

Bezpieczeństwo, także finansowe nabrało teraz innego znaczenia. Saturn nie odpuści. Musisz stworzyć nową bazę pewnej egzystencji bez uzależniania się od nikogo czy też niczego.

Twoją najsilniejszą stroną jest optymizm, wiara w przyszłość i łatwość akceptowania nowego. Jowisz zapowiada w środku tygodnia radosne niespodzianki. Poprawy gospodarcze dotrą nawet do tych, którzy ostatnio składali zażalenia.

Szczęśliwe wiadomości nastrajają Cię dobrze. Zabierasz się z ochotą to świątecznego planowania! Najważniejsza jest teraz Twoja intuicja. Neptun w kwadracie konfrontuje Strzelca z tym, czego jeszcze nie znałeś. Pozytywy odkrywasz niespodziewanie w sobie. Twój szósty zmysł nie może Cię zawieść.Koziorożec 22.12.-20.1
Stojący Pluton w Twoim znaku łączy się na początku tygodnia pozytywnie z Wenus konfrontując Cię z wydarzeniami przeszłości. Słonce, Uran i Merkury w kwadracie dodatkowo niebezpieczny układ Słońca z Plutonem nakazuje spokój i opanowanie.

Praca, za dużo obowiązków, wielka odpowiedzialność, stres dał się niejednemu Koziorożców przez ostanie lata we znaki.

Jednak Mars i Wenus w trygonie pozwoli znaleźć siłę w sobie by sprostać nawet wielkim wyzwaniom. Kompromis pomaga w sytuacjach konfliktowych podczas Świat Wielkiej Nocy. Jednak nie przesadzaj ze sztuczną harmonią. Czas zrezygnować z nabierania wody w usta dla świętego spokoju.

Pozostając sobie wierny i osobistym założeniom na szczyty wejdzie tylko ten, kto ma czyste intencje. Rezygnując z manipulacji, siły, zbędnej krytyki czy przemocy osiągniesz to, co jest najistotniejsze.

Razem z Marsem i Wenus w trygonie będziesz wiedział, co się opłaci na dłuższą metę i jakie ma dla Ciebie stałe wartości. Gwiazdy miłości stoją prześwietnie. Idź swoją drogą. Nie naginaj się do otoczenia/ partnera. Zaufaj w swoją przyszłość oraz istnienie miłości.

Pluton transformując Ciebie zapala światełko w ciemności.Wodnik 21.1.-19.2
Czasami trzeba spojrzeć na sytuację z odmiennej perspektywy. Stan rzeczy nie jest na pierwszy rzut oka, tak jak aktualnie to oceniamy. Kwadrat Marsa i Wenus ze znaku Byka konfrontuje Cię z wymaganiami, którym ciężko będzie sprostać?

A może Ty stawisz za wiele warunków?

Gdy w partnerstwach trzeba będzie szukać wspólnoty, harmonii oraz dyplomacji Saturn żąda od Ciebie świątecznych porządków! Stare sprawy będą tam się odzywały, gdzie sam doprowadziłeś do lekceważenia. Jednak Słonce, Twój Uran i Merkury w pozytywnym trygonie wskazują nawet dla wielkich konfliktów optymalne rozwiązania. Złość czy agresja nic tu nie pomoże. A ucieczka w chorobę i bóle głowy już nikogo nie zwiodą.

Dlatego wysłuchaj się w środek tygodnia i jego błogosławione trygony planet! Są istoty, które pragną Twojego szczęścia, uwagi i spełnienia nawet, gdy ich wyobrażenia są odmienne od Twoich!

Jasne wnioski prowadzę Wodniaka do zadowalającej sytuacji. Rozwiązania mogą być bardzo proste, gdy posłuchasz rady tych, którym warto zaufać.

Jowisz chce zabrać strach przed chwiejną egzystencją. Wartości materialne nie przynoszą nikomu autentycznego szczęścia, ale i to będzie w nowym tygodniu bardzo dobrą wiadomością!Ryba 20.2.-20.3
Gdy Wenus łączy się z Plutonem palec opatrzności nakazuje Ci zamknąć te związki, przyjaźnie, koleżeństwa, w których grasz w jakieś formie rolę" ofiary". Wenus nie chce Twego poświęcenia. Teraz wymagana jest sprawiedliwość, prawda i odwaga. Kto zapomniał o sobie patrząc ze smutkiem na otaczające realia będzie zmuszony do zmiany sytuacji.

Nowe osoby pojawiają się na Twojej drodze. Razem z nimi poznasz, co znaczy równość w "dawaniu" i "braniu"!

Ufając przede wszystkim sobie samej znajdziesz drogę do zadowolenia. To, co od dawna nosisz w sobie jest wielkim talentem. Nie odwracaj się już od tego. Zaakceptuj siebie ze swoją wrażliwością oraz odmiennością. Mars w pięknej konstelacji mówi stop dla rozmazywania! Ryba musi stać się silna, mądra i odważna. Stabilna przyszłość otwiera się przed Tobą. Twoje decyzje nabierają pewności. Nagle wiesz, w którą stronę iść, aby znaleźć osobiste szczęście. Pomoc otrzymujesz od ludzi, od których najmniej się spodziewasz. Ale to jeszcze bardziej napełnia Cię optymizmem i motywacją.

Gdy pierwsza dekada urodzonych musi zwracać uwagę na wytyczne Saturna, są rzeczy, które zapominasz. Ostrożność nigdy nie zawadzi, jeżeli chodzi o sprawy wszelkich przepisów.

Dając z siebie wszystko oczekuj zawsze tego samego. Czas świąteczny spędzasz w dobrym, satysfakcjonującym nastroju.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji