widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-07-17

Horoskop tygodniowy 17.07.17 - 23.07.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 17.07.17 - 23.07.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia: W poniedziałek Wenus ustawia się w kwadracie do Neptuna. We wtorek Mars stoi w kwadracie do Urana, przechodząc następnie w czwartek do znaku Lwa. Słońce tworzy kwadrat do Urana. W sobotę Słońce przechodzi do Lwa, a już w niedzielę oczekujemy pierwszego Nowiu Księżyca w tym znaku o godzinie 11; 45. Konstelacje aktywne Jowisz kwadrat Pluton, Wenus kwadrat Chiron. Planety w biegu wstecznym. Saturn, Pluton, Neptun oraz Chiron.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku) Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-poniedziałek 17.7.17 od godziny 4; 18 do godziny 7;04.
-środa 19.7.17 od godziny 8; 10 do godziny 19; 20.
-piątek 21.7.17 od godziny 7; 41 do godziny 10; 10.
-niedziela 23.7.17 od godziny 8; 04 do godziny 10; 45.

"Pokonuj złych ludzi swym opanowaniem. Nie daj się im wyprowadzić z równowagi. Jeśli są złośliwi, nie bądź złośliwy w zamian. Jeśli wściekły pies ugryzie cię, a ty ugryziesz go w odwecie, sam staniesz się psem". (Budda)

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Być świadomym oznacza otworzyć oczy, aby zobaczyć prawdę. Kiedy dostrzegamy prawdę, widzimy wszystko takim, jakie jest, a nie takim, jakie wierzymy, że jest, lub chcemy, żeby było. Świadomość otwiera drogę niezliczonym możliwościom". Don Miguel Ruiz.


Baran 21.3-20.4.


Po minionym tygodniu jeszcze planety znajdujące się w znaku Raka naciskają bezwarunkowo na zmiany, bez wysokiej emocjonalności. Gdy Twój patron wraz ze Słońcem wejdzie do symbolu ognia, Lwa tworząc trygon, masz już wszystko pod swoją kontrolą!

Nie śpiesz się, więc, nie pozwalaj na manipulację! Rób spokojnie, co do Ciebie należy nie wdając się w prowokacje! A do połowy tygodnia będziesz jeszcze czuł, że dookoła ziemia się pali. Uniezależnienie, uwolnienie i wyjście z trudnych układów jest już zapisane w przeznaczeniu nieba. Uran znajdujący się w Twoim znaku ustawiając w kwadracie do Marsa ogłasza niespodziewane wydarzenia, które obudzą jeszcze tych niepotrafiących się zdecydować. Uczucia związane z przynależnością, powołaniem, rodziną są nadal bardzo intensywne, nie dając poczucia harmonii. Energia dnia przyśpiesza. Od czwartku już będziesz wydawał autotematycznie decyzje. Obowiązki mają być równo podzielone. W pracy i domu, nikt ma nie wykorzystywać drugiej osoby.

Twój Mars w tym momencie w znaku ognia chętnie posłuży Ci pomocą. Droga do zwycięstwa często jest zawiła, ale na końcu wygra zawsze autentyczność. Spokój na wszystkich frontach może zaoszczędzić nerwowość oraz zagubienia.

Nów Księżyca w trygonie da pewność, że jesteś na swoim miejscu, odnalazłeś życzenia i pragnienia serca! Nikt nie może Ci przeszkodzić w drodze do powodzenia, gdy sam zaakceptujesz odmienność, wolność słowa i demokratyczne myślenia.

Energia ognia pomoże przeprowadzić zmiany w każdym życiowym zadaniu Barana.


Byk 21.4-20.5


Aby do Nowiu Księżyca nie wysadzić wszystkiego w powietrze należy jeszcze do połowy tygodnia z gwiazdami w Raku wszystko dookoła uporządkować.

Najważniejsze byłoby trzymać się w każdym momencie prawdy i autentyzmu. Energia wody pozwoli ze stoickim spokojem opanować trudne życiowe tematy. Znajdujesz miejsca spokoju i sam już poczujesz, co trzeba by zreformować. Jednak do końca tygodnia możesz już być prowokowany. Nie uciekaj od konfliktów, ale trzymaj się swoich, życiowych wartości. Spróbuj spojrzeć na całość z innej perspektywy. Merkury cały czas w kwadracie nakazuje szukać innych rozwiązań bolączek dnia codziennego. Motor pozytywnych zmian już jest włączony i trzeba kierować swój wzrok do przyszłość, nie zwracając uwagi na to, co się kończy.

Do końca tygodnia ze Słońcem, Marsem oraz Węzłem Karmicznym w kwadracie Twoim zdaniem będzie zająć się priorytetami. Jest możliwe, że pewnie się zapali jednoczenie w kilku poziomach Twojego istnienia. Decyduj spokojnie, bez wpływów otoczenia, nie realizując swoich zamierzeń na koszt osób Ci najbliższych.

Energia czerwonej planety w niekorzystnym aspekcie, nie mawia do rezygnacji, odchodzenia i niezaangażowania. Już przy niedzieli, gdy Księżyc kieruje się do nowiu miej przygotowany plan na przyszłe miesiące, aby nie było niespodzianek. Wiele okazji, wiadomości oraz informacji pomoże ustalić grafik najważniejszych czynności.


Bliźniak 21.5-21.6


Z Wenus przy Twoim Słońcu rozpoczynasz letni czas flirtu, romansów potrzebując potwierdzenia, że jesteś kochany. Pragnąc wszystkiego od razu pozostań sobie wierny, przystosowując się do tempa partnera.

Jeżeli chcesz komuś zaimponować rozpoczęłabym przynajmniej od połowy tygodnia. Gwizdy przechodzące do Lwa i ustawiające w porządnym sextilu zagwarantują, że wszystkie sprawy miłosne ułożą się lepiej niż sobie wyobrażałeś!

Zawodowo jest pewność, że Twoje zaangażowanie i praca przyniesie słodkie owoce. Może podwyższa, lepsze stanowisko? Na pochwałach teraz już nie zabranie. Wszystko, co sobie zaplanujesz przy Nowiu Księżyca będzie wykonane z szybszością światła. Tylko czy wiesz, czego chcesz? Jak ma wyglądać Twój świat i z kim pragniesz podzielić Twoje troski szarego życia codziennego?

Mars w pozytywnym położeniu daje Bliźniakom siły i power do przebicia z każdym pomysłem. Pokazuj się odpowiedzialny, zdyscyplinowany przyjmując na swoje barki jeszcze więcej bardziej poważnych zadań.

Z Wenus, Merkurym i trygonem Jowisza znajdziesz tymczasem dostęp do rzeczy przyjemnych, romantycznych i nastrojowych. Nie staraj się o każdej porze dnia i nocy zatrzymywać swoją ogromną energię, ale pokieruj świadomie, na te sprawy, które mają dla Bliźniaka największe znaczenie. Uran i Mars w trudnych aspektach do innych planet przyśpiesza jeszcze bardziej ekspresyjność. Nie musisz wchodzić sam w trudne uwarunkowania, ale radziłabym postarać się o pozycję obserwatora z przyjacielską troskliwością. Gdy druga dekada urodzonych, pod wpływem kwadrat Neptuna musi pozostać całkowicie w realu. Urodzeni w trzeciej dekadzie rozwiązują w spokoju łamigłówki Saturna stojącego naprzeciw. Nie śpiesz się z decyzjami. Wygra tylko to, co jest Ci przeznaczone na stałe wraz z zabezpieczeniami i nieprzerwanym trwaniem.

Nów Księżyca w Lwie daje każdemu z Was niezwykłe możliwości! Luna w sextilu namówi do stworzenia wielkich planów, a może jest marzenie z dzieciństwa, które trzeba by zrealizować? Wszystkie drzwi stoją przed Bliźniakiem otwarte! Zamykaj już tylko za sobą stare tematy przeszłości.


Rak 22.6.-22.7.


Bez odpowiedzialności jednak się nie obędzie!

Nie uginaj się pod ciężarem zadań, ale jeszcze do połowy tygodnia z energią Słońca i Marsa trzeba będzie samodzielnie rozwiązywać z power-em wszystkie zadania! Konstelacje planet namawiają do odwagi, prężności i determinacji, przygotowując się przy okazji na niecodzienne wydarzenia. Śmiałość przyda się w każdym calu, gdy Mars utworzy kwadrat do Urana. Czy wytrzymasz nacisk otoczenia?....oto jest pytanie.. Poleciłabym koncentrować się na priorytetach i robić wszystko, aby pokojowo rozwiązać każdą sytuację. Na nic zdajają się emocje, gdy wszystko wymaga od Ciebie dojrzałości, sprawiedliwości i koniecznie jakości! Stań na wysokości zadania nie wdając się w prowokacje oraz innego rodzaju pokerowe zagrywki. Zaskoczenie może nadejść nie z tej strony, gdzie tego oczekujesz. Konstelacje gwiazd przypominając rozgrywki dni minionych. To już było. Nie zachowuj się jak kiedyś, ale odważnie z ciekawości i heroizmem wychodź naprzeciw prób ognia. Nowe plany trzeba tworzyć, myśleć o swojej przyszłości nie gromadząc w piwnicy pamiątek minionego. Potrzebujesz nowego celu, jasnej pozycji i cierpliwości.

Pluton naprzeciw będzie czekał na Twoją bystrą i racjonalną postawę. Hamuj od czasu do czasu Twój temperament. Uran i tak wprowadza unowocześnienia bez pytania. Otwórz tymczasem na przemiany i przebudowy w Twoim życiu.

W związkach należy akceptować potrzeby partnera. Dotrzymaj słowa, gdy coś obiecałeś, nie wykręcając się, że spotkałeś po drodze kogoś ważnego..

Zawodowo, jest możliwe, że czeka na Ciebie lepsza pozycja. Jeszcze wytrzymaj, sprawdzaj fakty, możliwości oraz papiery do podpisania. Pozostań wierny swoim ideałom, nie schodząc do poziomu partnera, ale przedstawiaj ze swojej strony raczej wysoki profesjonalizm.


Lew 23.7.-23.8


I zaczyna się.

Przed Tobą niecodzienny tydzień, ba ..można powiedzieć cały miesiąc. Wszystkie gwizdy przygotowują, budząc Cię do startu, abyś zaczął myśleć o samym sobie.

Dziwne...zanim głośno rykniesz musisz nazbierać w sobie złości, agresję, aby coś przemienić. Miniony tydzień już podkreśla, że trzeba w końcu się uniezależnić, pomyśleć o swoich potrzebach, a nie podlegać niekompetentnym!

Jakie są Twoje marzenia, wielki Lwie? Co jest jeszcze niespełnione? Czy ta pozycja, w której się znajdujesz czyni Cię do głębi serca szczęśliwym? Co trzeba zmienić?

Zanim Słońce i Mars wejdą do Twojego znaku czyniąc najszczęśliwszym wybrańcem następnych czterech tygodni, ze spokojem możesz spoglądać w nadchodzące wydarzenia. Będzie ogień, będą odważne, jednoznaczne decyzje! Twoje królestwo ma być prawdziwą twierdzą, dla Twoich uczuć, potrzeb i niekończących, oryginalnych pomysłów. Niebo otwiera się przed Tobą!

W poprzedni tydzień nie wszystko przypadło Ci do gustu. Poniżanie Twojej osoby niestety łączy się już z przekreśleniem z listy zainteresowanych. Cóż.. Zanim przejdziesz do akcji, stwórz innowacyjny scenariusz. Już widzę, jak marzysz o wolności. W partnerstwach nie należy tylko czekać na propozycje, ale i samemu podejmować inicjatywy. Pokaż osobie, która kochasz, że masz wielkie serce. Nazbierane wcześniej wiadomości pomogą właściwe ocenić, to, co się wydarzyło. Jako wolne zwierzę, kochasz łowić, a nie być upolowanym. Ci, którzy to zapomnieli, stracą wiele w Twoich oczach.

Zawodowo trzymaj tajemnice przy sobie. Ciekawe przedsięwzięcia, stanowiska i propozycje zainteresują Cię na pewno. Wszystko wymaga jednak pełnego zaufania, tudzież dyskrecji.


Panna 24.8-23.9


Wenus w kwadracie napomina o koniecznych przemianach w partnerstwach wszelkiego rodzaju. Czy jest możliwe, że zabrakło Ci argumentów, odwagi, siły przebicia?

Raczej nieprawdopodobne z dodatkowymi konstelacjami, abyś nie odważyła się mówić, to, co nosisz w sercu. Powiązania gwiazd nowego tygodnia namawiają do pracy w związkach i otwartej konfrontacji z trudnościami. Nie chodzi tu o walkę, ale konkretne przedstawianie faktów, popartych jeszcze czynami. Dopóki Słońce i Mars pozostaną w Raku masz dużo pozytywnej siły do uznania i przyznania racji. Następnie trzeba będzie się przyłożyć i odważnie zawalczyć o swoje racje. Nie biegaj za iluzją i fantazjami. Druga dekada urodzonych musi koniecznie pozostać na ziemi z opozycją Neptuna, trzecia dekada urodzonych akceptować reguły, ograniczenia, a może i prawo z kwadratem Saturna.

Tymczasem zawodowo Panna zabłyśnie, mimo jeszcze panującej wszędzie bardzo emocjonalnej atmosfery. Wszystko przebiega bardzo dobrze. Twoje oryginalne pomysły, dyscyplina oraz pilność jest od razu zauważona. Powodzenia nie da się uniknąć.

Jedna uwaga, ktoś może wykorzystać Twoje idee dla siebie. Przedstawiaj, więc całokształt zabezpieczając się. Nie sprzedawaj po niższej cenie. Dookoła Nowiu w sąsiednim znaku Lwie przygotuj plan na przyszłość. Śmiałość i pewność siebie przyda się skromnej Pannie na pewno. Myśl o sobie i swoich potrzebach. Twój czas rozpocznie się niebawem.


Waga 23.8-22.9


Pierwsza połowa tygodnia może być trudna z kwadratem Słońca i Marsa w ciężkich konstelacjach, szczególnie dla trzeciej dekady urodzonych. Jowisz niby tu jest, jednak nakazuje bez końca intensywne rozeznanie w każdym partnerstwie. Powierzchowne informacje, płytkie uczucia nie doprowadzą Wagi do stałości i trwałości.

Do czwartku wyłącznie postarałbym się o fakty, pozytywną energię unikając otwartej "walki" na każdym poziomie. Uczucia, które się pojawią mają na celu sprawdzenie Twoich konceptów oraz wyobrażeń. W szczególnych sytuacjach nie należy wchodzi w skomplikowane uwarunkowania i samą siebie kontrolować.

Gdy gwiazdy przejdą do Lwa, masz wszystko, co niejasne za sobą wiedząc już sama, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Nie przeceniaj swoich sił. Zauważ dokładnie, o co chodzi w normalnym dniu codziennym. Z Merkurym w Lwie i Jowiszem niby wszystko na pierwszy rzut oka wygląda bajkowo, jednak są kwestie, które do tej pory w ogóle nie poruszyłaś.

Z Nowiem Księżyca wyjaśnia się więcej, a ustawione pozytywnie gwiazdy z ognistą energią polecają stworzenie przyszłościowych scenariuszy. Zawalcz o siebie! Wykop w pamięci, to, o czym kiedyś marzyłaś! Punktualnie w niedzielę możesz przeskoczyć na wyższe, szczęśliwsze poziomy! Odwaga pomoże wykorzystać wszystkie świetne atrybuty ekspansji Jowisza.

Sextil Marsa daje Wadze wielkie moce. Myśl o sobie realizując marzenia. Twój optymizm wzrasta,. Dostrzeżesz jaśniejsze strony życia. Pozostań sprawiedliwą w ocenie nie tylko najbliższych. Najpierw rozpocznij od siebie.


Skorpion 24.10.-22.11


Do połowy tygodnia masz jeszcze ochronę gwiazd i sposobność ze spokojem załatwienia ważnych spraw dla siebie. Wykorzystaj to, ponieważ dalej może być nieprzyjemnie, a prowokacje pojawiające się z otoczenia mogą skonfrontować z agresją.

Uważałabym na siebie, nie mówiła "okay", jeżeli tak nie jest. Gwiazdy będą zmuszać do przypatrzeni się przede wszystkim sobie i swoim celom. Wytyczenie nowych dróg życiowych będzie przez następne cztery tygodnie niezbędne. Czasami trzeba Cię na prawdę zdenerwować, abyś ruszył się i przeszedł do zmiany swojego myślenia. Jednak upór tu nic nie pomoże, a wytrzymanie czy też czekanie, aż się atmosfera zagotuje, może być ze skompilowanymi powiązaniami gwiazd kłopotliwe.

Zawodowo należy przybrać dyplomatyczną postawę i pokazać z klasą swoją wiedzę oraz zaangażowanie. Prezentuj swoje propozycje, sprawdzając wszystko dokładnie. Na błędy Skorpion nie może sobie pozwolić. Włącz swoją intuicję, kierując w każdym zadaniu wyczuciem. Jest pewność, że możesz, mimo pojawiających się sprawdzianów opanować każdą sytuację.

Przed Nowiem Księżyc w kwadracie powinieneś najpierw dobrze ocenić swoją sytuację i przygotować do przemian. Będzie się działo.. Tym razem aż z czterech ważnych stron masz szansę wszystko rozpocząć od początku. Gdzie brakuje bezpieczności i zadowolenia wewnętrznego dojdzie do reformacji.

Niektóre z Was wybiorą nowe zawody, szkoły, a może i rozpoczną niecodzienne współprace. Gorąca energia znaku Lwa wykopuje z Twojej pamięci coś, co już dawno zapomniałeś.


Strzelec 23.11.-21.12


Z Saturnem i Wenus w opozycji jeszcze do połowy tygodnia wielkie emocje prowokują i nakazują nie poddawać się przeznaczeniu, ale samemu sterować, dokąd pragniesz.

Zdawanie się na los, nigdy nikomu nie sprzyjało. Dlatego zacznij od początku brać odpowiedzialność za samego siebie. Konsekwencje należałoby wyciągnąć z ostatnich wydarzeń i odszukać nowych szans i możliwości nie zatrzymując siłą wszystkich wydarzeń. Gdy Słońce i Mars przejdą do znaku Lwa poczujesz przeogromną moc w sobie! Nagle zapragniesz żyć i uściskać cały świat!

Niecodzienne wydarzania zapraszają Strzelca do korzystania z pięknych akcentów życia, dostrzegania przyjemnych elementów oraz impulsów...i nade wszystko nakreślenia przyszłościowych planów.

Po pełni księżyca w Koziorożcu zakańcza się stara faza. Nic już nie powróci do tego, co było. Teraz musisz swoją naturalnością, spontanicznością i koniecznie wiedzą pokierować w dalekie horyzonty. Saturn jest w biegu wstecznym, więc coś trzeba finalizować. Myślę, że każdy z Was ma już czegoś do ostatecznie dosyć. Nów Księżyca w niecodziennym trygonie Słońca, Merkurego, Marsa i Węzła Księżycowego otwiera oczy dając wszystkie możliwe Joker-y do ręki. Czy to prywatnie, czy zawodowo dostrzegasz prawdy, nie kręcąc się już w kółko lub lekceważąc wyzwania. Niedogodności nie będą dla Ciebie komplikacją. Podejmujesz automatycznie wyroki, podwijasz rękawy i zabierasz do pracy. Ty stoisz na pierwszym miejscu. Ty odbudowujesz w sobie marzenia, realizując kolejno. Ty wiesz sam, jaką masz wysoką wartość.

Planuj wszystko rozkładając dobrze daną, Ci mocarną energię. Otwarta strategia, pewność siebie i prawda poprowadzi do zwycięstwa.


Koziorożec 22.12.-20.1


Jeszcze do końca tygodnia Słońce i Mars w opozycji będą zmuszać Cię do podjęcia odpowiedzialności za siebie konfrontując, szczególnie trzecie dekady urodzonych z faktami i prawdą.

To, co wydarzyło się dookoła pełni nie jest dla Ciebie zakończeniem.

I w tym tygodniu dojdzie do nieoczekiwanych sytuacji. Pluton w Twoim znaku zamyka przeszłość, na różne sposoby, w zależności od Twoich konstelacji urodzeniowych. Każdy Koziorożec musi przygotować się na przemiany. Uranus nakazuje wybranie innych kierunków, nauki, rozwoju. To, co już wiesz, masz odpowiednio wykorzystać. A nie jak Mars w Raku nie wiedzieć, bać się lub robić bez końca uniki. Konstelacje planet budzą wszystkie Koziorożce, niektóre w dosyć w szokujący sposób, aby ostatecznie sam zadecydował za siebie.

W partnerstwach, gdzie już domowe ognisko samo się wypaliło, nic nie da podrzucanie mokrego drzewa. I Twój partner dawno to widzi. Niezbędne są nowoczesne, rewolucyjne metody myślenia, odwaga i determinacja. Aby znaleźć harmonię między uczuciem, sercem i stabilnością. Nów Księżyca w Lwie przypomni o życzeniach serca. Zaszywanie po kątach nic nie da!

Co się stało z Twoją pasją?

Pluton nie pozwala na oszukiwanie samego siebie, podlegania innym, czy wykorzystywania przez otoczenie!

Otwierasz sam, może jeszcze ze strachem inne drzwi. Na szczęście trafisz na jasne powietrze. Opozycje gwiazd kończą się i po turbulencjach odnajdziesz samego siebie.


Wodnik 21.1.-19.2


Już w przeszłym tygodniu z opozycją Merkurego zauważyłeś ogromne przemiany w swoim życiu. Inne myślenie, spostrzeżenia, informacje czy propozycje z zewnątrz sygnalizują, że sterujesz do radykalnych przeobrażeń.

Do środy masz czas na planowanie, uporządkowanie i wybranie dla siebie najodpowiedniejszych strategii. Następnie wiele będzie Ci narzucone odgórnie. Szczególnie pierwsza dekada urodzonych jest już pod wpływem trudnego Nowiu Księżyca. Słońce i Mars prowokują do podejmowania decyzji. Bez lekceważenia swoich potrzeb, pasji, marzeń i wyborów serca.

Twój Uran w nieszczęsnej pozycji do Marsa i Słońca tylko dolewa oliwy do ognia konfrontując również z agresją otoczenia. Ważne byłoby, aby każdy Wodnik postarał się o spokojne myślenie i konstruktywną ocenę sytuacji. Winy, bowiem mogą być właśnie Tobie podrzucone za wszystko. A nie koniecznie to, co zarejestrujesz musi być prawdą. A więc uwaga.

Proces stabilizacji i odszukiwania siebie nie polega teraz na tym, że oszukujesz siebie. Stań odważnie do ważnych rozmów. Jowisz pomaga w sprawach jurystycznych oraz prawnych wszelkiego rodzaju, a szczęście także Cię nie ominie.

W partnerstwach możesz przelewać na osobę bliską swoje uczucia. Jeżeli coś nie pasuje, mów jasno, a nie pozwalając na ataki i zaczepki. W domu i pracy trzeba oczekiwać komplikacji. Stoisz jednak pod ochronnym płaszczem gwiazdy ekspansji. Emocje należy od zaraz kontrolować. Nie daj im biegać w różne strony. Tym ściągasz na siebie miecz przeznaczenia. Koniecznie pozostań po stronie prawdy.


Ryba 20.2.-20.3


Słońce i Mars w trygonie jeszcze do końca obejmują rozwiązywanie Twoich problemów. W pracy i domu znajdziesz w sobie odwagę do konfrontacji z trudnościami dnia codziennego. Wenus w kwadracie może nie pozwala na pełne zadowolenie. Jesteś, co rusz postawiona do pionu, abyś dostrzegała każdy szczegół.

Czując się nie do końca komfortowo odkryjesz w sobie moce wymagając i żądając także od innych! Nikt nie powiedział, że wszelkie zdania masz pokonywać sama. W rodzinie musi znaleźć się pomoc, a w pracy Twoja załoga. Nie wpadaj, co rusz w rolę męczennicy. Jasność myśli, stanowczość i jednoznaczność nie zgadza się z powierzchownością!

Tam, gdzie brakuje dobrej energii należy zabrać się za konstruktywne przebudowy. Nów Księżyca niby w neutralnym położeniu, napomina o tym, co było Twoim wielkim marzeniem i miłością? Tu należy podążyć! Nakreślać plany i przy sposobności spożytkować dobrą energię sextilu Plutona!

Potraktuj samą siebie poważnie, zaakceptuj potrzeby. Bierz odpowiedzialność. Nawet, gdy w jakieś kwestii jesteś sama, znajdziesz szybciutko na wszystko rozwiązania. Krzyk nic nie da. Raczej włącz intuicję. Nie musisz przyzwalać na zastraszania i groźby. Walcz o swoje wartości z pełnym zaangażowaniem. Decyzje podejmuj sama, bez wtrącania się osób niekompetentnych.

"Nie wątp nigdy, że mała grupa troskliwych ludzi mogłaby zmienić świat. Tak naprawdę to jedyna rzecz, która go kiedykolwiek zmieniła." (Margaret Mead)

Przed nami niecodzienne mistyczny tydzień. Gdy u jednych mogą się spełnić nieoczekiwane życzenia, inni będą postawieni twarzą w twarz z przeznaczeniem. Mars nie daje spokoju i pomaga mu Słońce. Ważna będzie teraz ocena samego siebie, samo-motywacja i zdolności w majstrowaniu każdego wydarzenia. A może dojść do bardzo poważnych sytuacji. Ci, którzy do tej pory za wiele nie rozumieją otrzymają jasność. Niebo patrzy z przychylnością na tych, którzy chcą poprawy, dając w zamian najlepsze karty. Wtorek i czwartek radziłabym spokój i opanowanie. Niecierpliwością i szybkością, wyciąganiem zbyt pochopnych wniosków nie zdobędziesz celu. Uwaga-tendencja wypadków, ataków terroru czy innych trudnych historii związanych z wodą i ogniem. Gdzie brak jest poczucia bezpieczeństwa, miłości lub chęć wyzwolenia/ wolności może dojść do spięć lub całkowitych przewrotów, separacji czy zagrożenia. Możemy oczekiwać zmiany, np. w prawie, edukacji lub będą nam narzucone stare reguły! W niedzielę o godzinie 17; 16 Słońce przechodzi do znaku dostojnego Lwa, które chce rozświetlić nasze gwiazdy niezliczonych potencjałów! Odważ się przy Nowiu Księżycu na osi Lew/ Wodnik rozpocząć realizację swoich marzeń i planów! Kto uwzględni potrzeby innych i zaakceptuje drogi do szczęścia nawet z objazdem, ale słuchając serca(!),ma najlepsze szanse!


Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 17.7.17 do 23.7.17. Nów Księżyca z ogromnym potencjałem energii na osi Lew/ Wodnik 23.7.17 o godzinie 11; 46."Najgłębszym sekretem jest to, że życie nie polega na odkrywaniu, ale na tworzeniu. Nie odkrywasz siebie, tylko tworzysz siebie. W związku z tym nie staraj się dowiedzieć, kim jesteś, staraj się dowiedzieć, kim chcesz być" (Neale Donald Walsch)Pozdrawiam! Życzę wszystkim wzniosłego Nowiu Księżyca i śmiałych postulatów!

"Myśli i słowa mają wielką moc i tworzą naszą rzeczywistość. Wybierajmy je, więc mądrze. To, co mówimy, jest odbiciem naszych myśli. Jakie są pierwsze słowa, które mówisz do siebie rano, zaraz po przebudzeniu, a drugie, a trzecie? Większość ludzi mówi do siebie codziennie rano te same słowa. Jak wpływa to na ten dzień? Czy jest to pozytywny sposób mówienia, czy też gderasz i narzekasz, bo jeśli gderasz, narzekasz i marudzisz, to taki właśnie dzień będziesz mieć. Sam go sobie zorganizowałeś. A jaka jest Twoja ostatnia myśl przed zaśnięciem? Właśnie w ten sposób kształtujesz swoją przyszłość. Czy są to myśli pełne mocy, czy myśli o niedostatku?" Louise L. Hay.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji