widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 024 lub 0048 227 184 024

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Zawsze, kiedy jestem dostępna
Wtorek
Zawsze, kiedy jestem dostępna
Środa
Zawsze, kiedy jestem dostępna
Czwartek
Zawsze, kiedy jestem dostępna
Piątek
Zawsze, kiedy jestem dostępna
Sobota
Zawsze, kiedy jestem dostępna
Niedziela
Zawsze, kiedy jestem dostępna

Informacje

Astrologia pozwala nam rozumieć siebie i innych, pomaga szukać lepszego świata, daje szansę na kształtowanie naszego życia w zgodzie z naszą wewnętrzną natura niezależnie od rytmów czasu. Pozwala na rozpoznanie potencjałów, z jakimi przychodzimy na świat i ukazuje możliwości ich wykorzystywania. Dzięki astrologii można określić kierunki, które są dominujące dla każdego z nas. Poznając je, mamy szansę dowiedzieć się jakie zmiany nas czekają. Dzięki temu możemy się do nich dostroić, wykorzystać je. Płyniemy razem z nimi, a nie przeciw nim. Jeśli nie wiemy, zaskakują nas w najmniej spodziewanym momencie. Prognozę dotyczącą własnego życia warto zrozumieć i zaakceptować. Arkusz możliwości układany jest dla konkretnego człowieka i wynika z położenia planet w chwili urodzenia. Człowiek postępuje zgodnie ze swoimi kosmicznymi predyspozycjami czy mu się to podoba, czy nie. Można żyć na przekór temu, co mówią niebo i gwiazdy. Tylko po co?

Astrologia wykorzystywana w sposób konstruktywny, ma bardzo wiele do zaoferowania komuś, kto pragnie poznać siebie i rozwijać. Przede wszystkim pozwala zrozumieć kierunek i sens przemian zachodzących w naszym życiu, pomagając osiągnąć dystans w stosunku do siebie samego oraz do wszelkich spotykających nas doświadczeń. Oferuje plan rozwoju osobistego, wskazując nam, kiedy i nad czym powinniśmy pracować, aby najlepiej rozwinąć swe potencjały. Daje przy tym poczucie bezpieczeństwa. Porady astrologiczne są pomocne w wielu sytuacjach: osobistych, uczuciowych, zawodowych, związanych z podejmowaniem decyzji. Tematem porad mogą być także analizy osobowości, mocne i słabe strony charakteru, analizy firm, wspólników, dobór partnerów. Stosując Astrologię w połączeniu z Tarotem, uzyskasz odpowiedź na pytania:, O czym nie wiesz? Co się stanie w przyszłości? Co się wydarzy w sferze uczuć? Jak postrzegasz obecną rzeczywistość? Jakie są możliwości i zagrożenia? Co musi się wydarzyć? Porady takze w jezyku niemieckim. "Dlatego, że nie znajdujemy, czego szukamy, nie powinniśmy rezygnować z szukania tego, co znaleźć możemy." G.W. LeibnizZapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota. W swojej pracy wykorzystuje znajomość już od roku 2000 astrologii klasycznej, astrologii wspólczesnej, psychologii, motywacji i pedagogiki.

Do sporządzenia horoskopu potrzebna jest: data, godzina, miejsce urodzenia i aktualne miejsce zamieszkania.

Usługa obejmuje:
- opis osobowości klienta, zarys najważniejszych zadań życiowych wynikłych z analizy kosmogramu,
- uwzględnienie kluczowych problemów i konfliktów z otaczającym światem,
- szanse, wyzwania, uzdolnienia, możliwości, preferencje zawodowe, kariera, praca,
- związki partnerskie, kontakty uczuciowe, miłość i erotyka, relacje partnerskie, wizerunek partnera (partnerki),
- analiza aktualnych wpływów astrologicznych i związane z nimi zadania, możliwości, zagrożenia, szanse i niebezpieczeństwa,
- rozszerzona prognoza astrologiczna na okres dwóch lat,
- prognoza długoterminowa (ok. 20 lat).

- horoskop partnerski

- astrokartografia (wybór miejsca zamieszkania, wyjazdy i podróże, nauka i biznes, praca, wypoczynek, miejsca niesprzyjające)

-horoskop dziecka (talenty, zdolności, metody wychowawcze)

- horoskopy dla firm i biznesu, wyznaczanie daty założenia firmy, dobór pracowników i wspólników, podejmowane ważnych decyzji, marketing, czynniki rozwojowe i hamujące rozwój, funkcjonowanie w zespole pracowników, relacje i kontakty, sposób reklamy, terminy wzięcia kredytu, założenie konta, zakup maszyn i urządzeń, wejście na rynek itp.

- horoskop zdarzeń- Wyznaczanie daty ślubu, zmiany pracy, zakupu lub sprzedaży domu, założenia sprawy sądowej, wzięcia kredytu, zakupu samochodu i innych ważnych czynności.- sesje tarota:

Karty Tarota wskazują drogi wyjścia i sposoby wykorzystania możliwości. Pokazują też jaki wpływ ma przeszłość na teraźniejszość i przyszłość. Mówią to, co karty tradycyjne, dodatkowo niosąc informacje o sposobach kształtowania losu i możliwościach rozwiązania problemu.

Odpowiedzą Ci na pytania: O czym nie wiesz? Co się stanie w przyszłości? Co się wydarzy w sferze uczuciowej? Jak postrzegasz obecną rzeczywistość? Jakie są możliwości i zagrożenia? Co musi się wydarzyć?

Podpowiedzą Ci jak należy postępować by żyć w zgodzie ze sobą, światem i jak rozwiązać nurtujące Cię problemy.

Pokazują obecną sytuacje i najlepsze sposoby postępowania w danej sytuacji.
Astrologia jest jasnym kompasem i przewodnikiem w dżungli naszego życia.

Skorzystaj z moich usług i dowiedz się, jakie jest Twoje przeznaczenie zapisane w gwiazdach. Warto spróbować


Wiele tracimy wskutek tego, ze przedwczesnie uznajemy cos za stracone.

Goethe

Artykuły

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji