widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-07-23

Horoskop tygodniowy 23.07.18 - 29.07.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 23.07.18 - 29.07.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.Konstelacje tygodnia:
Słońce znajduje się w znaku Lwa. 26.7.18 Merkury zatrzymuje się w Lwie rozpoczynając bieg wsteczny. 27.7.18 Słońce ustawia naprzeciw Marsa. Pełnia Księżyca z najdłuższym od stu lat całkowitym zaćmieniem odbywa się także w tym dniu o godzinie 22; 20 z następującymi konstelacjami; Księżyc w pełni stoi w koniunkcji z Węzłem Karmicznym i Marsem w Wodniku, Słońce łączy się z Węzłem Karmicznym w Lwie. Słońce, Księżyc w pełni i Mars stoją niekorzystnie do Urana w Byku tworząc "T" kwadrat. Księżyc przechodzi w środku totalne zaćmienie widoczne nad Europą. Konstelacje aktywne; Jowisz trygon Neptun, Wenus trygon Pluton, Saturn kwadrat Chiron, Saturn trygon Uran. Planety w biegu wstecznym; Mars, Saturn, Pluton, Neptun, Merkury i Chiron.

Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku

Baran 21.3-20.4


Następny tydzień sprzyja radyklanym zamian. Jeżeli postanowisz sobie dokonać wewnętrznej przemiany, konstelacje planet i Twój patron, Mars, pozytywnie nastwiony, daje szasnę na poprawy w relacjach wszelkiego rodzaju. Niektóre osoby oczekują od Barana zupełnie czegoś innego. I tu możesz ich zaskoczyć swoją mądrością oraz dyscypliną. Do 26.7 jeste świetny czas na rozmowy, przemiany planów i wejścia w intersujące relacje. Gdy klimat jest korzystny możesz pozbyć się również niepotrzebnych przyzwyczajeń. Czasami jest dobrze postawić granicę dla siebie oraz innych do osobistego wzrostu. Z Wenus w Pannie postaraj się zreperować wszystkie racje zwracając uwagę na szczegóły i drobiazgi. Punktualność, celowość oraz organizacja dnia da najlepsze wyniki profesjonalne. Wszystkie zadnia wykonasz z kreatywnością i radością. Wykorzystaj czas do pełni popędzając projekty serca, na których Ci bardzo zależy. Na pewno z łatwością pociągniesz za sobą przełożonych i kolegów. Oryginalnością i humorem przechodź do spontanicznych czynności. Następnie trzeba spokojnie ,z odpowiedzialnością przygotować do pozbycia tego, co niepotrzebne. Masz jakieś niespełnione życzenie? Warto je z reanimować. Dookoła pełni nie daj się wciągnąć w prowokacje. Twój Mars robi bardzo złe aspekty stawiając Barana w bardzo trudnych sytuacjach.

Byk 21.4-20.5.


Z Wenus w znaku Panny należy uwagę skierować na siebie myśląc także o harmonijnym samopoczuciu i unikaniu stresu. Uran czyni może za bardzo nerwowym, a niektóre rebelianckie decyzje tego tygodnia mogą powstać pod wpływem impulsu. Rewolucyjna energia jednak może odbić się od ściany jak piłka i skierować prosto do Ciebie. Nie podejmowałbym ryzykownych zadań, jeżeli chodzi o aktywności rożnego rodzaju. Mars w kwadracie, szczególnie dla pierwszej dekady urodzonych rozpoczyna wyzwolenie z układów, grup i społeczeństw małych i dużych, gdzie od dawna czujesz się nieswojo. Zawodowo zamiast napięć, niecierpliwości i zmiennego nastroju zastanowiłabym się nad gruntownymi przemianami. Chcesz przeprofilować pracę? Proszę bardzo. Jest wiele miejsc, gdzie Byk będzie jak ulał pasowała, a do tego zajmował wyłącznie swoją pasją. W wolnej chwili, przed pełnią w kwadracie znajdź czas na relaks, przerwy przybywając w miejscach odpoczynku. Wenus wzywa do miłości, kompromisów i kreowania w domu harmonii. Od zmienności nastrojów wszystkich boli głowa. Spróbuj wyłączyć się od zgiełku i hałasu. To Ci bardzo dobrze zrobi. Stoisz na progu radyklanych zmian życiowych. Pełnia Luny z zaćmieniem jest świetnym momentem na zamknięcia drzwi przeszłości. Gdy jedno się kończy drugie otrzymuje dużo więcej miejsca.

Bliźniak 21.5-21.6


Mars i pełnia z totalnym zaćmieniem Księżyca odbywa się dla Ciebie w pozytywnych aspektach. Wspomnienia z przeszłości, Twoje dawne marzenia będą się nagle odzywać. Jak z grom z jasnego nieba postanowisz jeszcze raz zawalczyć o sobie! Tak, jak kiedyś, przed wielu latu, kiedy nic nie było ciężkie i straszne. Jesteś po trudnych, wieloletnich konstelacjach Saturna i Plutona i patrząc w dni minione można stwierdzić, wiele okazało się złudą, ruiną czy tylko bańką mydlaną. Nagle odnajdziesz w sobie moce! Rozpoczynasz najważniejszą rewolucję własnego serca. Ryzyko nie ma już znacznie. W partnerstwach, z Wenus w detalicznej Pannie, dostrzegasz szczegóły, które nie pozwalają na trwałość i stałość. Pewnie było za dużo wyobrażeń, a za mało faktów. Tu Twoja praca, cierpliwość i wyrozumiałość zaprowadzi do stworzenia nowego. Dając sobie szansę na inną przyszłość miej śmiałość popatrzyć na siebie z dystansu. Zawodowo stoisz na pierwszym miejscu. Czy potrafisz to wykorzystać? Pozytywnej energii, chęci do eksperymentów, zaangażowania nigdy nie brakowało. Teraz tylko dołącz nowoczesność, więcej reklamy, ożywiając wszystkie kontakty. Nic przecież samo się nie zrobi. Wszystkie zadnia Bliźniaka potrzebują znakomitych kompetencji. Nietuzinkowe myślenie sprzyja wykonaniu zadań z precyzją. Powiedz "tak" do pionierskiego! Stare odchodzi wraz z pełnią i zaćmieniem Księżyca.

Rak 22.6.-22.7.


Patrząc do Nowiu księżyca w Twoim znaku razem z nadchodzącą pełnią wypada przejść do aktywności. Co sobie obiecałeś pragnie być ożywione i na nic zda się zaduma, fantazja czy uciekanie. Mars na Węźle Karmicznym włącza z innymi planetami energię przeznaczenia. Teraz od Ciebie zależy jak zawalczysz o swoje idee, tęsknoty i dalsze plany. Z Wenus, w pozytywnym aspekcie, w partnerstwach postawisz na stałość. Twoje idealistyczne spojrzenie znika. Patrzysz na real, podkreślasz normalnie fakty, kierując tylko rozumiem. To dobrze, resztę zrobi za Ciebie trygon Jowisza do Neptuna. Prawdziwa miłość do siebie, ludzi i świata zawsze dawała najwięcej siły. Gdy w trudnych chwilach może zwątpiłeś, teraz odnajdziesz namacalną nadzieje. Księżyc zachodząc za horyzontem wyciąga wszystko, co ukrywałeś. Twój patron wcale nie jest złośliwy. On tylko pragnie, aby było dużo, dużo lepiej. Zawodowo nie czekaj już na pomoc innych. Liczy się osobista aktywność, dynamiczność i przedsiębiorczość. Wykorzystaj ogromną kreatywność! Przerobienie przeszłości, przeanalizowanie idei doprowadzi do stworzenia niecodziennych, zwycięskich planów. Luna przed pełnią ustawia się w opozycji obok Plutona. Ponownie poczujesz nieswoi, intensywny nacisk gwiazd z każdej strony. Wrzuć na luz, nie słuchaj zastraszania piekieł. Po totalnym zaćmieniu Księżyc całość rozjaśnia na błękitnym niebie i wszystko kończy się dobrze.

Lew 23.7.-23.8


Słońce jest w Twoim znaku i to daje najwięcej siły. Twoje moce witalne wzrastają, czujesz się lepiej i bardziej aktywny. Zawodowo czy prywatne potężniejesz, masz chęć działać i przenosić góry. Pełnia i Księżyc naprzeciw w totalnym zaćmieniu nagle całość zmienia. Zobaczysz przed sobą przeszłość, dawne sytuacje, ludzi, którzy Cię ignorowali. W niektórych przypadkach będziesz chciał się odcinać, zapomnieć, wyrzucić z siebie to, co może bardzo długo bolało. Mars daje szasnę spojrzenia na siebie z obiektywnego punktu widzenia, a przecięty Węzeł Karmiczny nakazuje podsumować ostatnie lata. Dużo się wydarzyło, możliwe i z Twoje winy. Świat należy do wszystkich i takie samo jest prawo do szczęścia. Twoja droga do serce, prawda o samym sobie, dobrych i złych stronach medalu, które każdy posiada. Lew zacznie od partnerstwa. To, co się nie udało, nie odpowiada Twoim marzeniom, zostanie w sekundzie wygumkowane. Jakaś wiadomość, może list czy inny informacja, wydarzenie stawia rzeczywistość do góry nogami. Nie wszystko będzie od Ciebie zależało, ale najważniejszy jest spokój wewnętrzny i zaakceptowanie samego siebie. Zawodowo pomyślisz o rekonstrukcjach. Długofalowe, szczęśliwe plany pojawią się już od września. Wykorzystaj swoje kreatywne talenty, życiową mądrość i pozytywnie nastawienie. Każdy problem rozwiązuj spokojnie kładąc nacisk na praktyczność i wartość. To, bowiem podlega od zaraz transformacji. Nie daj się wciągać w kłótnie. Prowokacja pojawi się z najbardziej niespodziewanej strony. Serce Lwa, zaufanie w swoje moce i nadzieja zaprowadzi tam, gdzie jest indywidulane spełnienie.

Panna 23.8-22.9


Podczas pełni i totalnego zaćmienia Księżyca w Wodniku, Wenus stoi w pozytywnym aspekcie do Plutona, a Saturn tworzy piękny trygon do Urana. Te planety dają sygnał abyś nie wyrzucała ze swojego życia wszystkiego! Łącz stare, dobre doświadczenie z nowoczesnością, świeżością i wyższym, przyszłościowym myśleniem. Postaraj spojrzeć na siebie z perspektywy. Odkryj na nowo! Wymyśl inne metody pracy, eksperymentuj! Pozostaw to, co jest przydatne, co przyda się w przyszłości i da porządne zabezpieczenia! Z Wenus i Plutonem obudź w sobie pasję. Tylko to, co kochasz, ponad wszystko, może zostać w istnieniu skromnej Panny. Z Marsem w retro dobrze byłoby wyrzucić prahistoryczne przyzwyczajenia. Pamiętaj także o sercu, obojętnie, w jakim stoisz realu. Możliwe, że w najbliższym otoczeniu dużo się dzieje, a Ty z obowiązku i z pozycji Luny przed pełnią znowu wykonujesz skrzętnie wszystkie obowiązki, także gasząc czyjeś pożary. Czując się przezorna za wszystko nie zapomnij o swoich życzeniach serca! Księżyc i Mars nie pozwalają na pomniejszania swoich wartości. Masz prawo czuć się tak samo jak inni wolną, szczęśliwą, niezależną! Takie same reguły są dla wszystkich! Jowisz stoi w pięknym sextilu. Idąc za jego sygnałem rozwiniesz swoją fantazję odnajdując głęboką miłość dla świat i siebie. Nie wszystko da się zmierzyć, dlatego włączaj intuicję. Neptun naprzeciw całość ukazuje w zupełnie innych barwach.

Waga 23.8-22.9


Pełnia i zaćmienie Księżyca odbywa się w trygonie i z tym wydarzeniem poczujesz w sobie chęć radykalnych zmian życiowych. Może wcześniej nie przyszło Wadze to do głowy. Może tylko zapominałaś lub robiłaś, coś, ponieważ inni tego od Ciebie oczekiwali. Nagle zechcesz zrobić po swojemu! Aby Tobie odpowiadało, aby poczuć świeży powiew wiatru w skrzydłach! Niektóre z Was jeszcze wyczuwają całą sobą spływającą energię z uniwersum. Pewnie czerwona planeta musi wejść do Koziorożca. Wtedy już finalnie doświadczysz, czego całkowicie pragniesz. Uchwalanie ostatecznych, męskich decyzji zawsze odsuwasz od siebie. A tu gwiazdy nie czekają dając sygnał do transformacji, dla każdego człowieka. W nowym tygodniu nie zaczynaj żadnych projektów. Należy kierować się do przeszłości, rozpoznać błędy myślenia, wyjść z frustracji i przechodzić do eksperymentów. Przerobienie czegoś nie jest realne w ucieczce, ale w bezpośredniej konfrontacji. Słońce i Merkury w Lwie czynią Wagę od natychmiast bardziej odważną, kreatywną gotową do przemiany. Zawodowo na fali powodzenia zbierasz pochwały, wyróżnienia rozumiejąc się z przełożonymi i kolegami. W życiu prywatnym, z Wenus za Tobą nie myśl za długo, ale przeanalizuj dokładnie prawdziwość. Co jest możliwe, co jest racją? Do tego dorzuć swoje pragnienie serca.

Skorpion 24.10.-22.


Czasami chcielibyśmy iść dalej, ale jakaś siła trzyma nas, jak zaczarowana w miejscu. To Węzeł Karmiczny z Marsem nakazuje Skorpionom podsumować, przenalizować i wyrzucić przeszłość. Inaczej nie jest realny krok do przodu. Faktyczna ocena siebie może wypaść fatalnie. Dlatego podkreślaj, w każdym momencie, swoje dobre i słabe strony. Akceptacja siebie będzie potrzebna od pełni Księżyca z całkowitym zaćmieniem przez długie następne miesiące. Przygotuj się jak lew do skoku. Radosna przyszłość czeka także na Ciebie! Jowisz jest w Twoim znaku i tworzy piękny trygon do Neptuna. A to przynosi nie tylko nadzieję, ale także gwarancję na miłość do siebie, świata i osobiste spełnienie. Czy potrafisz zaufać sobie i energii, która jest zesłana? Najważniejsze nie ignoruj tylko swoich potrzeb. Mars stojąc w kwadracie może wyciągać je z impetem penetrując wydarzenia prahistorii. Gdy w pracy będzie teraz dużo się działo, a przełożeni dorzucają jeszcze więcej obowiązków, skup się na swoich potrzebach. Nie musisz nikomu dogadzać i pomniejszać swojej wartości! Przypomnij sobie, o czym wcześniej marzyłeś i jakie czynności kiedyś Skorpiona uszczęśliwiały? Jowisz spełnia życzenia, gdy sam o to zawalczysz, gdy zainicjujesz, wyjdziesz z ukrycia, ściągniesz maski i powiesz; "ok, jestem gotowy do transformacji!" W partnerstwach wszelkiego rodzaju potrzebujesz bezpieczeństwa, akceptacji oraz pewności, że trafiłeś na bratnią duszę. Do tego znajdź czas, aby dotrzeć do samego siebie. Przecież lubisz prawdy!

Strzelec 23.11.-21.12


Nie musisz czekać aż coś wielkiego się wydarzy. Pełnia i zaćmienie w pozytywnym aspekcie, z planetami w znaku Lwa, namawiają do aktywności, działania i podejmowania inicjatywy. Czasami czekasz aż, coś samo dosłownie się rozpadnie, a tu już nikt nie ma czasu na zastanowienie. Mars odkręca to, co było, co nie jest przepracowane dając Ci do ręki ogromne szanse niekonwencjonalnego funkcjonowania, wyjścia z uzależnień i możliwości poczucia wreszcie swobodnym. Praca z grupą jest bardzo istotna, jednak uwzględnij mały szczegół, a mianowicie, czy Ty naprawdę pasujesz do danych ludzi? Bliskość, jedność najlepiej kreuje się samemu. Najpierw w sobie, potem przechodząc do osób, które myślą tak samo. Bez przemocy, nacisku, złości czy innego rodzaju zniecierpliwienia. W pracy czy domu, miłości lub przyjaźni włącz swój pozytywny motor, wydobądź najlepsze myśli i spróbuj odmienności. Z Wenus w kwadracie dotyczy to każdej realnej sytuacji, wszystkich szczegółów i drobiazgów przy okazji masz, bowiem uzdrowić swoją duszę i ciało. Zawodowo przedstawiaj do piątku swoje projekty. Większość jest na pewno do razu zaakceptowana. Zrób jak najwięcej, aby przejść na pierwsze linie frontów. Skromność nie przydaje się w robieniu kariery, ale kompetencje, odpowiedzialność i fachowość. Nie mieszaj uczucia z obwiązkami.

Koziorożec 22.12 -20.1.


Księżyc przed pełnią z zaćmieniem Księżyca przebywa w Twoim znaku łącząc się ponownie z Plutonem. Tematy, które wejdą Ci w głowę są coraz bardziej intensywne. Szukasz dla siebie więcej przestrzeni, przemyślasz inne sposoby zarabiania pieniędzy, kreatywne szanse można by wykorzystać w innych projektach. Pełnia nie sprzyja zaczynaniu nowego, ale kieruje każdego do dni minionych i zamykania dni zakurzonego. Gdy jedno odchodzi robi się więcej miejsca do realizacji nowatorskich projektów. Czerwona planeta przed Tobą pragnie abyś spojrzał na siebie inaczej, podniósł swoje wartości, zwiększył motywację i zawalczył o swoje możliwości. Masz mnóstwo talentów, które jeszcze nie wykorzystałeś. Czas transformacji spożytkujesz na dłuższy proces wzrostu, ekspansji i realizacji tego, co serce pragnie. Odważnym czynom sprzyja trygon Saturna do Uran. On nie tylko odnawia każdą minutę, ale daje opcję połączenia starego z nowatorskim. Przemyślaj dobrze, analizuj wartości. Po zaćmieniu Luny już będziesz wiedział wszystko, co i jak. Mars zresztą zmierza w Twoje strony. Podejmiesz finalnie jednoznaczne wyroki. W partnerstwach wartościowych należy zrezygnować z dystansu i wybrać drogi serca. Więcej serdeczności, może zainteresowania, osobistej inicjatywy sprzyja nawiązywaniu ciekawych kontaktów. W innym przypadku niektóre Koziorożec zdecydują się na zerwania, ucieczki i zakończenia toksycznych relacji. Co za dużo to niezdrowo, a gdy mieniły już dziesiątki laty czas najwyższy pomyśleć o sobie! Wybieraj to nowe. Wenus w Pannie da poczucie zabezpieczania, ponowne odkrycie namacalnych, praktycznych wartości. Postań sobie wierny. Staniesz na nogi szybciej niż wcześniej sobie wyobrażałeś. Życie ma być spełnieniem.

Wodnik 21.1.-19.2


Z pełnią i totalnym zaćmieniem Księżyca są aktualne tematy sprzed lat 18-19, a może i dalej. Twoje powodzenie zależy od tego, co wcześniej doświadczyłeś, co przeżyłeś i czy potrafisz wyciągać wnioski. Popatrz dalej, pomyśl o sobie i zastanów jak chcesz żyć. Mars na Węźle Karmicznym nie zgadza się na dystans, nie podejmowanie decyzji i pozostawienie rzeczy samym sobie. Wielka siła kwadratu Uran dolewa potężnej energii, która wyciąga natychmiast to, co jest nieprzerobione, niezałatwione, niejasne. Zreflektuj swoje uczucia, kierując przy tym sercem przejdź do urzeczywistnienia wcześniejszych marzeń. Jak chciałeś istnieć wcześniej? Czego Ci w ostatnich latach najbardziej brakowało? Kto Cię zawiódł? Kto zostawił? Komu oddałeś serce, a nic nie dostałeś za to?

Konstelacje są trudne, ale sprawiedliwe i takie też mają być wyroki nieba. Kto nie chce sam decydować będzie poruszony przez asygnowane wydarzenia. Nie ociągaj się i w tym dniu wczuj w atmosferę. Otrzymałeś już sygnały w ostatnim miesiącu, co podlega transformacji. Profesjonalnie wymagana jest cierpliwość od każdego zadnia. Słońce jest na przeciw z Merkurym sprzyjając dialogom, rozmowom i omawianiu rekonstrukcji. Mów jasno o Ci chodzi. W związkach miłosnych, z Wenus w Pannie realne są tylko autentyczne wartości. Nie upiększaj nic na siłę, co już dawno umarło.

Ryba 20.2-20.3.


Konstelacje Neptuna w trygonie do Jowisza namówią do spełniania marzeń, podążania za intuicją oraz słuchaniu głosu wewnętrznego. Miłość i poczucie bezpieczności możesz znaleźć wszędzie, jednak zacznij od siebie. Ty masz się w pełni zrealizować wybierając kreatywne drogi serca. Mars za Tobą nie daje spokoju. Jego energia jest bardzo silna. On wyciąga stare tematy, niedociągnięcia i szanse, które przeoczyłaś. To, co się dzieje w Twojej głowie nikt nie widzi, jednak z Wenus naprzeciw rozpoczęłabym analizę faktycznych wartości. Co jest dla Ciebie najważniejsze? Gdzie znaleźć zabezpieczenia? Na kim możesz polegać? Jak znaleźć dodatkowe pieniądze? Przed 19 laty może przeszłaś osobisty dramat, może zakończyłaś lub rozpoczęłaś istotny etap. W tym tygodniu wraz z zaćmieniem Luny na pełni wykreujesz, od nowa inny początek. Tymczasem przyjmuj zaproszenia. Pokazuj szarmancka, myśląc o życzeniach. Afrodyta naprzeciw pewnie jest zupełnie odmienna od Ryb wyobrażeń, ale nauczy sortowania ideałów łącząc to z rzeczywistością. Zawodowo ważna jest współpraca w grupie, rozmowy z kolegami i przełożonymi, a nie samotny bój o wysokie cele. Postaw na kooperację z ludźmi, którzy myślą tak samo, nie czepiając się jednostek. Zaufanie wyjdzie Ci naprzeciw i otrzymasz więcej odpowiedzialności. Przygotuj się na mnóstwo, przyjemniejszej pracy.
Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 23.7.18 do 29.7.18. Pełnia Księżyca z totalnym zaćmieniem w znaku Wodnika 27.7.18.

Rozpoczynamy najbardziej krytyczną fazę roku. Najdłuższe ostatniego stulecia, całkowite zaćmienie Księżyca w Wodniku odbywa się przy dramatycznych konstelacjach. Wydarzenie jest widoczne także nad Europą, a więc dla nas najbardziej niekorzystne, ale w każdej części świata dojdzie do jakiś krytycznych wydarzeń. Szczególnie niebezpieczny jest Mars na Węźle Karmicznym w biegu retro w kwadracie do Uran w Byku. Jego nastrój jest nieprzyjemny. W wściekłym nastroju wyciąga miecz i rozcina Węzeł Karmiczny jak puszeczkę Pandory, powiązaną z przeszłością. Na wierzch wychodzą nieprzerobione, najgorsze uczucia i emocje. Księżyc w pełni, przechodząc w całkowite zaćmienie najpierw ukarze się w kolorze czerwonym, nazywany powszechnie "Blood Moon"(krew-czerwony Księżyc). Wybucha gniew, złość i nienawiść. Dookoła tego dnia trzeba liczyć z możliwością pojawienia, np. ataków szaleńców, terroru, awarii, błędów technicznych, makabrycznych wypadków, także związanych z powietrzem. Kwadrat Mars z Uranem pojawia się po raz drugi. Numer trzy jest aktywny na niebie we wrześniu. Do tego wszystkiego dochodzą nagłe, gwałtowne zmiany pogody; tornado, burze, wybuchy wulkanów czy inne makabryczne katastrofy naturalne. Nie polecam w tym dniu podejmowania decyzji pod wpływem impulsu lub złości. Energia jest bardzo niszczycielska i nie da się wszystkiego kontrolować z kwadratem Urana do Marsa, tym bardziej przewidzieć! Nie wchodź sam w paszczę lwa i konflikty, które Ciebie nie dotyczą. Dookoła totalnego zaćmienia Księżyca wypadłoby zachować spokój i uważać na siebie, dzieci, zwierzęta. Nie polecam miejsc dużych skupisk ludzi. Każdy powinien zachować ostrożność w nadchodzącym tygodniu. Liczy się wasza świadomość. Zaćmienie rozpaczna kolejną transformację przenosząc nas na inny poziom. Do końca roku oczekujemy radykalnych przemian życiowych i globalnych. Także, jeżeli chodzi o sfery polityczne, gospodarcze i ekonomiczne(pieniądze).Proces będzie trwał tak długo dopóki życie nie będzie fair dla każdego na ziemi. Dla każdego. Nikt nie jest wybrany. Wielki trygon wody Jowisza w Skorpionie z Neptunem oraz Węzeł Karmiczny w Lwie wskazuje gdzie jest ratunek, miłość i poczucie prawdziwego bezpieczeństwa. Księżyc w Wodniku zmusza nas do zawalczenia o wolność i spełnienie osobiste.

Z Marsem retro zrób krok do tyłu i zreflektuj, jak Księżyc w zaćmieniu, swoje dawne, bardzo dawne decyzje. Na co i kogo się tak złościsz? Czyżby na samego siebie, że schowałeś przed światem (Słońcem) swoje serca życzenie?

Czerwona planeta i Księżyc w tym sam kolorze wyrywa starą karmię i uzależnienia wszelkiego rodzaju pragnąc stworzyć harmonię między Twoim wnętrzem, a całym otoczeniem. Wszyscy jesteśmy przecież tacy sami. Każdy pragnie na ziemi być szczęśliwy, respektowany i traktowany z szacunkiem. Warto otworzyć się na transformację i pomóc, szczególnie sobie, na wyjście z cienia.

Zapraszam do wysłuchania video na aktualny tydzień.

Życzę wszystkim wewnętrznej harmonii i możliwości pożegnania w spokoju wszystkiego, co zabierało Twoją życiową energię.

22.7.18 Słońce w Lwie, Księżyc w Strzelcu.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji