widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-01-23

Horoskop tygodniowy 23.1.17 do 29.1.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 23.1.17 do 29.1.17" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

,,Kiedy wierzysz, wiara daje ci siłę, aby zrobić właśnie to, co jest konieczne."(Denis Waitley)

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

Konstelacje tygodnia:
Merkury tworzy sextil do Neptuna. Wenus stoi w kwadracie do Saturna od 26.1 do 28.1.17. Podczas Nowiu Księżyc w Wodniku ustawia się w pozytywnym sextilu do Urana, a Mars przechodzi do swojego znaku Barana. Merkury przechodzi Plutona w Koziorożcu od 28.1 do 30.1.17.

Jowisz stoi w sextilu do Saturna, a ten w trygonie do Urana. Konstelacje; Jowisz opozycja Uran, Saturn kwadrat Chiron i Uran kwadrat Pluton są aktywne.

"Zbiorowa odwaga tłumu jest sumą małych indywidualnych lęków." Wiktor Suworow.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)
Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.
-wtorek 24.1.17 od godziny 18; 34 do 23:44
-piątek 27.1.17 od godziny 8; 19 do 9; 38.
-niedziela 29.1.17 od godziny 6; 53 do godziny 17; 11

"Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj." Winston Churchill.
Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności." Schiller.


Baran 21.3-20.4
Z Nowiem Księżyca w przyjaznym Wodniku i Marsem w Twoim znaku od 28.1. możesz zdobyć już całkowicie wszystko, gdy w te dni sporządzisz sobie realny plan opierający się na mądrości i stałości!

Takich dni, które nadchodzą z bardzo pozytywną energią masz mało w roku, dlatego postaraj się nie biec na oślep przed siebie, ale działaj precyzyjnie, dynamicznie idąc kompletnie z determinacją do celu. Merkury i Pluton jeszcze stoją w kwadracie, dlatego należy uważać na reguły, struktury i wymagania otoczenia. Ważne rozmowy przeprowadzaj na poziomie prezentując jasno siebie, swoje projekty i wymogi, jeżeli dotyczy do sfery profesjonalnej i prywatnej.
Mars w swoim już elemencie ognia daje ogromnej pewności siebie, a szczęście od raz jest już z góry przepisane Baranom przez gwiazdy.
Nie wymyślaj tylko, że każdy rozumie Twoje mrugniecie powieką. Pozycja planety komunikacji uzmysławia, że to Ty będziesz musiał swoją postawą, filozofią życia oraz właściwymi słowami przekonać innych do siebie. I teraz to uda się na pewno!
To, co było wcześniej problemem lub nie mogłeś przeforsować właściwie- Mars rozwiążę w krótkim momencie podając na tacy radykalnie inne, pewne wyjścia.
Pluton w kwadracie dla da urodzinach miedzy 7.4 i 9.4 poleca zwrócić uwagę na otoczenie. Nie każdy jest Twoim przyjacielem, nawet, gdy Ty stoisz z sercem na dłoni... Konkurencja w pracy nie śpi i należy być czujnym zostawiając lepiej sprawy, które donikąd Cię nie zaprowadzą. Nie walcz z wiatrakami. Szukaj innych, prawdziwych przyjaciół.
Znajdź złoty most do powodzenia i realizacji każdego marzenia. Saturn w trygonie gwarantuje suwerenną pracę, szczęcie osobiste i uznania, jeżeli dążysz drogą przeznaczenia. Rób to, co jest Twoją pasją.

Byk 21.4-20.5
Mimo, że dla pierwszej dekady urodzonych Słońce ustawiło się już w kwadracie z Wodnika Ty, ze spokojem i opanowaniem podchodzisz do wyzwań czy też protestów otoczenia realizują swoje zamierzenia.
To za sprawą Merkurego i Plutona w trygonie jest możliwość opanowania każdej sytuacji. Zatrzymaj się jeszcze od czasu do czasu, przemyśl swoje postanowienia otwierając na nowoczesność, przyszłościowe myślenia i niecodzienne perspektywy budowania innych struktur życia.
Z Merkurym, planetą komunikacji wymiana myśli przebiega bez szwanku i każdy od razu zrozumie, co masz na myśli pragnąc z Bykiem kooperacji i współpracy. Gdy jedni może staną do Ciebie odwróconymi plecami, pojawiają się inni, bardziej oryginalny. Nie bierz tego do serca, tylko akceptuj, że nie każdy pozostaje w Twoim życiu na stałe. Pewnie inne jest przeznaczenie.
Z trygonem Plutona masz i tak w sobie dużo siły, aby odbudować i stworzyć swój los na własne wyobrażenia, a pozytywnego myślenia i sił przebicia na pewno nie zabraknie. Wenus i Mars w sextilu jeszcze do końca tygodnia daje możliwość spędzenia miłych chwil w gronie nie tylko przyjaciół jak również single mogą odnaleźć swoje zagubione połowy serca. Z Wenus możesz rozpocząć czynności kreatywne, a Twoja indywiduum jest z lubością witane w dowolnym gronie. Pamiętaj o osobistych wartościach serca. To tylko będzie się liczyć, gdy w następnym roku Saturn założy Bykom koronę za pracę i trudy na każdym poziomie. Nadchodzą dobre szanse! Spożytkuj przychylność gwiazd dla siebie!

Bliźniak 21.5-21.6
Trygon Słońca, Nów Księżyca w taki samym aspekcie oraz sextil Marsa od końca tygodnia radyklanie poprawia Twój nastrój i aurę dnia codzienne.
Pojawiające się możliwości zawodowe, propozycje czy pomysły, które od dawna nosisz w swojej głowie będzie można przeprowadzić z ogromnym rozmachem. Sił witalnych, motywacji i determinacji teraz już na pewno nie zabraknie.
Przedstawiasz się silny, potężny, a ofensywność w szybkim czasie zaprowadzi każdego Bliźniaka do sukcesu. Trzymaj już od poniedziałku oczy otwarte abyś nie zmarnował kolosalnych szans poprawienia swoich sytuacji. Saturn jeszcze do końca roku stoi w opozycji, teraz dla urodzonych w trzeciej dekadzie abyś działał powoli, z rozwagą i zabezpieczał przyszłość na zawsze.
Będąc w harmonii sam ze sobą jest pewność, że wykorzystasz każdą minutę w ciągu dnia na pracę i tworzenia ulepszeń. Nic dziwnego, że najbliższe towarzystwo zabija się o Twoją postać i otacza wianuszkiem uwielbienia.
Ujawnij jeszcze dosadniej swoje ukryte talenty, wiedzę otwierając na inne możliwości. Nawet rewolucyjne idee mogą być teraz zasiane i doczekać niebawem dorodnego drzewka szczęścia. Koniec tygodnia jest świetnym momentem do realizacji pomysłu, o którym już wcześniej myślałeś, mimo, że Saturn niektórym psuł ciągle koncepty oraz szyki. Słońce w trygony zwiększy przy tym koncentrację, a trygon Jowisza gwarantuje pozytywne przeprowadzenie do końca każdej operacji. Sukces masz już w kieszeni.
Nowoczesne, prekursorskie myślenie i respektowaniem przepisów oraz reguł wyniesie Bliźniak na pierwsze pozycje. Zaufaj swoim siłom, nawet, gdy od czasu do czasu Saturn i Mars zabiera Twoje moce. Twój tryumf leży w zbieraniu informacji i przekazywaniu go innym w postępowy i pionierski sposób.

Rak 22.6.-22.7.
Niby trudny styczeń dobiega końca jeszcze parę gwiazd ustawia się w pozycjach wyzwania dla Raka, aby ostatecznie zawalczyć o to, co jest Twoim sensem życia oraz największym marzeniem.
A mianowicie Ty sam-Twoje myślenia, osoba i samoocena. Tym i transformacją pochodzącą od Plutona należy krok za krokiem zmierzyć się ze swoimi strachami i odważanie budować nowe myślenie.
Słońce wychodzi już z przeciwuderzenia, a Wenus pozostanie na długo w trygonie abyś przyciągnął tylko miłe towarzystwo, wydarzenia i okoliczności. Nów Księżyca właściwe nie ma wpływu na Raka, ale przejście Marsa do Barana i ustawnie w kwadracie może przypomnieć o agresywnych uwarunkowaniach, których jeszcze nie rozwiązałeś. Na razie pierwsza dekada urodzonych, może jeszcze z obawy chowa się i boi.. Wyjdź odważnie na pierwsze pozycje i zawalcz sam o ideały! Nikt nie zrobi C krzywdy, jeżeli z ręką na sercu przyznasz się do tego, co Cię boli, co się nie podoba bez udawania, że wszystko jest jak w najlepszym porządku...
Stojąc na bazie pewnych wartości będziesz mógł opanować wzrokiem całą sytuację z odmiennej perspektywy i odpowiednio reagować, nawet, gdy Mars przedstawi się z tej nieprzyjemniej, zaczepnej strony.
W tym czasie należy zwracać uwagę także na swoje zdrowie. Energia jest Ci zabrana i polegaj na przyjaznych gwiazdach, na przykład Neptunie podpowiadającym gdzie jest Twoje przytulne miejsce i gdzie szukać motywacji.
Merkury nie daje zgody na wszystko, napomina, aby w rozmowach nie uciekać od trudnych teamów poruszając przemilczane kwestie, mówić prawdę i trzymać się faktycznych wydarzeń bez niepotrzebnej emocjonalności.
Nie smuć się już, gdy Pluton z naprzeciwka lub Uran w kwadracie, coś zabiera. Zaniżając swoje wartości nie sprzedaj się miedzy czasie za niższe ceny!
Odwaga ma podkreślić osobiste talenty, a pewność siebie zaprowadzi Raka na koniec świata. Nie ,,mamuśkuj" sam sobie, ale otocz opieka, nie mów o sobie źle. Twórz lepiej inną, tęczową aurę dookoła. Niech oryginalne idee z rewolucyjnym Nowiem w Wodniku wskażą Ci awangardowe drogi do osiągniecia szczęścia. Znajdziesz je na pewno, gdy wybierzesz zalety swojej duszy i serca.

Lew 23.7.-23.8
Z trygonem Marsa, Urana, Saturna oraz Nowiem Księżyca w opozycji nic nie stoi już Lwom na przeszkodzie, aby rozpocząć, coś nietuzinkowego!
Ogromna siła spływająca na was przede wszystkim od Marsa przynosi pewności własnych decyzji, więcej radości życia i celowości w zdobywania tego, co tylko sobie zamierzyłeś. Powinieneś te nadzwyczajne moce rozłożyć jednak odpowiednio. Opozycja Słońca sygnalizuje, że nadchodzą jakieś dyrektywy odgórne, które trzeba będzie akceptować. Teraz nie jest dobry moment na robienie wszystkiego dla innych. Myśl nade wszystko o swojej przyszłości.
Jest bezsporne, że pojawią się inne osoby w Twoim życiu, z którymi będzie można rozpocząć, coś na poważnie w kwestii zawodowej lub też prywatnej. Przyjmuj propozycje wybierając tylko to, co da Ci zabezpieczenia i stałość.
Jowisz w fantastycznym miejscu sextilu daje przy tym zadowolenie z siebie, zdrowie i poprawi sytuacje materialno-gospodarcze. Razem z nim jednoznacznie do jesieni 2017 zagarniesz dla siebie nie tylko najlepsze wyniki w pracy, jak również szczęście rodzinne nabierze atrakcyjniejszych, jakości i wartości. Czerp zyski z tego aspektu.
Uranus nakazuje wspinać się dalej z konsekwencją na drabinie kariery wykorzystując swoją wiedzę, oryginalność oraz nowinki aktualnego świata. Otwieraj się przy tym na poznanie techniki wszelkiego rodzaju. To przyda się w każdym zawodzie, a temat niech będzie dobrze opanowany.
Nadchodzi dobry czas. Zrób porządny plan podczas Nowiu Księżyca, który szybciej zaprowadzi Lwa do zdobycia życiowego sukcesu.

Panna 24.8-23.9
Z Merkurym i Plutonem w trygonie powodzenie w pracy jest już z góry Pannom przesądzone.
Mars usuwa się pod koniec tygodnia z opozycji i będzie Ci dostarczone więcej siły, a energia gwiazd poprawi humory i układy męsko-damskie. Saturn stojący dalej w kwadracie dla trzeciej dekady urodzonych kompiluje, spowalnia pewne sprawy, abyś jeszcze raz przyjrzała się temu jak może wyglądać to w przyszłości. Nie trzymaj się starego, mimo, że to daje Ci pewności. Czasami jest lepiej, jak podczas nadchodzącego Nowiu Księżyca w Wodniku skorzystać z niecodziennych impulsów, aby zdobyć zadowolenie i szczęście.
Opierając się na własnej wiedzy i na tym, co dobrze potrafisz zdobędziesz cały świat jeszcze szybciej, gdy otworzysz się na współpracę i kooperację. Nie walcz sama z trudnościami. Przyjmuj odmienne kryteria, ale trzymając jednocześnie Twoich wartości. To, bowiem chroni Panny od zguby czy straty.
Z koniunkcją Węzła Księżycowego będziesz i tak spotykać w swoim życiu tych ludzi, którzy są Tobie pisani, a przy tym pomogą lub zainspirują do rozwijania własnych predyspozycji.
Połączenie Merkurego z Plutonem pod koniec tygodnia w Koziorożcu w trygonie spożytkuj szybciutko dla siebie. Zaufanie czy intuicja już podpowie Ci odpowiedzi czy decyzji, a następne kroki zabezpieczą Twoją długą przyszłość. Na stałe.
Zawodowo i materialnie możesz w krótkim czasie być ustawiona prześwietnie, gdy spojrzysz jeszcze dalej przed siebie. Wyjdź na przeciw do ludzi. Rozmawiaj, pytaj, niech zwiększy się Twoja komunikacja. Elastyczność ma być Twoim magicznym zaklęciem. Stare przyzwyczajenie mają ekspresowo znikać, wszak wchodzimy niebawem do innej, rewolucyjnej epoki, a Twoje zaangażowanie i sumienna praca i tak zaprowadzą Panny na wysokie trony. Powodzenia!

Waga 23.8-22.9
Z trygonem Słońca oraz ważnego Nowiu Księżyca w takim samym aspekcie możesz wyciągnąć najlepsze dla siebie profity. Jeszcze tylko trzeba się odważyć, pomyśleć przyszłościowo i spakować walizki w kierunku do innej przyszłości. Merkury w kwadracie powoduje, że stoisz jeszcze dosyć niepewna, zamyślasz się, analizujesz, szukasz stałość, a to wszystko potrzebuje czasu.
Słońce daje już od zaraz pewności decyzji i energię odwagi, którą mogłabyś wykorzystać do każdego innowacyjnego projektu. Do soboty Mars jest neutralny. Nie czekaj, ale podwijaj rękawy zabierając od razu do pracy. Tam gdzie intuicja sygnalizuje przechodź do startu. Konstelacje są rewelacyjne do zrobienia pierwszego kroku, a pozytywne wyniki będą Wagom gwarantowane.
Z przejściem Marsa do Barana dobrze jest wysłuchać innych. Krytyki nikt nie lubi, a agresję należy nie lekceważyć. Jednak praca w grupie lub też łączenie sił z ludźmi o podobnym myśleniu z Jowiszem przy Twoim Słońcu jest tylko uwieńczona pewnym sukcesem. Dlatego nie zwlekaj.
Interesujących spotkań doświadczy przede wszystkim trzecia dekada urodzonych, a Saturn i Uran da wszystkim równe szanse, aby zdobyć poważne sukcesy. Pracy będzie dużo, to już wiesz. Jednak wszystko się na dłuższą metę opłaci. Dlatego działaj teraz. Planeta szczęścia pragnie, aby Waga zwyciężyła.
Pluton w kwadracie może przeszkadzać urodzonym pod koniec drugiej dekady, a Uran w opozycji dla początków trzeciej dekady ciągle przeinacza plany. Przygotuj się na oddanie tego, co nie funkcjonale. Świat idzie do przodu, a Ty musisz już wychodzić z rutyny przyzwyczajeń, monotonii i konwencjonalności. Przebojowością dodasz sobie odwagi, i nawet Mars w opozycji od soboty na to nie zaradzi. Zawalcz o siebie! Świat należy do odważnych!

Skorpion 24.10.-22.11
Mimo Słońca w kwadracie aktualnie dla pierwszej dekady urodzonych możesz poprawić swoje pozycje dzięki Merkuremu i Plutonowi. Obie planety w sextilu łączą się, bowiem z Neptunem dając Ci wielkie wyczucie sytuacji, lepsze wyniki w pracy i dostrzeżenie błędów, które natychmiast powinieneś udoskonalić.
Nie pozwól tymczasem zatrzymać się drobnostkom, zapomnieć najistotniejsze czy też zajmować nie potrzebnymi sprawami. Słońce z Wodnika zwraca uwagę, że należy wykorzystać niecodzienne sposoby. Nawet, gdy z oryginalnością jesteś za pan brat, od razu wprowadzaj reformacje.
Wenus w trygonie zredukuje także nieprzyjemne wpływy Słońca. Podchodzisz ze swobodą do wyzwań, znajdziesz zręcznie rozwiązania, a przy tym nie zabraknie momentów radości. Twoje emocje są bardziej softy. Nikt nie jest wstanie popsuć Skorpionom humoru.
Mars jeszcze dzielnie stoi do soboty przy Twoim boku, następnie ustawi się w pozycji neutralnej. Wykorzystaj jego wszystkie mocne strony abyś osiągnął to, co zapragniesz. Siła motywacji jest najważniejsza, aby nie osiąść na laurach, ale szybciutko zabierać do następnych obowiązków.
Merkury ulepsza komunikację. Wyrażasz swoje myśli jasno i swobodnie, a Pluton otacza Skorpiona magiczną aurą. Twoje życzenia będą spełnione przez gwiazdy. Jeszcze wewnętrznie trzymaj się osobistych ideałów nie podchodząc do siebie przy tym tak surowo.

Strzelec 23.11.-21.12
Przed Strzelcem bardzo ważny tydzień.
Ze Słońcem w Wodniku i Nowiem Księżyca pozytywnie nastwionym, oraz Marsem od końca tygodnia w trygonie możesz wreszcie podejmować ważne decyzje. Do tego momentu masz dużo czasu, aby przemyśleć, co jest dla Ciebie istotne, w jakim kierunku chcesz wyruszyć i przede wszystkim...jakich ludzi zabierzesz ze sobą.
Wenus w kwadracie ustawiająca się pomalutku negatywnie do Saturna będzie wskazywała związki, z których należy zrezygnować, które są uciążliwe lub też do tej pory nie wypowiedziałeś przez swoją dobroć ostatniego słowa. Twoja wiara w przyszłość i postacie najbliższe jest od dawna już zachwiana, jednak Ty ufasz nadal... i to stanie się tematem priorytetowym kluczowego testu.
Sytuacje rodzinne -familiarne od dawna potrzebują już jasności. Odsuwanie od siebie rozstrzygnięć na niewiele się zdało, gdy Saturn w Twoim znaku uparł się, aby zrobić porządki. W dalszą drogę możesz iść pod rękę tylko z tymi, którzy będą Ci wierni. Słońce, Mars, Uran i Jowisz służą Ci swoją opieką, podpowiedzią i wszechwładną energią, która poruszysz niebo, abyś wybrał ścieżki do szczęścia.
Gdy do końca siedmiu trudno będzie znaleźć miejsce spokoju polecam nieco sportu, spacery na świeżym powietrzu i zrezygnowanie z myślenia, np.." czy życie ma w ogóle sens?" Pozostań pełen koncentracji na swoim celu, nie oczekuj od innych za, wiele, ale zwróć uwagę na to, co mówi Twoje serce.
Mars może spowodować przy Nowiu Księżyca, że w końcu wyrwiesz się z uzależnień i wyskoczysz, jako pierwszy w biegu do mety.
Jowisz dodaje każdemu wiatru, aby pofrunął w odpowiednie punkty docelowe. Od Ciebie teraz zależy, co postanowisz od soboty. Dobrze jest słuchać intuicji.

Koziorożec 22.12.-20.1
Merkury, Pluton i Wenus nakłaniają abyś został przy swoich priorytetach.
Obojętnie, co się będzie działo do końca tygodnia otwieraj swoje serce i stój przy osobistych wartościach. Profesjonalnie, finansowo możesz teraz dopiąć tego, co sobie zaplanowałeś i tym nabierzesz respektu otoczenia. Trzymaj się prawdy, faktów nie zwracając uwagi na to, co mówią przeciwnicy lub zazdrośnicy.
Nagle, bez uprzedzenia może się, bowiem wiele zmienić wraz z wejściem Marsa do Barana i ustawieniu w kwadracie. Posłuchaj intuicji i od razu pojawiasz się na odpowiedniej drodze. Nie zgadzaj się na bezsensowne układy, czy współprace z ludźmi bez odpowiedzialności, którzy dużo obiecują, a w sumie nie ma żadnego pokrycia. Podążaj dalej swoją aleją, a zdobędziesz więcej aniżeli się spodziewasz.
Merkury i Wenus podkreśla jeszcze Twoje siły. Pokazujesz się pewny, zdecydowany prezentując jasno osobiste cele. Otoczenie posłucha prawd może z dystansem, ale wyjdzie na Twoje i będziesz mógł przeforsować ważne idee.
Neptun czyni każdego Koziorożca wrażliwym. Rozwój trzeciego zmysłu pozwoli wyczuć każdą sytuację czy też osobę stojącą na przeciw. Przyjmuj pomoc nie robiąc jednak nic bezprawnie. Pluton może namawiać do egoizmu. Cel ma służyć Tobie oraz innym, wtedy masz zwycięstwo już w kieszeni.
Daty urodzenia 11.1-13.1 z kwadratem Jowisza i Urana muszą liczyć na zmiany wydarzeń. Niespodziewane kłótnie mogą tylko popsuć szyki. Przeczekaj kluczowe planowania aż czarne chmury się ulotnią. Merkury pomoże, gdy w dyskusjach pozostaniesz fair.

Wodnik 21.1.-19.2
Z niecodziennym Nowiem Księżyca w Twoim znaku, gdy do końca tygodnia sprawdzisz wszystkie szczegóły, naciągniesz poprawki i rozmówisz z ludźmi podobnie myślącymi możesz rozpocząć błyskawicznie oryginalne projekty! Wszystkie gwiazdy na niebie pragną spełnienia Wodnika, wprowadzenia życiowych innowacji przy okazji dostarczając olbrzymiej energii prowadzącej do ziszczenia nawet najskrytszych marzeń.
Z Nowiem możesz zrealizować życzenia serca. Planety stoją top, a Jowisz w trygonie towarzyszy byś był szczęśliwy prywatnie i profesjonalnie. Pieniądze, przyjaciele, zadowolenie w pracy? Całość jest realna, gdy nie będziesz dział sam, ale wejdziesz w mądre kooperacje, współdziałania nawet z ludźmi, których nie wziąłeś z jakichś powodów pod uwagę.
Boska energia Słońca w koniunkcji pozwoli na kolorowo przemalować barwy dnia codziennego. Twoja pewność siebie wzrasta, czujesz się szczęśliwy, a Uran i Mars podsycają więcej ognia, aby Twoja persona była od razu zaważona. Oczywiście wraz z rewolucyjnym projektem dawać satysfakcję innym ludziom.
Trzymaj się prawdy i do końca tygodnia jeszcze raz kontrolując to, co zaplanowałeś. Ogół może się udać z ogromnym power-em! Przechodź do startu! Jesteś już przez wszystkich oczekiwany! Ci, którzy obchodzą urodziny niech przyjmą ode mnie najlepsze życzenia. Marzenia będą na pewno zrealizowane. Powodzenia!

Ryba 20.2.-20.3
Pierwsza i druga dekada urodzonych ma dobre konstelacje, a powiązania planet będą prowadzić do zrealizowania planów, zarobienia pieniędzy i tworzenia pokoju w domu i zagrodzie.
Jest możliwe, że dla niektórych z Was Merkury i Pluton przynosi bardzo ważne podpisy. Profesjonalnie wysuwasz się na pierwsze miejsca, aby ostatecznie po Saturnie wskoczyć na te odpowiednie, realistyczne drogi!
Trzecie dekady urodzonych Ryb z kwadratem Saturna do Wenus będą podejmować bardzo ważne decyzje. Nie możesz w przypływie emocjonalnych uczuć pozwolić na wszystko. Gdy uczcie jedzie sobie na wielkiej karuzeli swoją drogą, bez Ryby kontroli, należy do soboty zrobić porządny plan życiowy.
Harmonijnie i pięknie może być tylko tam, gdzie wszystko opiera się na regułach, prawach i obietnicach z pokryciem. Kto biegnie z związanymi oczyma przez Neptuna temu różowe okulary będą odejmowane abyś się za bardzo nie pogubiła.
Przechodząc test wartości wszelkiego rodzaju pamiętaj o swoich wzorcach postępowania. Bez oszukiwania serca. Komu jest wszystkiego za wiele niech szuka miejsc spokoju. Pozytywne uczucia i wiara w przyszłość może zdziałać cuda, a tego zazdrości Ci całe otoczenie.
Dobrze byłoby z gwiazdami w Koziorożcu zająć się tylko profesjonalną stroną, gdy niebiosa pragną wysłać Cię do odebrania nagrody. Nów Księżyca w sąsiednim, przyszłościowym znaku Wodnika da nie tylko do myślenia.
W końcu odważysz się spojrzeć na sprawy z innej strony, przejść do czynów i rozpocząć innowacyjne, modernę koncepty.

Ja życzę wszystkim dobrych dni, śmiałych wyborów serca i współpracy z ludźmi, którzy pomogą długo realizować życiowe plany. Pozostańcie wierni swoim wartościom oraz ideałom!
"Cokolwiek człowieka spotyka - powinien zawsze się podnieść i dążyć naprzód, wciąż naprzód, przez całe życie." Trygve Gulbranssen.

Dziękuje, pozdrawiam.

Zapraszam na profesjonalne porady biznesowe i życiowe: Skype, mail albo prywatnie, telefon-Austria/Polska: Mobil: 0043/6645403372 lub stacjonarny: 0043/1 6004350. E-Mail: honorata.n@outlook.com Bezpośrednie, natychmiastowe połączenie z Polski pod numerem telefonu 708 788 254 (4,92 zł/ min brutto). Za granicy: 0048 227 184 024. ( 4,30 zł/ min brutto).

Słońce w Wodniku 22.1.17

"Jeśli serce mówi - idź, a rozum pyta - po co, należy słuchać serca." Wiera Kamsza.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji