widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2017-12-05

Dlaczego powinniśmy się oczyszczać

Zapraszamy do zapoznania się z "Dlaczego powinniśmy się oczyszczać " przygotowanym przez naszego eksperta Wróżka Marina

** Dlaczego powinniśmy się oczyszczać **

Przez całe życie jesteśmy nieustannie narażeni na ,,bombardowanie negatywnymi energiami". Osoby które są zaatakowane przez negatywne energie czują się osaczone - jak w więzieniu. Dzieje się to z przyczyn od nas niezależnych, żyjemy wśród ludzi i nie mamy wpływu na to jak nas jak nas odbierają.
Klątwy istnieją od pokoleń, bardzo często mamy klątwy rodowe ale i też teraźniejsze. Klątwa oddziaływuje na wiele sfer życia człowieka, na nasze zdrowie, finanse, sferę zawodową i na nasze uczucia. Klątwa może być rzucona nawet na całą społeczność, a także na dom, który również może być obłożony klątwą, cierpią wtedy wszyscy domownicy bez względu na pokrewieństwo. Sprawia iż, czujemy niemoc, depresję, nic nam się nie układa, myślimy, że prześladuje nas pech, mamy kłopoty finansowe, tracimy pracę a jeśli jej szukamy nie możemy jej znaleźć, nasze zdrowie szwankuje, jesteśmy narażeni na częste wypadki i kradzieże a nawet śmierć. Izolujemy się od rodziny i przyjaciół.

Jedną z najsilniejszych klątw jest klątwa matki, trudno ją ściągnąć, należy wykonać kilka rytuałów aby ją usunąć. Może ją ściągnąć matka, z miłością cofając słowa wypowiedziane wobec dziecka. Często rzucamy klątwy świadomie i nieświadomie i nie zdajemy sobie iż możemy sprawić komuś ból, zablokowanie i cierpienie.
Urok nie jest tym samym co klątwa. Urok jest czymś mniejszym, ogranicza nasze wnętrze i umysł, czujemy blokady i nie potrafimy sobie z nimi poradzić, patrzymy przez szare okulary, mamy błędne postrzeganie świata i ludzi. Możliwe jest rzucenie uroku na konkretną sytuację, jaką chce osoba rzucająca urok od nas uzyskać np. awans, pożyczkę, sprzedaż firmy lub manipulować naszą sferę uczuciową. Urok może powodować spadek zainteresowania jedną osobą, a znaczny wzrost zainteresowania inną. Urok jest rzucany przez jedną osobę na drugą i działa tylko na nią.

Aby zdjąć klątwę rytualista musi włożyć dużo energii własnej, niejednokrotnie aby pozbyć się negatywnych energii należy rytuał wykonywać kilkakrotnie. Ty poczujesz zmianę gdy opuści Cię lęk i zniechęcenie a w Twoje życie wejdzie powiew świeżej i rześkiej energii. Bo tak jak codziennie dbamy o higienę naszego ciała, tak co jakiś czas powinniśmy skorzystać z rytuału oczyszczenia aby usunąć z naszej aury ,,brudy energetyczne".
Jeśli robisz wszystko a Twoje życie stoi w miejscu i nic Ci się nie układa, masz depresję i stoisz na rozdrożu, skorzystaj z oczyszczania energetycznego.

Zapraszam serdecznie Marina


Marina Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Jesteś na rozdrożu, masz problem w sferze uczuć, pracy, finansów, zdrowia . Zapraszam serdecznie.
nowy numer! Zadzwoń na
708 688 937708 688 937 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7170048 224 179 717 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się