widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2017-12-05

Dlaczego powinniśmy się oczyszczać

Zapraszamy do zapoznania się z "Dlaczego powinniśmy się oczyszczać " przygotowanym przez naszego eksperta Wróżka Marina

** Dlaczego powinniśmy się oczyszczać **

Przez całe życie jesteśmy nieustannie narażeni na ,,bombardowanie negatywnymi energiami". Osoby które są zaatakowane przez negatywne energie czują się osaczone - jak w więzieniu. Dzieje się to z przyczyn od nas niezależnych, żyjemy wśród ludzi i nie mamy wpływu na to jak nas jak nas odbierają.
Klątwy istnieją od pokoleń, bardzo często mamy klątwy rodowe ale i też teraźniejsze. Klątwa oddziaływuje na wiele sfer życia człowieka, na nasze zdrowie, finanse, sferę zawodową i na nasze uczucia. Klątwa może być rzucona nawet na całą społeczność, a także na dom, który również może być obłożony klątwą, cierpią wtedy wszyscy domownicy bez względu na pokrewieństwo. Sprawia iż, czujemy niemoc, depresję, nic nam się nie układa, myślimy, że prześladuje nas pech, mamy kłopoty finansowe, tracimy pracę a jeśli jej szukamy nie możemy jej znaleźć, nasze zdrowie szwankuje, jesteśmy narażeni na częste wypadki i kradzieże a nawet śmierć. Izolujemy się od rodziny i przyjaciół.

Jedną z najsilniejszych klątw jest klątwa matki, trudno ją ściągnąć, należy wykonać kilka rytuałów aby ją usunąć. Może ją ściągnąć matka, z miłością cofając słowa wypowiedziane wobec dziecka. Często rzucamy klątwy świadomie i nieświadomie i nie zdajemy sobie iż możemy sprawić komuś ból, zablokowanie i cierpienie.
Urok nie jest tym samym co klątwa. Urok jest czymś mniejszym, ogranicza nasze wnętrze i umysł, czujemy blokady i nie potrafimy sobie z nimi poradzić, patrzymy przez szare okulary, mamy błędne postrzeganie świata i ludzi. Możliwe jest rzucenie uroku na konkretną sytuację, jaką chce osoba rzucająca urok od nas uzyskać np. awans, pożyczkę, sprzedaż firmy lub manipulować naszą sferę uczuciową. Urok może powodować spadek zainteresowania jedną osobą, a znaczny wzrost zainteresowania inną. Urok jest rzucany przez jedną osobę na drugą i działa tylko na nią.

Aby zdjąć klątwę rytualista musi włożyć dużo energii własnej, niejednokrotnie aby pozbyć się negatywnych energii należy rytuał wykonywać kilkakrotnie. Ty poczujesz zmianę gdy opuści Cię lęk i zniechęcenie a w Twoje życie wejdzie powiew świeżej i rześkiej energii. Bo tak jak codziennie dbamy o higienę naszego ciała, tak co jakiś czas powinniśmy skorzystać z rytuału oczyszczenia aby usunąć z naszej aury ,,brudy energetyczne".
Jeśli robisz wszystko a Twoje życie stoi w miejscu i nic Ci się nie układa, masz depresję i stoisz na rozdrożu, skorzystaj z oczyszczania energetycznego.

Zapraszam serdecznie Marina


Marina Zapytaj eksperta Zamów rozmowę
INFO
Jesteś na rozdrożu, masz problem w sferze uczuć, pracy, finansów, zdrowia . Sprawdź co przyniesie Ci rok 2018. Zapraszam serdecznie.
WOLNY SMS/EMAIL
nowy numer! Zadzwoń na 708 688 937708 688 937 4.26 zł/min brutto
?
Z zagranicy 0048 224 179 7170048 224 179 717 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się