Marina

Waga

Witam Tarot i numerologia to moje pasje. Kartomancją zajmuję się od wielu lat. Tarot to metoda dywinacji, która nie informuje o tym, co nieuniknione, lecz ukazuje, do czego najprawdopodobniej dojdzie, jeśli nadal będziesz kroczył tą a nie inna ścieżką życia - Tarot jest radą, wskazówką. Więc jeśli masz problem w sferze uczuć, zdrowia, finansów, pracy - zapraszam. Pracuję również z energią - jestem rytualistką. Wykonuję rytuał oczyszczenia energetycznego (z klątw, uroków, karmy, złego oka, podłączeń energetycznych).
Bo tak jak codziennie dbamy o higienę ciała, tak co jakiś czas powinniśmy oczyszczać swoją aurę ( z brudów energetycznych, negatywnych myślokształtów). A jeśli masz problem w związku - oddaliliście się od Siebie - wykonam dla Ciebie - Rytuał Prawa Przyciągania. Zdiagnozuję również Twoje zdrowie - sprawdzę Twoją witalność, poziom energii, i w jakich organach i narządach występują ubytki energetyczne, sprawdzę jakich pierwiastków masz niedobór i nadmiar, co niekorzystnie wpływa na Twoje zdrowie. Wykonuję także rytuał synchronizacji czakr i doenergetyzowania.
Sprawdzę czy masz podłączenie energetyczne do którejś z czakr, każda z czakr odpowiada nie tylko za konkretne organy w naszym organizmie ale też odpowiada za np. sferę uczuć, finansów, pracy. Pracuję również z kartami archanielskimi, które także wskażą Ci drogę. Więc [...]

więcej…

Grafik

  • Poniedziałekzapraszam
  • Wtorekzawsze
  • Środagdy
  • Czwartekjestem
  • Piątekzalogowana
  • Sobota
  • Niedziela

Telefon

Zadzwoń na 708 708 074 4.92 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 222 703 612 5.99 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Chat

4.99 zł/min brutto
Uwaga: Korzystanie z funkcji chat jest możliwe wyłącznie po zalogowaniu.

Więcej informacji

[...] jeśli jesteś na rozdrożu, czujesz że prześladuje Cię pech i niemoc skontaktuj się za mną.
Zapraszam serdecznie Marina.