Oksana

Lew

Witam serdecznie,
Już moja babcia była wróżką. Najprawdopodobniej po niej odziedziczyłam zdolności. Znam sekrety zachowania zdrowia i urody. Posiadam zdolności jasnowidzenia i zajmuję się bioenergoterapią. Stosuję metodę jasnowidzenia połączoną z przesyłaniem ,,dobrej energii\"na odległość. Oczyszczam pole energetyczne celem przywrócenia własnej - silnej energii życiowej. Nigdy nikomu nie odmawiam pomocy. Stosuję rytuały magiczne: zdejmowania uroków, klątw, złorzeczeń, złego oka, ochronne, miłosne, na pracę, bogactwo, osiągania celów życiowych i spełniania swoich ukrytych życzeń. Odcinam wrogie podłączenia energetyczne, oczyszczam aurę. Służę indywidualnymi rytuałami, zaklęciami magicznymi i wzmacnianiem energetycznym w zależności od indywidualnych potrzeb (rytuały na zamówienie przez e-mail - wówczas na Państwa życzenie włączę usługę). Potrafię otworzyć kanały energetyczne i kontaktować się z duszami po przez karty. Bardzo często czytam w myślach, miewam prorocze sny
Od 30 lat zajmuję się ezoteryką.
Znacie mnie z wielu znanych portali ezoterycznych dla , których wiele lat pracowałam.Wróżę najczęściej z kart tarota marsylskiego (od wielu lat). Oprócz tego wróżę z kart cygańskich i anielskich. Spróbuję pomóc Ci w rozwiązywaniu wielu problemów związanych z życiem codziennym, sercowym, zawodowym oraz ze zwierzętami.
Mogę zostać Twoim doradcą duchowym i przyjacielem. Stawiam karty na konkretne pytania. Również indywidualny horoskop, horoskop partnerski lub wróżbę n [...]

więcej…

Grafik

  • Poniedziałekod 10.00 do 13.00 i od 19.00 do 21.00
  • Wtorekod 10.00 do 13.00 i od 19.00 do 21.00
  • Środaod 10.00 do 13.00 i od 19.00 do 21.00
  • Czwartekod 10.00 do 13.00 i od 19.00 do 21.00
  • Piątekod 10.00 do 13.00 i od 19.00 do 21.00
  • Sobota
  • Niedziela

Telefon

Zadzwoń na 708 888 600 7.69 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 227 184 055 7.29 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Więcej informacji

[...] tydzień, miesiąc lub rok, sex wróżbę lub sex horoskop. Sprawy partnerskie (miłości). Powiem Ci co ktoś o Tobie myśli lub co do Ciebie czuje.
Masz nurtujący Cię problem i szukasz rozwiązania? Staram się pomóc rozwiązać problem. Najlepiej jak umiem. Czy jesteś ciekawy co przyniesie Ci przyszłość, jutro, za kilka dni lub w ciągu najbliższych miesięcy?
Chcesz dowiedzieć się jakie niespodzianki na Ciebie czekają - jakie zasadzki szykuje los?
Chcesz ocenić szansę realizacji Twoich planów? Nic prostszego. Dzięki kartom otrzymasz odpowiedź na każde pytanie. Przeprowadzę Ciebie od rzeczywistości do skrywanego w Tobie świata najskrytszych marzeń i życzeń. Nigdy nikogo nie oceniam.
P.S. Twoje szczęście jest moim a Twój smutek ,,przelewa się też na mnie... Może wspólnie poszukamy światełka nadziei, żeby umarły wszystkie rozczarowania. Ja bardzo szybko rozkładam i odczytuję karty, więc na rozmowę nie potrzeba dużo czasu. Nie unikam spraw trudnych, krępujących lub nietypowych.
Zawsze proszę o datę urodzenia konkretnej osoby i nie po to,żeby sprawdzać kogoś numerologicznie, a po to, żeby wiedzieć konkretnie kim ta osoba jest ,co przyniosła sobie na świat, co myśli i co czuje i dlaczego właśnie tak postępuje a nie inaczej wobec ludzi czy konkretnie danej osoby.Odczuwam tą osobę,jakbym ją od razu znała.Jej uczucia, jej poglądy, jej myśli.Jeśli chodzi o dziedziny życia człowieka, to nie ma dla mnie pytań bez odpowiedzi.Nie ma też głupich pytań, może jedynie osoba,która nie wie nie umie udzielić na nie konkretnej odpowiedzi.
Pamiętaj nie jesteś sam i możesz zadzwonić do mnie ,bo jestem tu tylko dla Ciebie.Pozdrawiam z serca i zapraszam w razie potrzeby.Oksana :)