widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 708 716708 708 716 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 227 184 0660048 227 184 066 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 066 lub 0048 227 184 066

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 2.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Uwaga: Korzystanie z usługi VIDEO CHAT możliwe jest tylko poprzez aplikację mobilną, którą możemy pobrać tutaj.

Grafik

Poniedziałek
Po zalogowaniu
Wtorek
Po zalogowaniu
Środa
Po zalogowaniu
Czwartek
Po zalogowaniu
Piątek
Po zalogowaniu
Sobota
Po zalogowaniu
Niedziela
Po zalogowaniu

Informacje

Jeśli masz gorszy czas, problemy czy wręcz życiowy zakręt zadzwoń!
Pomogę Ci odnaleść światełko w tunelu.
Jestem wróżką jasnowidzem, nie potrzebuję żadnych akcesoriów podczas pracy z klientem,ale czasem używam kart tarota,run,kart anielskich i wahadełka, zależy to od sytuacji.
Jestem też mistrzem reiki z silną energią uzdrawiam i oczyszczam za pomocą energi reiki i fioletowego płomienia- aurę,karmę rodową oraz pomieszczenia.
Zamówienia usługi oczyszczenia i/lub uzdrowienia można dokonać e-mailem lub przez telefon.Mogę się z klientem umówić na konkretną datę i godzinę. Mogę też ekspresowo ją wykonać. w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia wyceny.
Wykonuję także ODCZYTY Z KRONIKI AKASZY
Kronika Akaszy to pole energii w którym zapisane są wszelkie informacje od zarania dziejów, po teraźniejszość i przyszłość. Każdy ma swoją kronikę akaszy i ma do niej dostęp. Jest to jakby księga życia i śmierci. Wszystkie nasze historie są w niej zapisane. Myśli, czyny, karma. Można w nią wejść i uzyskać odpowiedzi na swoje pytania i tym samym zrozumieć czego uczymy się tutaj na ziemi przeżywając te swoje problemy w sytuacjach dnia codziennego.
Odpowiedzi przychodzą od Mistrzów i Nauczycieli i Umiłowanych Istot. Na prośbę drugiej osoby i za jej pozwoleniem otwieram kronikę akaszy i przekazuję otrzymane odpowiedzi. Mogą to być bardzo różne pytania tak jak w kartach. Wszystko jest dla nas ważne.
Odczyt może zastapić telefoniczną rozmowę lub chat.
Jestem dyplomowanym konsultantem Kroniki Akaszy.Ukończyłam warsztay u Gabryjeli Orr twórczyni tej metody.
Moja edukacja:
liczne kursy tarota u słynnych polskich tarocistów tj.Jana Witolda Suligi. Alicji Ałły Chrzanowskiej oraz słynnej runistki Ewy Kulejewskiej.Kurs anielski u Charlsa Virtue syna Doreen Virtue.
Ukończona Dwuletnia Szkoła Astrologii w Polskim Towarzystwie Astrologicznym Gronerta(nauka astrologii w PTA u dr.Piotra Piotrowskiego, u Jarosława Gronerta i u innych astrologów trwa nadal).
Dyplomowany mistrz radiestezji i ekspert feng shui(ukończone Studium Feng Shui i Studium Radiestezji).Tantryczka i masażystka Lomi Lomi Nui.Znawczyni i kolekcjonerka kamieni i minerałów oraz numerologii I chingu.
Udzielam porad także w języku angielskim.

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji