widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 703 502 902703 502 902 3.69 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 179 4920048 224 179 492 3.08 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 492 lub 0048 224 179 492

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 1.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Uwaga: Korzystanie z usługi VIDEO CHAT możliwe jest tylko poprzez aplikację mobilną, którą możemy pobrać tutaj.

Grafik

Poniedziałek
8-21
Wtorek
8-21
Środa
8-21
Czwartek
8-21
Piątek
8-21
Sobota
8-21
Niedziela
8-21

Informacje

Witam wszystkich serdecznie :) Wielu z was na pewno dobrze mnie zna :) ale dla tych co po raz pierwszy mnie widzą :) powiem kilka słów o sobie. A więc jestem wróżbitą z powołania , mam na imię Paweł i kartami zajmuję się już.....oj ponad 25 lat :) zaczynałem w szkole średniej jak miałem 17 lat. Właśnie stuknęło mi 47 lat, więc już taki młody nie jestem , uwielbiam Tarota i tymi kartami głównie wróżę , klasycznymi też ale uważam je za mniej dokładne . Dla tych co się interesują numerologią to jestem liczbą 22 ...w zasadzie podwójne 22 ...co to znaczy? to liczba mistrzowska jedna z najsilniejszych wibracji i to wyjaśnia dlaczego zajmuję się Tarotem :) Karty to moja pasja i pewnie tak już zostanie do końca życia :) Jestem też bardzo wesołym człowiekiem i bardzo pogodnym więc śmiało dzwońcie do mnie :) I co jeszcze wam napisać? hmmm.....uczyłem się od znanej wróżki ...dawno dawno temu :) wróżki Krakowskiej z ulicy Parkowej , tak tak na pewno słyszeliście o niej :) chodziłem do niej jako małolat :) hahahaha a teraz sam uczę małolatów :) Podczas wróżenia staram się każdemu wyjaśnić dlaczego np. coś wychodzi źle tak żeby klient zrozumiał to i wiedział co wyszło i dlaczego ot taką mam zasadę , poza tym staram się zawsze odpowiadać konkretnie choć jak znam życie nie zawsze się da ...dlaczego ? z prostej przyczyny ...przyszłość nie jest zapisana z góry i jest zmienna i jak ktoś zadaje pytanie czy zda egzamin to ja dostaje gęsiej skórki :) bo ciężko powiedzieć konkretnie :) Bo jeżeli odpowiem że ta osoba zda to może się zdarzyć tak ze będzie w takiej euforii po rozmowie ze mną ze ....nie zda zmieni przyszłość i będzie problem , tak więc nie w każdej sytuacji da się mówić konkretnie ale w większości sytuacji można śmiało to określić. Jak już pisałem stawiam przeważnie Tarota zwykłego bez żadnych udziwnień :) Jeżeli przypasowała ci moja osoba to dzwoń :) lub pisz i pamiętaj ...czasami lepiej pogadać z facetem o sprawach damsko-męskich bo facet ma inny punkt widzenia :) to się tyczy oczywiście kobiet które wróżą sobie z pytaniami o miłość :) Wspomnę jeszcze że nie mam żadnych obiekcji co do ludzi tzw. kochających inaczej więc się nie wstydźcie bo ja jestem tolerancyjny i śmiało będę starał się wam pomóc :) . . . Myślę że tyle informacji wystarczy :) zawsze możecie dopytać więcej w czasie rozmowy .Serdecznie zapraszam na seans ze mną i kartami w roli głównej :)

p.s. nie udzielam odpowiedzi na pytania typu "kiedy umrę , podaj liczby w lotto " itp.

Koszt wróżby przez maila to od 10 zł.Pisząc maila proszę podac imię i date urodzenia .Odnośnie czatu mam prośbę ...proszę nie zaczynać czatu jezeli nie macie na koncie na minimum 5 min, bo to jest bez sensu , przecież ja muszę potasować karty , rozłożyć je i za chwilę jeszcze opisywać , tak więc jak ktoś ma 3 min to ciężko czasami na 1 pytanie sensownie odpowiedzieć a chyba chcecie pełnej odpowiedzi z sensem i z jakąś radą :)
Pozdrawiam Anubis

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji