widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-08-28

Horoskop tygodniowy 28.08.17 - 03.09.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 28.08.17 - 03.09.17 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


Konstelacje tygodnia:
Słońce znajduje się w znaku Panny. Wenus i Mars w Lwie. Merkury przechodzi w biegu wstecznym 31.8.17 do znaku Lwa. W sobotę Mars konstruuje trygon do Urana. W niedzielę Merkury łączy z Marsem w koniunkcję i buduje trygon z Uranem. Przez cały tydzień aktywny jest sextil Jowisza do Saturna. Planety w biegu wstecznym obok Merkurego to; Pluton, Neptun, Uran oraz Chiron.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku) Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-poniedziałek 28.8.17 od godziny 11; 38 do godziny 21; 47.
-czwartek 31.8.17 od godziny 6; 42 do godziny 10; 18.
Sobota 2.9.17 od godziny 18; 30 do godziny 22; 06.

"Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.""- przysłowie chińskie.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"Tylko Ci, którzy ryzykują pójście za daleko dowiedzą się jak daleko można dojść.""(T.S. Eliot)

"Najważniejszym i największym triumfem człowieka jest zwycięstwo nad samym sobą""(Platon)


Baran 21.3-20.4.


Z trygonem Wenus i Marsa masz najlepsze szanse w miłości. Single niech przygotują się na ważne spotkania, poznanie intersujących osób oraz wiele zaproszeń. Wenus w Lwie ze swoją ognistą naturą oczaruje wszystkie Barany! Jest szansa, że zaznajomisz się z ważnymi osobistościami, przy okazji lądując, co rusz na bardzo sympatycznych wieczorkach. Koniec wakacji jest ujmujący i dobrze jest czas wykorzystać dla siebie. Pomysłów przy okazji masz całą paletę przy sobie! Co rusza wpadają Ci do głowy kreatywne idee. Siła znaku Lwa jest przydatna do budowania nowych projektów. Zaczekaj jeszcze może do 5 września. Kiedy Merkury także w tym znaku wyruszy do przodu będzie można mówić o realizacji życzeń serca.

Zawodowo znajdujesz się w szczęśliwym położeniu. Ogromny power czerwonej gwiazdy motywuje i prowadzi w jednej chwili do miejsc powodzenia.

Koledzy, przełożeni, wszyscy dostrzegają Twoje pozytywne nastawienie. Jest w Tobie ogromna moc pomagająca skonkretyzować schemat kariery.

Ze Słońcem w Pannie dostrzeżesz, które idee są godne Twojej uwagi, a które należy ponownie przemyśleć. Jest pewne, z planetą komunikacji otrzymasz więcej jasności i pewności. Idź w stronę dojrzałości i stanowczości. Liczą się tylko fakty oraz liczby. Nic więcej.

Z gwiazdami w znaku Lwa jesteś ustabilizowany. Stwórz w każdym związku wszelkiego rodzaju, np. zawodowym, czy prywatnym tylko układy oparte na równości i odpowiedzialności.


Byk 21.4-20.5


Po drugim Nowiu Księżyca zaczynasz innowacyjną fazę życia. Merkury jeszcze do połowy tygodnia w Pannie, w biegu wstecznym oraz trygonem Słońca ułatwia przeanalizowanie ostatnich wydarzeń i podjęcie konkretnych planów. Przygotuj się od czwartku na ważne pytania uniwersum. Gwiazda komunikacji w kwadracie już w Lwie jeszcze raz zapyta; co jest Twoim życzeniem serca? Znak realnej Panny przypomni o konkretach polecając harmonię i balans między tym, co sobie wyobrażasz, a co tylko trzymasz w ręku. Wenus i Mars przeszkadza jeszcze drugiej i trzeciej dekadzie urodzonym. Jest możliwe, że wiele partnerstw przeżyje dylematy. Między bliskością, marzeniem, a faktem, jak już sam wiesz jest duża różnica. Afrodyta ożywia w pamięci każdemu wspomnienia o płomiennej miłości, gorącym sercu i upojnych nocach..., co z tego zostało, sam już wiesz. A jak te kwestie mają wyglądać w przyszłości?

Saturn w biegu prostym i gwiazda myślenia w retrogacji zatwierdzają wszystkie Twoje idee na stałe. Poczuj i odkryj w sobie osobiste talenty i wartości! Indywidulane życie Byka ma się liczyć! Strona kreatywna i osobiste zadowolenie! Przypadkiem nie podsuwaj winy za wszystko Twoim partnerom. Zacznij o siebie. Zadbaj o osobiste spełnienie. Jak postrzegasz siebie, taki odzew nadejdzie z otoczenia.

Druga i trzecia dekada urodzonych w kwestiach zawodowych musi trzymać się na dystans. Nie daj się sprowokować do kłótni lub innych słownych potyczek. Szukaj dla siebie pracy, gdzie możesz sam pracować.
Pozostań cierpliwy i spokojny.


Bliźniak 21.5-21.6


Po zaćmieniu Słońca w pozytywnym aspekcie przechodzisz do długofalowych zmian, które wcale nie polegają na szybkości. Dobrze jest od samego nowego tygodnia szczególną uwagę zwracać, na jakości i wartości. Możliwe, że niektóre projekty zdefiniujesz na nowo, inne udoskonalisz, a w szczególnych partnerstwach zrezygnujesz ze współpracy.

Merkury, od środka tygodnia z sextilem daje Bliźniakom dugą szansę na zdobicie szczęścia i powodzenia. Trzeba będzie reagować szybko, akceptować przemiany czy pomyłki. Myśl o sobie i swoim zwycięstwie, nie tylko skupiając na nowościach. Otaczający świat i rzeczywistości także się liczy! Saturn, już w biegu prostym, w opozycji sprawdza urodzonych miedzy 10.6-14.6. Nie daj się skusić na pobieżności! Na szczęście trygon Jowisza bardzo pomaga. Będą awanse, premie czy poprawy finansowe ogólnie mówiąc.

Tymczasem w związkach wyjaśniaj, rozmawiaj buduj odważne cele. Tylko ten, kto jest pewny siebie, kto wierzy w swoją przyszłość i chce osobistego szczęścia może oczekiwać powodzenia! Miej odwagę posługiwać się swoją mądrością oraz inteligencją. Przedstawiaj życzenia, mów prawdę nie ukrywając niczego. Bliźniak ma teraz bardzo dużo energii. Nie marnuj tego, ale dodaj gazu sięgając po wygrane. Jestem pewna, Twoje uczucie tym razem nie zawiedzie i z Jowiszem w pozytywnym aspekcie uda się na pewno.


Rak 22.6.-22.7.


Z planetami i Węzłem Karmicznym w Lwie masz jeszcze dużo do roboty. Szczególnie trzeba będzie sumiennie popracować nad pewnością siebie, siłą przebicia, kreatywnością oraz prezencją. Przedstawianie siebie innym wraz z talentami wcale nie jest takie łatwe, szczególnie, gdy jak bumerang wracasz, co rusz do tego, co było.

Zawodowo potrzebujesz więcej dynamizmu, ściśle określonych celów oraz jasności umysłu. Słońce w Pannie opiera się na suchych faktach, bez emocji i wycofywania w pozycje Raka. Przemyśl jeszcze ważne kwestie do 5.9, następnie przechodź do realizacji osobistych planów.

Energia Węzła Karmicznego chce zmienić Twoje odczucia, pragnąc abyś ujrzał się bardziej wartościowym, wielkim i wpływowym. Wszystko ma płynąć od serca! Jego życzenia oraz marzeń, nawet te z minionych osiemnastu lat przeszłych! Merkury nawraca do Lwa. Tu będzie wymagane od Ciebie obrona swoich ideałów i spełnienie wszelkich zamierzeń.

W partnerstwach sprawa jest bardzo prosta. Tu gdzie czujesz się dobrze, jak w domu, masz kierować swoją energię, ciało oraz umysł. Nawet, gdy macie inne spojrzenie na takie same sytuacje, buduj harmonię. Opieraj się na wyrozumiałości i kompromisach. Jowisz do 10.10 w Wadze szuka poszanowania, dyplomacji oraz sprawiedliwości. Nikt nie musi tańczyć na Raka rozkazy. Duży ogień może Cię przeraża, teraz należy jednak iść tam, gdzie serce woła.
To się na pewno opłaci!


Lew 23.7.-23.8


Masz coraz więcej energii oraz pomysłów!
Pozytywna energia Wenus i Marsa w Twoim znaku napawa Cię optymizmem, wiarą w swoje siły oraz atrakcyjnością osobistą. W partnerstwach wszelkiego rodzaju chcesz żyć, cieszyć się i bawić ufając, że wszystko dobrze się ułoży. Życzenia mają być, bowiem wdrożone za wszelka cenę do realu, a Ty poczuć zwycięzcą. Wenus będzie w następnych czterech tygodnia zbliżała się do Marsa, a to gwarantuje bardzo intymną bliskość i radość z życzenia, które serce posiada.

Zawodowo przemyślasz jeszcze jeden projekt, mimo, iż bardzo wiele do tej pory się udało. Merkury po raz drugi wskoczy do Twojego znaku abyś coś poprawił i przekonstruował, może nawet unowocześnił. Nie rzucaj się z miejsca na wysoką wodę, dopóki gwiazd komunikacji jest w biegu wstecznym. Słońce w Pannie nakazuje kontrolę. Przyda się również wysłuchanie rad dobrych kolegów lub uwagi osoby profesjonalnej. Cele maję, bowiem służyć nie tylko Tobie, ale jednocześnie najbliższym.

Podczas pracy preferuj aktywności grupowe. Kooperacja i współdziałanie głów zwiększy potencjał wygranej. Zwracaj na to uwagę, gdzie i jak kierujesz potężne moce Marsa. Jego siła pozostanie długo przy Tobie i można z nią wiele wyprodukować.

Ogół, czego się nie dotykasz ma charter długofalowy. Bierz odpowiedzialność w swoje ręce angażując rodzinę. Ich potrzeby muszą być uwzględniane.


Panna 23.8-22.9


Po Nowiu Księżyca stanęłaś do pionu, gdy Słońce natychmiast wpadło do Twojego znaku. Przebudzona z długiego letargu otwierasz oczy. Teraz należy działać, przemyślać najnowsze, kreatywne projekty i doprowadzić do realizacji planów. Pełna motywacji oraz zaangażowania już wiesze, to może być najlepszy miesiąc tego roku. Twój Merkury 31.8 przechodzi na moment do znaku Lwa, aby jeszcze raz powrócić dając trzecią szanse!

Kto jeszcze nie spełnił swoich ideałów, otrzyma mnóstwo możliwości! Całkowicie zmobilizowana wychodzisz z pozycji ,,ofiary" i przechodzisz do ataku! Saturn dla urodzonych miedzy12.9 -15.9 nakazuje zrobienie poważnych porządków. Decyzje, dyrektywy i rozkazy odgórne będą wypełniane. Na szczęście, Słońce chroni Panny i broni, a powiązanie Saturna z Jowiszem odczujesz jak skierowanie Ciebie na te odpowiednie i nader sprawiedliwe tory. Nareszcie coś się ważnego rozpocznie!

W związkach wszelkiego rodzaju postaw na analizę i planowanie. W następnym czasie Mars i Wenus przejdzie do Twojego znaku i już będziesz wiedziała, co z tym zrobić! Pozytywna energia otacza Cię w pracy i domu. Gwiazda komunikacji nie da Cię skrzywdzić, a Słońce przynosi dla każdej Was w dniu urodzin osobiste spełnienie do końca roku.

Ja życzę tylko powodzenia! Wypełniaj w pracy sumiennie obowiązki. Super wykonane zadania wiodą Was do obfitości i dobrobytu.


Waga 23.8-22.9


W partnerstwach wszelkiego rodzaju właściwie nie ma problemu. Z Marsem i Twoją Wenus, w pozytywnym aspekcie czujesz w sobie pozytywną energię. Wychodzisz naprzeciw propozycją i radujesz z ważnych spotkań. Akceptacja siebie umożliwi potwierdzenia ze strony partnera. Tylko Ty swoją tolerancją zwiększasz możliwości stworzenia radosnego związku. Przeszłe nieporozumienia odchodzą gdzieś w niepamięć. Wielka siła Marsa dodaje Ci pewności siebie, gdzie trzeba od samego poniedziałku czuć się bardzo dobrze. Merkury podążając do Lwa daje Ci drugą szansę. Nie tylko czegoś wyjaśnienia i zrozumienia, ale również odkrycia odpowiedzi wychodzących z głębi serca.

Zawodowo nie jest możliwe, że coś się nie uda. Swoje zasoby i potencjał znasz, wykorzystując i myśląc o przyszłości. Niebawem odnajdziesz jakieś nowe źródło finansowe. Więcej pieniędzy na pewno się przyda i będzie można budować na solidnym fundamencie. Szczególnie, gdy Jowisz w Twoim znaku chce, aby było prawdziwie i sprawiedliwe. Wysokie ideały mają być ze Słońcem w Pannie wdrożone w realne życie.

Merkury wprowadzi potrzebne korektury. Nie musisz się martwić o nowe przedsięwzięcia. Gwiazdy nie tylko pomagają toczyć karierę do przodu.
One wysłuchują również Twoich życzeń prywatnych zlecając wykonanie każdego marzenia.


Skorpion 24.10.-22.11


Merkury steruje do Lwa, gdzie stoi już Wenus i Mars dla Ciebie w kwadracie.
Bardzo ważne znaki zapytania, niewiadome i tajemnice będą do końca miesiąca wyjaśnione i objawione. Już od dawna czujesz całym sobą, co nie pasuje i gdzie należy zwrócić swoją uwagę. A mianowicie do swojego serca. Nie sugeruj się tym, co mówi otoczenie. Idź za głosem wewnętrznym.

Przeszłość wydaje się dla niektórych Skorpionów ogromnym, ciężkim bagażem. Gwiazdy po zaćmieniu Słońca i Księżyca w kwadracie nie pozwolą do ruszenie się z miejsca, dopóki nie zaakceptujesz prawdy, samego siebie i podejdziesz, może ze smutkiem w oczach, budowania nowego życia. Słońce już świeci dla Ciebie w Pannie abyś mógł wszystko uporządkować. Ono wygoni problemy i rozterki, zadba o zdrowie, pomyśli o dniu następnym w danych, realnych warunkach.

Nowy miesiąc zapowiada jasność i przejrzystość. Najważniejsze jest abyś zrozumiał, że to, co płynie z serca czuje się najlepiej. Nie potrzebuje władzy, przemocy czy siły. Gwiazdy pozycjonujące się cały czas w trudnych aspektach prowadzą prostą drogą do Twego wnętrza. To może być najtrudniejsze, szczególnie wtedy, gdy długo przebywaliśmy w niewłaściwych układach i okolicznościach.

Słońce w Pannie, Twój wszechmocny Pluton i Neptun w znaku wody wyciągają do Skorpiona rękę ratując i kierując do korytarza transformacji. Wenus już w znaku Lwa nie chce w związkach miłosnych, rodzinnych lub zawodowych dramatów. Ona pragnie żyć, radować się i cieszyć z każdej minuty istnienia! Daj sobie szasnę oraz tym, których kochasz. Liczą się tylko prawdy i spotkania na takiej samej wysokości oczu bez niepotrzebnych kłamstw i manipulacji. Kto wpadł w rolę "ofiary" będzie wyleczony.


Strzelec 23.11.-21.12


Saturn ruszył i będzie wyciągał konsekwencje kładąc nacisk na stałość, odpowiedzialność i samo-odpowiedzialność.

Czy nadajesz się do roli "przykładu"? To jeszcze się okaże. Jedno jest bardzo istotne da Ciebie. Co teraz wypowiesz pozostanie na zawsze. Dlatego zastanów się, jak ma wyglądać Twoja przyszłość i każdy dzień następny. Słońce znajdujące się w Pannie uzdrawia, sprawdza, koryguje, dążąc do zabezpieczeń.

Merkury wraca do Lwa, aby tam towarzyszyć Wenus i Marsowi w pozytywnym aspekcie. Ogromna siła ognia daje Ci power-a i chęci budowania nowego. Niestety, trzeba uważać, abyś nie przesadził. Egzaltacji i nienaturalności nie zaaprobuje Saturn w biegu prostym. Po korekturach trzeba będzie bardzo długo czekać, biorąc wszystko pod lupę. Odpowiedzialność się liczy i stałość w każdym poczynaniu. Tymczasem w związkach miłosnych panuje gorąca atmosfera flirtu. Wspaniale jest bawić się i odkrywać na nowo ogień i siłę miłości. Takie chwile nie zdarzaj się często. Wszystko, co nowe, intersujące przyciąga uwagę Strzelca. Twórz awangardowe wizje oraz idee, szukaj inspiracji, wymyślaj inspirujące projekty! Podążaj do innych miejsc, krajów oraz doskonałości... Jednak nie zapomnij o tym, co daje Ci poczucie bezpieczeństwa i co nosisz w sercu.

To, bowiem pozostanie na zawsze priorytetem.

Wykorzystaj ciekawy czas rewitalizacji do odrzucenia maski, przywitania się z prawdą, podsumowania przeszłości. Przecież sprawiedliwość jest dla Ciebie najważniejsza. Jowisz w pięknym aspekcie pomaga, abyś mógł również podsumować prahistorię i wybrać z lekkim już sercem do barwnego przeznaczenia.


Koziorożec 22.12.-20.1


Po zaćmieniu Słońca z ogromną energią ognia zrozumiałeś, gdzie jest brak umiaru, gdzie wyobrażenia wyprzedziły real i gdzie trzeba zrobić korektury.

Nie wszystkie nasze wizje będą od razu spełnione. Na szczęcie, Słońce w trygonie pomaga budować inne projekty, a Merkury w pozytywnym aspekcie zapowiada właściwe rozwiązania i decyzje wypływające prosto z serca. Siła żeńska Księżyca zaciemniając Słońce daje nam szansę odkrycia najprawdziwszej prawdy. Gdy Twój Saturn wyruszył w bieg prosty czujesz w sobie chęć podejmowania odpowiedzialności. Będąc na swoim miejscu bierzesz się od razu do pracy. To, co się nie udało, co nie jest potrzebne w przyszłości, z Plutonem zamkniesz w odpowiedni sposób.

Zamiast manipulacji, wykorzystania i egocentryzmu posłużysz się mocnym sextilem Neptuna, które czuje się jak balsam na Twoją duszę. Intuicja nie zawiedzie Koziorożca. Wszystko inne nie ma sensu. Pluton żąda tylko prawdy i oryginalności.

Zawodowo ze Słońcem w trygonie raptem znajdujesz się we właściwym lokum, budujesz nowe wizje i podejmiesz po korekturach realne werdykty. Jowisz w kwadracie napomina, aby wszystkie idee były wyważone. Przeciągnie struny, "obiecanki cacanki" ze strony otoczenia, wybujałe propozycje odrzucasz, rozpoznając w lot niezgodności z prawdą.

W istotnych kwestiach poczekaj do 5.9. Planeta komunikacji sterując znowu do mądrej Panny uporządkuje myśli, nadając im konkretnego kształtu. Kwestie finansowe również należy kilka razy przestudiować. Nie wszystko się opłaci. Lepiej jest pić herbatkę i odłożyć na później życiowe dyspozycje.


Wodnik 21.1.-19.2


Nie wszystkie z Was zrozumiały, co się wydarzyło. Dlatego Merkury jeszcze raz znajdzie się w opozycji przechodząc do znaku ognistego Lwa. Zaćmienie Słońca przez Księżyca jest jak gdyby przedstawianiem faktów przeciw takiemu życiu, jakie prowadziłeś do tej pory. Prawdy i sprawiedliwość z trygonem planety szczęścia będą objawione. Jeżeli kogoś zmuszasz do czegoś, musi być to zakończone. Jeżeli ktoś do tej pory manipulował, wykorzystywał Cię i trzymał Tobie pistolet przy głowie, także będzie to zakończone. Kres fałszywej gry jest konieczny, a całość zbudowana na obłudzie podlega od natychmiast radykalnej, może trudnej transformacji.

Księżyc= uczucia od tego momentu mają władze, a Twój chwilowy dystans i emocjonalny chłód nie ma szansy przebicia. Gwiazdy już nie pozwolą, aby ktoś Tobą dyrygował. Ty masz być władcą swojego życia oraz serca, wybierając sam ludzi, których kochasz. Tak naprawdę, bez duszących uzależnień nagromadzonych w przeszłości.

Wybranie drogi i wyroków serca wymaga cywilnej odwagi. Szczególnie wtedy, gdy prze -znaczeniowe wydarzenia odciągają Cię szokiem od teraźniejszości. Bardzo stare prace domowe, może sprzed 18 lat muszą być jednak wykonane...Nikt na to nie przymknie oka. Nie szukaj błędu w osobie siedzącej naprzeciw, nawet przy stole nigdy nie wybieraj krzesła w opozycji.... Faktyczny stan rzeczy i wiarygodność leży zawsze pośrodku. Dopuść do siebie inne pojęcia, ideały i wyobrażenia o świecie. Wszystkie odpowiedzi i rozwiązania znajdziesz w sobie, nawet, jeżeli od tego uciekasz.

Twoje serce mówi prawdę, gdzie czujesz się dobrze, gdzie jest Twoje miejsce i gdzie zawodowe spełnienie.

Kto nie pojął czegoś- usłyszy to od partnera, co do siebie nie dopuszcza. Od połowy tygodnia rozpoczną się ważne wydarzenia. Jowisz Ci chroni. On wniesie w życie optymizm, radość i samozadowolenie z innymi ludźmi, niż do tej pory. Po zaćmieniu reanimacja pewnych kwestii nie jest możliwa.


Ryba 20.2.-20.3


Ze Słońcem i Merkurym w opozycji należy w kwestiach profesjonalnych trzymać faktycznych stanów rzeczy. Planeta komunikacji jeszcze raz do środy znajdzie się w znaku, gdzie było zaćmienie Słońca. A to będzie pokazywało zbyt wybujałe wyobrażenia, projekty, które połknęły za dużo nakładu pracy oraz pieniędzy i fantazje bez pokrycia. Na szczęście Ty z Neptunem całą sobą już od dawna czułaś, gdzie interesy nie będą się opłacać. Gwiazdy w retro polecają jeszcze raz wysłuchania głosu serca i przekonstruowanie świetnych projektów. Do końca tygodnia sama wyciągniesz na światło dzienne tajemnice, które do tej pory były ukryte. Saturn ruszył i w kwadracie dla urodzonych od 10.3 do 14.3 zaakceptuje wyłącznie to, co można rzeczywiście pobudzić do istnienia, krok po kroku. On testuje Ryby zapatrywania, scenariusze i stosunek do świata w znaku optymistycznego Strzelca.

Tymczasem przemieni się również w partnerstwach wszelkiego rodzaju. Zrozumiesz, kto wykorzystał Cię, oszukał, lub gdzie sam przeciągnęłaś strunę. Gwiazda komunikacji naprzeciw żąda wybranie jednoznacznych barw życia. Tylko autentyczne poczynienia mają w tym wypadku szanse przetrwania. Gdy nie wiesz, na kim możesz polegać, kto idzie w Twoją stronę i ma takie same cele, należy poczekać jeszcze do 5.9. Rozmawiaj z tymi, którym ufasz, nie upieraj się przy indywidualnym sposobie egzystencji. Jowisz jeszcze w Wadze przedstawia te partnerstwa, na których warto polegać.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 28.8.17 do 3.9.17.

"Cudem nie jest to, że skończyłem. Cudem jest to, że miałem odwagę aby rozpocząć." (John Bingham)

Ze Słońcem w Pannie i planetami w retrogracji nadszedł czas robienia porządków, sprawdzania i korygowania naszych planów oraz wyobrażeń. Tydzień jest bardzo dobry, aby przypomnieć sobie jeszcze raz, co się wydarzyło, co zmieniło nasze życie w roku 1999. Wtedy zaćmienie Słońca wprowadzało do naszych domów lub zabierało ważne osoby, które przyczyniły się do radykalnych zmian i spojrzenia na świat. Jeszcze raz dla tych, co nie zrozumieli; efekty zaćmienia pojawią się do 6 miesięcy PO zaćmieniu w niespodziewany, pozytywny lub negatywny sposób.(Żółta kartka na moim video z dnia 10.8.17) Ogromna siła gwiazd w znaku Lwa powiększa jeszcze dynamiczność wyciągając nas z duszących sytuacje, w które (często) sami się wmanewrowaliśmy. Aby nie przesadzić w działaniu i rzucać od razu z motyką na Słońce czuwa nad nami Jowisz w sextilu do Saturna. Nie musisz ,,przeszłe" wyrzucać, likwidować lub się całkowicie od tego odwracać, ale jest możliwość łączenia minionego, tradycji z nowym w bardzo oryginalny i sprawiedliwy sposób dla każdej osoby zamieszanej w nasze indywidualne zaćmienie. Mądrość i szczęście z tym aspektem jest na zawsze gwarantowana. W nowym tygodniu od piątku należy uważać. Merkury w biegu wstecznym przy Marsie to ładunek wybuchowy. Znajdź w sobie cierpliwość i harmonię do rozwiązywania każdej trudności. Gwiazdy wskazują nam drogi do pokojowego, mądrego istnienia. Bez stawiania uwarunkowań na ostrzu noża. Ja pozdrawiam Was życząc pięknego tygodnia. Nie śpieszcie się z decyzjami. Merkury w biegu wstecznym wyjaśnia niewiadome. Dziękuje.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji