Anubis

Wodnik

Witam wszystkich serdecznie :) Wielu z was na pewno dobrze mnie zna :) ale dla tych co po raz pierwszy mnie widzą :) powiem kilka słów o sobie. A więc jestem wróżbitą z powołania , mam na imię Paweł i kartami zajmuję się już.....oj ponad 25 lat :) zaczynałem w szkole średniej jak miałem 17 lat. Właśnie stuknęło mi 47 lat, więc już taki młody nie jestem , uwielbiam Tarota i tymi kartami głównie wróżę , klasycznymi też ale uważam je za mniej dokładne . Dla tych co się interesują numerologią to jestem liczbą 22 ...w zasadzie podwójne 22 ...co to znaczy? to liczba mistrzowska jedna z najsilniejszych wibracji i to wyjaśnia dlaczego zajmuję się Tarotem :) Karty to moja pasja i pewnie tak już zostanie do końca życia :) Jestem też bardzo wesołym człowiekiem i bardzo pogodnym więc śmiało dzwońcie do mnie :) I co jeszcze wam napisać? hmmm.....uczyłem się od znanej wróżki ...dawno dawno temu :) wróżki Krakowskiej z ulicy Parkowej , tak tak na pewno słyszeliście o niej :) chodziłem do niej jako małolat :) hahahaha a teraz sam uczę małolatów :) Podczas wróżenia staram się każdemu wyjaśnić dlaczego np. coś wychodzi źle tak żeby klient zrozumiał to i wiedział co wyszło i dlaczego ot taką mam zasadę , poza tym staram się zawsze odpowiadać konkretnie choć jak znam życie nie zawsze się da ...dlaczego ? z prostej przyczyny ...przyszłość nie jest zapisana z góry i jest zmienna i jak ktoś zadaje pytanie czy zda egzamin to ja dostaje gęsiej skórki :) bo ciężko powiedzieć konkretnie :) Bo jeżeli od [...]

więcej…

Grafik

  • Poniedziałek12-18
  • Wtorek12-18
  • Środa12-18
  • Czwartek12-18
  • Piątek12-18
  • Sobota12-18
  • Niedziela12-18

Telefon

Zadzwoń na 703 502 902 3.69 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 224 179 492 3.08 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Więcej informacji

[...] owiem że ta osoba zda to może się zdarzyć tak ze będzie w takiej euforii po rozmowie ze mną ze ....nie zda zmieni przyszłość i będzie problem , tak więc nie w każdej sytuacji da się mówić konkretnie ale w większości sytuacji można śmiało to określić. Jak już pisałem stawiam przeważnie Tarota zwykłego bez żadnych udziwnień :) Jeżeli przypasowała ci moja osoba to dzwoń :) lub pisz i pamiętaj ...czasami lepiej pogadać z facetem o sprawach damsko-męskich bo facet ma inny punkt widzenia :) to się tyczy oczywiście kobiet które wróżą sobie z pytaniami o miłość :) Wspomnę jeszcze że nie mam żadnych obiekcji co do ludzi tzw. kochających inaczej więc się nie wstydźcie bo ja jestem tolerancyjny i śmiało będę starał się wam pomóc :) . . . Myślę że tyle informacji wystarczy :) zawsze możecie dopytać więcej w czasie rozmowy .Serdecznie zapraszam na seans ze mną i kartami w roli głównej :)

p.s. nie udzielam odpowiedzi na pytania typu "kiedy umrę , podaj liczby w lotto " itp.

Koszt wróżby przez maila to od 10 zł.Pisząc maila proszę podac imię i date urodzenia .Odnośnie czatu mam prośbę ...proszę nie zaczynać czatu jezeli nie macie na koncie na minimum 5 min, bo to jest bez sensu , przecież ja muszę potasować karty , rozłożyć je i za chwilę jeszcze opisywać , tak więc jak ktoś ma 3 min to ciężko czasami na 1 pytanie sensownie odpowiedzieć a chyba chcecie pełnej odpowiedzi z sensem i z jakąś radą :)
Pozdrawiam Anubis