widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-01-10

Horoskop tygodniowy 09.01.17 - 15.01.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 9.5.16 - 15.5.16." przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Styczeń 2017-horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 9.1.17 do 15.1.17. Merkury w biegu prostym. Pełnia Księżyca w emocjonalnym Raku 12.1.17
,,Prawdziwe bitwy, które staczamy mają miejsce w nas".

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

,,To miłość nawraca serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siłę zła, egoizmu i strachu".
Jan Paweł II

Konstelacje tygodnia:
We wtorek Słońce ustawia się w kwadracie do Urana. W środę Mars tworzy sextil do Plutona. W czwartek Słońce stoi w kwadracie do Jowisza. Pełnia Księżyca w Raku jest pod wpływem; opozycji Plutona, trygona do Marsa, kwadrat do Jowisza i Urana. Wenus przechodzi Neptuna. Merkury przechodzi do Koziorożca. Mars rozpoczyna kwadrat do Saturna stojąc jeszcze przy Chiron-ie. Jowisz stoi w sextilu do Saturna.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)
Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.
-wtorek 10.1.17 od godziny 22; 40 do 23,50.
-czwartek 12.17. od godziny12; 35 do 13.1.17 godziny 1; 09.
-sobota 14.1.17 od godziny 16; 18 do 15.1.17 godziny 4; 53

"Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować,
nie dryfować ani stawać na kotwicy." Oliver Wendell Holmes.
Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Nie gromadź w sobie żalu do ludzi.

Nie powracaj do krzywd, których doznałeś.

Nie wpatruj się po bezsennych nocach

z coraz większym przerażeniem na zło, które ci wyrządzono.

Bo zabuduje ono twój horyzont,

urośnie jak garb, wykoślawi cię, wykrzywi, zniszczy.

bo doprowadzi cię do histerii, wyszarpie do ostateczności.

I ty za ten stan poniesiesz odpowiedzialność. "

Maliński

Baran 21.3-20.4
Gdy zbliża się pełnia Księżyca w kwadracie i planety dookoła odwracają twarz od Baran należy włączyć najpierw na myślenie, następnie na mówienie i działanie. Słonce w kwadracie do Urana informuje o nagłych, niespodziewanych zmianach. Nie dla każdego Barana łatwo jest wysłuchać, czy zgodzić się z opinią otoczenia, ale tydzień aktualny, gdy Księżyc stoi w nieprzyjemnym aspekcie poleca cierpliwość, zrozumienie i opanowanie we wszelkich poczynaniach. Nie zapominaj słuchać głosu serca. Jest szansa, że razem z trygonem Saturna zrozumiesz i osiągniesz nawet nad samym sobą ogromne powadzenia. Nie słuchaj za słodkich słówek, nieszczerych pochwał z zazdrosnymi spojrzeniami. Gdy uda Ci się skierować całą swoją olbrzymią energię na prawidłowe naszkicowanie życiowej drogi do nowej, lepszej przyszłości oszczędzisz sobie rozczarowań.
Pluton w kwadracie wystawia Cię, co rusz na próby siły i nerwów. Dlatego nie pozwól się sprowokować czy zdemotywować kontrolując osobiste odczucia oraz emocje.
Pokłady ważnych talentów spożytkuj na pracę, porządki i zamykanie zbędnych tematów. Twoja aura emanuje świetlistą barwą, abyś sam z Uranem przy Słońcu odnalazł przeznaczenie serce.
Rozmowy i utrzymanie dialogu zbudują pomosty w domu, rodzinie i pracy. Postaw na współpracę, spokój duszy i ciała. Do końca stycznia i tak wiele odmieni się na Twoją korzyść.


Byk 21.4-20.5
Emocjonalna -wrażliwa pełnia Księżyca w trygonie otwiera Twoje serce na sprawy najważniejsze. Magiczny Księżyc w porządnym sextilu da nie tylko spełnienia najskrytszych marzeń, ale również zrozumienie dla świata, najbliższych i.....samego siebie pozwalając na stworzenie najistotniejszych priorytetów. Już wiesz, że nie wszystko złoto, co się świeci, a Twoje dawne cele samoistnie przechodzą pozytywną transformację. Nie czujesz już strachu przed przyszłością broniąc domowej granicy. To, co masz na dnie serca będzie Twoją gwiazdę prowadzącą do źródeł szczęścia.
Księżyc w pełni da wyczuć, co potrzebujesz najbardziej i kto jest przy Tobie w najtrudniejszych chwilach. Może w przeszłości jest wiele rozczarowań, jednak znak Koziorożca zapewnia, że odnajdziesz swoje bezpieczne miejsca realizując się jednocześnie osobiście i w nowych, zupełnie odmiennych jakościowo partnerstwach.
Już nie pozwolisz od zaraz wykorzystywać się emocjonalnie czy materialnie. Słońce, Wenus i Mars pozwalają odpowiednio pokierować siły abyś odnalazł tych wartościowych ludzi. Zawodowo należałoby do końca stycznia podjąć ostateczne decyzje. Z Merkurym, Słońcem i Plutonem w trygonie robisz nie tylko odpowiednie wrażenie, ale również Twój image wzrasta podkreślając osobiste talenty. Nie chowaj się już po kątach. Skorzystaj z punktów motywacji. Ukazanie siebie takim, jaki jesteś bez zaniżania swoich wartości podniesie pewności siebie.
Prekursorskie projekty z Merkurym w trygonie i w biegu prostym będą wykonane. Masz najlepsze karty, abyś na skróty już zaraz wdrapać się na pierwsze miejsca zwycięstwa! Odwagi!
Bliźniak 21.5-21.6
Z Wenus i Marsem w kwadracie należy trochę więcej okazać uczucia i ze spokojem pomyśleć o swojej emocjonalnej stronie. Nie tylko komunikacja, wymiana myśli, słowa...słowa.... liczą się dla każdego. Każdy sam stawia i tworzy swoje priorytety, więc nie zapominaj o tym, co najważniejsze.
Pokazując się z tej emocjonalnej, autentycznej strony zyskasz więcej w oczach innych dopuszczając się siebie inne wartości entuzjazmu. Merkury już od poniedziałku jest w biegu prostym proponując Ci przyznania się do wyboru właściwych barw życia Twojego istnienia. Przemiany, przekształcenia, wielka ilość zainteresowań nie da tego, czego najbardziej potrzebujesz.
Do środy będzie można podjąć bardzo ważne zamierzenia. Co ma dla Ciebie fundamentalne wartości? Gdzie szukać szczęścia?
Nie zgadzaj się na wszystko, co Ci proponują, nie słuchaj każdego, nie daj się namówić na bezsensy. Twoja droga do przyszłości z opozycją Saturna ma być budowaniem mostów, gdzie balans zewnętrzny i wewnętrzny jest w całkowitej, swobodnej harmonii, a przy okazji zamykając za sobą tematy, gdzie nie czujesz się już spełniony.
Neptun, Wenus i Mars w kwadracie dla końca pierwszej i drugiej dekady urodzonych nakazuje odróżnić marzenia od realności, koncertować swoją energię na priorytety, pamiętaj o zadbaniu o swoje zdrowie.
Dyplomacja, kooperacja, przestrzeganie prawa, także moralności przyda się w każdej sferze życia. Saturn w pozycji na przeciw nie pozwala na uwarunkowania bez przyszłości. Zacznij od zmian w sobie korzystając z sextilu Urana i trygonu Jowisza. Te dwie planety dodają skrzydeł, są impulsem do szczęśliwej przyszłości gwarantując niecodzienne sploty wydarzeń, realizujące końcowo każde, nawet wielkie marzenia!

Rak 22.6.-22.7.
Pełnia w Twoim znaku, gdzie największym atutem jest.....Twój Księżyc pozwoli zdobyć bardzo wiele, gdy Wenus i Mars w trygonie pomaga. Już zaraz zrób listę tego, co należy pozbyć się z Twojego życia uczuciowo-emocjonalnego zastanawiając się nad innowacyjnym celem.
Co było priorytetem do końca roku i tak będzie przetransformowane przez Plutona w opozycji i Urana w kwadracie. Myśli, uczucia przeanalizuj z Merkurym naprzeciw czy to, co sobie jeszcze dawniej wymyśliłeś. Czy jesteś gotowy do realizacji? Co się udało? Co należy skreślić? A gdzie potrzeba byłoby więcej wiedzy, informacji i szczególnie samo motywacji?
Nie pozwól, aby małe, czy duże przeszkody stanęły w spełnianiu marzenia. Słuchając serca i stawiając swoje wewnętrzne i zewnętrzne granice dotrzesz do miejsc bezpieczeństwa. Serca i duszy. Lub tego, co może od dawna zagłuszasz swoją uczuciowością.
Gdy Neptun, co rusz wbija do Twojej głowy górnolotne ideały pragniesz zdobyć niebiosa nawet pędząc na oślep do nieba. Nie śpiesz się. Rozpocznij od siebie. Jako Rak, osoba ważna i wartościowa. Najpierw Ty. Reszta musi poczekać.
Gdy dookoła pełni Księżyca możesz dużo doświadczyć, a nawet nieprzyjemnego ( urodzeni dookoła daty 12) jest coś, co pozostanie przy Tobie na zawsze. Wenus i Mars nie puszczają Raka dając mu świadomość, że jest kochany, doceniany takim, jakim jesteś! Nawet, gdy stare się zawali, odwróci, a może przyniesie rozczarowania?
Poczucie bezpieczeństwa odnajdujesz teraz w innym miejscu. A przy tym poznając głębsze odczucia. Zamykając za sobą jedną fazę życia wchodzisz z głową podniesioną w dalszą drogę. Nie jesteś sam. Ci, co zostali mają Twoje największe zaufanie.

Lew 23.7.-23.8
Pełnia Księżyca w sąsiednim znaku nie ma na Lwa większego wpływu.
Jednak dla Ciebie rodzina, bliscy, bezpieczny dom ma także ogromne znaczenie. Z każdego, kogo kochasz pragniesz wyciągnąć to, co najlepsze. Pomagać, kierować i motywować swoją lwią odwagą. Czasami może nie wszystko działa tak jak sobie wyobrażasz, jednak ten tydzień rozwija i Twoje życie familiarne preferując samemu wszystko osłonić od krzywdy i cierpienia.
Wiele będzie kosztować dużo stresu i nerwów, jednak przy końcu tygodnia okaże się, że Twoje działania były strzałem prosto w dziesiątkę. To Jowisz i Uran w zgrabnych położeniach pozwolą na realizację planów i otwarcie na rewolucyjne, odmienne myśli. Merkury jeszcze do pełni Księżyca stoi w trygonie abyś zrealizował swoje zamierzenia. Nie zwlekaj, więc, ale do środy załatw jak najwięcej, mimo, że droga do celu nie musi być prosta.
Wykorzystujesz przy tym z łatwością, precyzją swoją wiedzę i słowa. Mając jednocześnie ogromne wyczucie i kierując się empatią.
Uniwersum, po czym będzie zsyłać do Twojego życia bardzo ważne osoby. Nie lekceważ drobnostek. W precyzji, detalu i ścisłości niech będzie Twoja siła. Wysłuchaj również w spokoju tego, co przedstawiają inni. Nie daj się euforycznym uczuciom -one, bowiem mogą być zmienne. Całe siedem dni Lew powinien pozostać w realu uwzględniając rzeczywiste wymogi jego świata.

Panna 24.8-23.9
,,Na szczęście jest pełnia Księżyca!"-tak można by krzyknąć patrząc na masę trygonów otaczającą pracowitą Pannę!
Mimo, że planety włączają na chaos, Ty pozostaniesz do końca siedmiu dni spokojna realizując i analizując taktyczność wydarzeń, aby zrealizować jak najwięcej w tak odpowiednim dla siebie tygodniu. Słońce, Twój Merkury już w biegu prosty i ogromny Pluton po Twojej stronie pozwalają na inicjowanie odpowiednich czynności, kontaktów oraz możliwości.
Zwracaj uwagę na Marsa i Wenus w znaku Ryby. Ich opozycja może Cię zaskoczyć. Szczególnie Mars płacze nad samym sobą. Siedem dni przeznaczyłabym ze swobodą na ważne spotkania, rozmowy w grupach przyjaciół, czy omawianie współpracy i kooperacji. Nie, nie ze wszystkimi będzie Ci po drodze.
Dzień pełni Księżyca podaruj dla osób, które nosisz w sercu. Będzie, bowiem możliwość na doświadczenie górnolotnych, emocjonalnych momentów.
Kto w pracy nie podziela Twojego zdania lub miesza w realizacji Panny konceptów należy najpierw wysłuchać, następnie nieco skreślić i dalej iść drogą swojego celu! Bez niepotrzebnego zatrzymywania osób kompletnie zbędnych!
Gdy Neptun jeszcze rozsyła mgły przed końcem urodzonych w drugiej dekadzie, a Mars w opozycji utrudnia urodzonym od 7.9 do 14.9 zdaj się na siły przeznaczenia! Koło fortuny ruszy w momencie najbardziej odpowiednim. Także dla tych, którzy mają do czynienia z hamującym kwadratem Saturna!
Pełnia Księżyca w radosnym sextilu przynosi Pannom więcej energii, odwagi i tolerancji do poznania uczuć wyższych, miłości prawdziwej i znaczenie słowa ,, rodzina" w nieznanym wymiarze.. Już każda z Was wyczuje sercem, co jest najważniejsze, co jest priorytetem. Nawet, gdy tego, czy tamtego jeszcze brakuje ....przy Tobie są te indywidualności, na których możesz całkowicie polegać.

Waga 23.8-22.9
Z Jowiszem w Twoim znaku jeszcze bardziej koncertujesz się na odnalezienie Twoich najwyższych wartości; miłości, uwagi, przyjaznej sprawiedliwej atmosfery w rodzinie z radosnym nastrojem.... może czasami za szybko czujesz się opuszczona lub samotna, gdy drobnostki nie pasują. Pełnia Księżyca w familiarnym Rak w kwadracie i Słońce, Merkury oraz Pluton w nieprzechylnej pozycji jeszcze raz wskażą Ci punkty życia, nad którymi trzeba dalej z determinacją pracować!
Jowisz jest Twoją gwiazdą przewodnią i gwarancją, na której możesz teraz zbudować porządne fundamenty do przyszłości, ale przy okazji zamykając te struktury życia, które są już całkowicie nie przydatne.
Spokój przyda się w domu oraz pracy, gdy od środy Merkury ustawi się w kwadracie żądając jasności słowa, prawdy i otwartości. Mów, co leży Ci na sercu pozostając spokojna i odważna. Liczy się przecież autentyczność, sama to mówiłaś!
Gwiazdy mogą zmienić czy przekreślić niektóre plany, jednak nie przestrasz się zmian otwierając na innowację. Należy stać prosto i doprowadzić do konfrontacji nawet z tym, co się rozsypało. Następne posprzątać w skupieniu, wyrzucić śmieci i otworzyć drzwi do jasnej przyszłości. Humor i lekkość jest świetną cechą charakter, jednak nowy tydzień będzie wymagał od Wagi powagi i odpowiedzialności. Postaw swoją osobę na pierwszym miejscu! Nawet, gdy te najważniejsze, Twoim zdaniem indywidualności przynoszą rozczarowania..
Z pozycji samego Słońca nie wychylałbym się za bardzo przez okna, ale ze spokojem podeszła do uwarunkowań najpierw obserwując kolej wydarzeń. Wartości, które są dla Ciebie najistotniejsze trzymaj przy sobie. Nie polecam ryzyka, ale mądrość i odwagę. A to masz zawsze w sobie!

Skorpion 24.10.-22.11
Słońce, Merkury i Pluton w pozytywnym aspektach, a szczególnie pełnia Księżyca w radosnym trygonie pozwoli Skorpionom odnaleźć w końcu swoje miejsca. W rodzinie, wśród najbliższych, przyjaciół. Miedzy tymi, których od dawna nosisz w sercu.
Nagle z dystansu, negatywnych myśli podejrzenia, a może i zwątpienia- dostrzegasz ciepło, łączność i poczucie harmonijnego bezpieczeństwa. Odczuwasz inaczej bliskość, emocje i słowa. Przeszłości nie można zmienić, to sam już wiesz. Ale rozpocząć nowe budowy, tam gdzie zamieszka Twoje szczęście i zadowolenie.
Jeżeli spróbujesz uformować most do najbliższych lub zaakceptujesz, że ktoś z braterstwa to rozpoczął możesz spodziewać się słonecznego święta, nie tylko w całym nowym tygodniu, ale również roku. Centrum błogostanu, bowiem będzie mieszkać w Twoim domu.
Czujesz zadowolenie płynące ze spokoju. Słońce, Wenus, Mars i Merkury z łatwością pozwolą ominąć kłótnie, nie wchodzić w prowokacje, nawet, gdy otoczenie jest zaprogramowane na chaos.
Zawodowo wychodzi z Marsem w trygonie i Plutonem w sextilu na pierwsze pozycje. Ci, którzy szukają pracy w krótce otrzymają dobre propozycje.
Oczekując szczęścia od świata, nie odrzucaj pomocnych dłoni. Nikt nie jest wyspą, a współpraca, kooperacja i wstawiennictwo jest wpisana w rok Słońca wielkimi literami. Musisz sobie jeszcze zdawać sprawę, że wypowiedziane decyzje mają charakter trwały. Zastanawiaj się, więc i patrz, co i z kim podpisujesz.
Powodzenia z tak dobrymi konstelacjami mogą same wpadać Ci do rąk- koncentruj się na swoich zdaniach. Do ostatka siedmiu dni możesz, bowiem upiec przynajmniej trzy pieczenie na jednym ogniu!

Strzelec 23.11.-21.12
Rodzina ma różne pojęcie dla Strzelca. Gdzie Twoje ideały i wyobrażenia mogą być stworzone na nowoczesnym podłożu. Pełnia Księżyca w znaku Raka niby Cię omija, jednak z pozycji Wenus i Marsa należy przyłożyć się do każdego zadnia.
Szczególnie, gdy Saturn jeszcze w Twoim znaku kontroluje ciągle wydarzenia sprowadzając wszystko do realu. Jowisz w pozytywny położeniu z Wagi chroni Cię, dodaje siły, optymizmu oraz wiary, że w tym roku nareszcie wiele się odmieni! Dobrze byłoby odnaleźć w sobie moce i cierpliwość, aby doczekać pozytywnych tranzytów. Wczuj się dobrze we wszystko, co doświadczasz, aby odróżnić ważne od mniej istotnego.
Posłuchanie tego, co mówią najbliżsi, Ci, którym ufasz i wierzysz pozwoli odnalazłeś w sobie pozytywną energię do stworzenia konstruktywnych przeobrażeń.
Pragnąc pomoc innym dobrze byłoby dookoła pełni Księżyca stworzyć tylko dla siebie nowy plan kolejnych czynności. Co zbędne, trudne i niefunkcjonalne należy zamykać bez żalu. Było minęło. Przeszłości nie da się już wskrzesić.
Merkury stoi w Twoim znaku do środy abyś wykorzystał jego właściwości tylko dla siebie. Jowisz napełni Strzelca dobrym nastrojem i ze swobodą dostrzeżesz tęcze także na zaśnieżonym niebie! Zwalniaj jednak tempo, nie rób nic na siłę, gdy Mars zacieśnia krąg w nieprzyjemnym kwadracie. Niech zdrowie będzie priorytetem. Wszystko inne da się na różne sposoby załatwić!

Koziorożec 22.12.-20.1
Zrobiłeś wiele dla najbliższych, rodziny i bezpieczeństwa innych. Nie wszystko niestety zostało docenione, odpowiednio zrozumiane, a może nawet czujesz się na różne sposoby, także, na przykład emocjonuje wykorzystany?
W przeszłości dalszej lub bliższej razem z Plutonem przy Słońcu trzeba niestety wiele przykrego lub dramatycznego doświadczyć. Aby zrozumieć i dostrzec, że działania sił wyższych i przeznaczenia nikt nie jest w stanie zmienić.
Pełnia Księżyca naprzeciw w emocjonalnym znaku razem ze Słońcem, Merkurym i Plutonem pozwala mimo wszystko odnaleźć odpowiednie słowa, wyciągać ręce i godzić się gdzie trzeba. Lub zamykać za innymi drzwi z poczuciem pewności, że nareszcie to się zakończyło...
Ogromna dziura emocjonalna może powstać, gdy zabraknie, bowiem, np. czułości, miłości, bezpieczeństwa i nawet kariera, praca czy pieniądze nie zastąpią tego, co najważniejsze.
Słońce napełnia Cię bardzo pozytywną energią, daje ogromny powiew wiatru abyś wspólnie, nie sam(!) przechodził ze swobodą do nowej ery ustawiając dookoła siebie tak, jak Tobie odpowiada, bez naginania się do otoczenia.
Wartości rodzinny można by rożnie podsumować. Daty urodzonych 11-13.1 powinny przygotować się na nieoczekiwane wydarzenia z kwadratem Urana. Nie zatrzymuj nic, co odchodzi, nie wchodź w prowokacje, nie wybieraj się przy okazji w nowym tygodniu po kredyty. Słońce w kwadracie do Jowisza ostrzega przed zgubną przesadą, która do znikąd już nie prowadzi.
Zresztą obojętnie, jaki dookoła chaos masz do opanowanie. Twój stoicki spokój, realne spojrzenie na świat da zrozumieć najistotniejsze wartości. Gdy pewne sytuacje, ludzie, rzeczy odchodzą -otwierają się inne wrota.
Potrzeba może czasami więcej czasu, aby dojść do swoich celów, ale Koziorożce ma pozostać na końcu sam sobie wierny oraz otoczeniu najbliższych, który jest/ lub będzie jego wszechświatem.

Wodnik 21.1.-19.2
Za dużo czułości czy bliskość może przeszkadzać niektórym Wodnikom w realizacji osobistych zamierzeń. Twój duch społeczny woli jednak swobodnie latać w przestworzach. Planety i pełnia Księżyca omija wielu z Was, ale przy okazji i Ty będziesz mógł dostrzec inne wartości w swojej familii czy wśród bliskich. Gwiazdy namawiają niepotrzebnie do wspólnoty i kooperacji oraz wymiany myśli czy słowa- to wszystko bardzo dobrze znasz!
Najlepiej byłoby abyś w nowym tygodniu polegał na swoich odczuciach, intuicji oraz tym, co mówi serce. Do środy sextil Merkurego jeszcze przyśpieszy zakończenie najważniejszych planów. Saturn również w sextilu to gwarantowane powodzenia i rozwój kariery, mimo, że pracy i obowiązków do końca roku będzie przybywało!
Jowisz w trygonie napełnia nie tylko wiarą w przyszłość, ale to on układa szczęśliwe wydarzenia i sploty wydarzeń, gdzie będzie łatwiej walczyć o swoje sukcesy!
Twoje wizje z sextilem Urana nabierają zupełnie innego znaczenia! Nagle doświadczysz niecodziennych momentów olśnienia, a to zapewni niebawem zabezpieczenie nadchodzącego czasu.
Zrezygnuj ze złośliwej krytyki lub niepotrzebnych dyskusji, gdy otoczenie reaguje zbyt emocjonalnie. Nietaktowne zachowania mogą, bowiem zburzyć ważne dla Wodnika kontakty.
Masz wiele do zaoferowania innym, skorzystaj ze swoich talentów, aby dobrze przedstawić się światu. Jesteś znakiem nadchodzącej ery, daj, więc innym sygnał do budowania nowego, sprawiedliwego i tolerancyjnego uniwersum.

Ryba 20.2.-20.3
I niemożliwe jest możliwe, gdy popatrzy się na zbliżające radosne konstelacje...
Pełnia Księżyca w trygonie i Słońce, Merkury oraz Pluton w pozytywnych aspektach dodaje wiele siły oraz pozytywnej energii, aby z Marsem w Twoim znaku pokonać wszystkie przeszkody i zdobyć nagrody oraz sukcesy!
Aby osiągnąć jeszcze pełnie zadowolenia stawiasz rodzinę i najbliższych zaraz dookoła siebie. Priorytet wspólnoty, współpracy i kooperacji da bardzo dobre wyniki, gdy Merkury przejdzie do Koziorożca akceptując dogadania, nowe pracy czy realizację najskrytszych marzeń.
Zapominając często o siebie pozwalasz niepotrzebnie na wykorzystania, oszustwa czy też zdrady myśląc, że świat i tak działa na Twoją korzyść.... Saturn w kwadracie przypomina, że odpowiedzialność nosisz sam w swoich rękach! A nikt nie musi też pomagać, ale sumienna praca i realna ocena otoczenia czy też ludzi oszczędzi Rybie rozczarowania!
Nawet, gdy w pierwszych momentach możesz usłyszeć" nie" czy odmowy niebawem i tak się odmieni. Są sprawy, na których rozwiązania trzeba czekać. Nadzieja, wiara czy inne wartości są jednak przy Tobie, a Wenus sprawi nawiązanie wspaniałych kontaktów i będzie można liczyć na protekcję czy promocję.
W nowym tygodniu należałoby jeszcze zanim podejmiesz decyzje przemyśleć wszystkie słowa i nie akceptować od raz tego, co jest Ci zaproponowane. Od środy już wszystkie gwiazdy świecą na Twoim nieboskłonie we wspaniałych konstelacjach. Bierz Marsa pod rękę i zawalcz o swoje ideały przeskakując nawet osobiste cienie i wymyślone strachy!
Jesteś otoczona bardzo dobrą energią!


Ja życzę wszystkim możliwości odszukania bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego. Niech pełnia Księżyca w emocjonalnym Raku przedstawi każdemu jego najważniejsze życiowe priorytety.


Dziękuje, pozdrawiam.

Słońce w Koziorożcu. 8.1.17

"Temu, kto umie czekać, czas otworzy każde drzwi."


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji