Wróżka Hanna

Wodnik

Zajmuję się głównie i przede wszystkim doradztwem osobistym. Według numerologii jestem "wróżką", jednak ja sama uważam siebie raczej za osobę, która "czyta karty", "czyta predyspozycje", "analizuje" ludzi. Od lat zajmuję się interpretowaniem Tybetańskiej Wyroczni MO, Tarotem oraz portretem psychofizjonomicznym. Jestem dobrze "zaznajomiona" z chińską sztuką czytania z twarzy Jiang Mian. Przez lata praktykowałam medytację w szkole buddyzmu tybetańskiego, stąd też filozofia oraz psychologia wschodu jak i "wglądu" są tak bliskie mojemu sercu. Czynnie uprawiam także jogę i medytację. Zarazem również: stale się dokształcam i to nie tylko w branży ezoterycznej. Tworzę horoskopy na potrzeby Klientów indywidualnych oraz portali ezoterycznych, jak również portrety numerologiczne i psychofizjonomiczne.
Proszę, aby nie korzystały z mojej pomocy osoby pozbawione szacunku, niepoważne, niepełnoletnie-chyba, że za zgodą rodziców.
Proszę zarazem o nieukrywanie faktów, a raczej szczere i jasne przedstawianie Państwa sytuacji/problemu, to zdecydowanie ułatwi mi odczyt, a Państwa niepotrzebnie nie wprowadzi w błąd. Postaram się pomóc w każdej sytuacji.
Ps. Informuję zarazem, że nie ustalam konkretnych terminów dot. czasu w kartach :-)

Grafik

  • Poniedziałekcałą dobę
  • Wtorekcałą dobę
  • Środacałą dobę
  • Czwartekcałą dobę
  • Piątekcałą dobę
  • Sobotacałą dobę
  • Niedzielacałą dobę

Telefon

Zadzwoń na 708 708 142 4.92 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 224 179 132 4.31 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.