widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 708 146708 708 146 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 179 1360048 224 179 136 5.49 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 136 lub 0048 224 179 136

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
10-22
Wtorek
10-22
Środa
10-22
Czwartek
10-22
Piątek
10-20
Sobota
10-19
Niedziela
12-22

Informacje

Witam Państwa bardzo ciepło-:)

Nazywam się Matylda Leszczyńska i mam za sobą wieloletnie doświadczenie w pracy ezoterycznej. Pracą z energiami zajmuję się ponad 15 lat, i już w dzieciństwie ujawniła się u mnie wybitna intuicja, a także zdolności jasnowidzenia. Na studiach połączyłam psychologię z umiejętnością interpretacji kart tarota, kart klasycznych, numerologią i astrologią; a także runami. W mojej pracy staram się dotrzeć do źródła problemu, także tego w podświadomości i pozytywnie dla Państwa go rozwiązać. Mam za sobą ukończenie kilkunastu kursów związanych z dziedzinami takimi jak bioenergoterapia, chiromancja, numerologia, tarot, i inne. W swojej pracy zajmuję się także doradztwem biznesowym, i inwestycyjnym ( mam takie osobiste doświadczenie zawodowe, gdzie wiedzę biznesową połączyłam z wiedzą ezoteryczną). Zajmuję się także przesyłem energii na odległość w oparciu o pracę z kształtem piramid, a także ich specyficznym energetycznym oddziaływaniem na pole energetyczne człowieka. W swojej pracy miałam zaszczyt pracować w telewizji ezoterycznej, ale również przez wiele lat w osobistym kontakcie z ludźmi, którzy mi zaufali. W swojej pracy zawodowej łączę wiele działalności- od grafiki i malarstwa poprzez inwestowanie i spawy biznesowe- gdybyście Państwo potrzebowali rady z różnych dziedzin życiowych, czy zawodowo- inwestycyjnych to także zapraszam-:) Oczywiście podpowiedź kart, choć cenna jest tylko drogowskazem, czasem podpowiedzią,a czasem ostrzeżeniem a to Państwo dokonujecie wyboru drogi życiowej.Narzędzia ezoteryczne takie jak karty, runy, numerologia czy astrologia pomagają często dostrzec tę ścieżkę, której my nie dostrzegamy, lub odkryć potencjał, którego sobie sami nie uzmysławiamy....

Jeśli wysyłacie Państwo smsy, poproszę o podanie Imienia i daty urodzenia oraz konkretnego pytania.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu-:)

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji