widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 708 716708 708 716 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 227 184 0660048 227 184 066 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 066 lub 0048 227 184 066

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 4.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Rozmowa bez rejestracji

Grafik

Poniedziałek
Po zalogowaniu
Wtorek
Po zalogowaniu
Środa
Po zalogowaniu
Czwartek
Po zalogowaniu
Piątek
Po zalogowaniu
Sobota
Po zalogowaniu
Niedziela
Po zalogowaniu

Informacje

Jeśli masz gorszy czas, problemy czy wręcz życiowy zakręt zadzwoń!
Pomogę Ci odnaleść światełko w tunelu.
Jestem wróżką jasnowidzem, nie potrzebuję żadnych akcesoriów podczas pracy z klientem,ale czasem używam kart tarota,run,kart anielskich i wahadełka, zależy to od sytuacji.

Jestem też mistrzem reiki z silną energią uzdrawiam i oczyszczam za pomocą energi reiki i fioletowego płomienia- aurę,karmę rodową oraz pomieszczenia.

Zamówienia usługi oczyszczenia i/lub uzdrowienia można dokonać e-mailem lub przez telefon.Mogę się z klientem umówić na konkretną datę i godzinę.Mogę też ekspresowo ją wykonać. w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia wyceny.

Moja edukacja:
liczne kursy tarota u słynnych polskich tarocistów tj.Jana Witolda Suligi. Alicji Ałły Chrzanowskiej oraz słynnej runistki Ewy Kulejewskiej.Kurs anielski u Charlsa Virtue syna Doreen Virtue.
Dyplomowany mistrz radiestezji i ekspert feng shui(ukończone Studium Feng Shui i Studium Radiestezji).Tantryczka i masażystka Lomi Lomi Nui.Znawczyni i kolekcjonerka kamieni i minerałów oraz numerologii I chingu.

Udzielam porad także w języku angielskim.

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się