widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 024 lub 0048 227 184 024

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Codziennie w
Wtorek
godzinach
Środa
od 9 do 22
Czwartek
z przerwami jestem
Piątek
w kazdy dzien
Sobota
dostępna.
Niedziela
Zapraszam serdecznie.

Informacje

Astrologia pozwala nam rozumieć siebie i innych, pomaga szukać lepszego świata, daje szansę na kształtowanie naszego życia w zgodzie z naszą wewnętrzną natura niezależnie od rytmów czasu. Pozwala na rozpoznanie potencjałów, z jakimi przychodzimy na świat i ukazuje możliwości ich wykorzystywania. Dzięki astrologii można określić kierunki, które są dominujące dla każdego z nas. Poznając je, mamy szansę dowiedzieć się jakie zmiany nas czekają. Dzięki temu możemy się do nich dostroić, wykorzystać je. Płyniemy razem z nimi, a nie przeciw nim. Jeśli nie wiemy, zaskakują nas w najmniej spodziewanym momencie. Prognozę dotyczącą własnego życia warto zrozumieć i zaakceptować. Arkusz możliwości układany jest dla konkretnego człowieka i wynika z położenia planet w chwili urodzenia. Człowiek postępuje zgodnie ze swoimi kosmicznymi predyspozycjami czy mu się to podoba, czy nie. Można żyć na przekór temu, co mówią niebo i gwiazdy. Tylko po co?

Astrologia wykorzystywana w sposób konstruktywny, ma bardzo wiele do zaoferowania komuś, kto pragnie poznać siebie i rozwijać. Przede wszystkim pozwala zrozumieć kierunek i sens przemian zachodzących w naszym życiu, pomagając osiągnąć dystans w stosunku do siebie samego oraz do wszelkich spotykających nas doświadczeń. Oferuje plan rozwoju osobistego, wskazując nam, kiedy i nad czym powinniśmy pracować, aby najlepiej rozwinąć swe potencjały. Daje przy tym poczucie bezpieczeństwa. Porady astrologiczne są pomocne w wielu sytuacjach: osobistych, uczuciowych, zawodowych, związanych z podejmowaniem decyzji. Tematem porad mogą być także analizy osobowości, mocne i słabe strony charakteru, analizy firm, wspólników, dobór partnerów. Stosując Astrologię w połączeniu z Tarotem, uzyskasz odpowiedź na pytania:, O czym nie wiesz? Co się stanie w przyszłości? Co się wydarzy w sferze uczuć? Jak postrzegasz obecną rzeczywistość? Jakie są możliwości i zagrożenia? Co musi się wydarzyć? Porady takze w jezyku niemieckim. "Dlatego, że nie znajdujemy, czego szukamy, nie powinniśmy rezygnować z szukania tego, co znaleźć możemy." G.W. LeibnizZapraszam na porady astrologiczne i sesje tarota. W swojej pracy wykorzystuje znajomość już od roku 2000 astrologii klasycznej, astrologii wspólczesnej, psychologii, motywacji i pedagogiki.

Do sporządzenia horoskopu potrzebna jest: data, godzina, miejsce urodzenia i aktualne miejsce zamieszkania.

Usługa obejmuje:
- opis osobowości klienta, zarys najważniejszych zadań życiowych wynikłych z analizy kosmogramu,
- uwzględnienie kluczowych problemów i konfliktów z otaczającym światem,
- szanse, wyzwania, uzdolnienia, możliwości, preferencje zawodowe, kariera, praca,
- związki partnerskie, kontakty uczuciowe, miłość i erotyka, relacje partnerskie, wizerunek partnera (partnerki),
- analiza aktualnych wpływów astrologicznych i związane z nimi zadania, możliwości, zagrożenia, szanse i niebezpieczeństwa,
- rozszerzona prognoza astrologiczna na okres dwóch lat,
- prognoza długoterminowa (ok. 20 lat).

- horoskop partnerski

- astrokartografia (wybór miejsca zamieszkania, wyjazdy i podróże, nauka i biznes, praca, wypoczynek, miejsca niesprzyjające)

-horoskop dziecka (talenty, zdolności, metody wychowawcze)

- horoskopy dla firm i biznesu, wyznaczanie daty założenia firmy, dobór pracowników i wspólników, podejmowane ważnych decyzji, marketing, czynniki rozwojowe i hamujące rozwój, funkcjonowanie w zespole pracowników, relacje i kontakty, sposób reklamy, terminy wzięcia kredytu, założenie konta, zakup maszyn i urządzeń, wejście na rynek itp.

- horoskop zdarzeń- Wyznaczanie daty ślubu, zmiany pracy, zakupu lub sprzedaży domu, założenia sprawy sądowej, wzięcia kredytu, zakupu samochodu i innych ważnych czynności.- sesje tarota:

Karty Tarota wskazują drogi wyjścia i sposoby wykorzystania możliwości. Pokazują też jaki wpływ ma przeszłość na teraźniejszość i przyszłość. Mówią to, co karty tradycyjne, dodatkowo niosąc informacje o sposobach kształtowania losu i możliwościach rozwiązania problemu.

Odpowiedzą Ci na pytania: O czym nie wiesz? Co się stanie w przyszłości? Co się wydarzy w sferze uczuciowej? Jak postrzegasz obecną rzeczywistość? Jakie są możliwości i zagrożenia? Co musi się wydarzyć?

Podpowiedzą Ci jak należy postępować by żyć w zgodzie ze sobą, światem i jak rozwiązać nurtujące Cię problemy.

Pokazują obecną sytuacje i najlepsze sposoby postępowania w danej sytuacji.
Astrologia jest jasnym kompasem i przewodnikiem w dżungli naszego życia.

Skorzystaj z moich usług i dowiedz się, jakie jest Twoje przeznaczenie zapisane w gwiazdach. Warto spróbować


Wiele tracimy wskutek tego, ze przedwczesnie uznajemy cos za stracone.

Goethe

Artykuły

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji