widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 229708 788 229 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7990048 224 179 799 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 799 lub 0048 224 179 799

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Od wielu lat zajmuję się pracą z kartami tarota . Pozwalają ona przeniknąć w sfery dla oka niewidoczne , a mające ogromny wpływ na nasze życie . Dzięki analizie tarota , nie tylko mogę odczytać przyszłość , ale to co jest najważniejsze , pomogę zrozumieć podłoże obecnej życiowej sytuacji . Karty tarota jak żadne inne potrafią określić stan emocjonalny , stan psychiczny , oraz dodatkowe wpływy , które działają w danym momencie na nasze życie .
Dzięki znajomości energii run , odczyt tarota dopełniam wskazaniem odpowiednich run dzięki , którym łatwiej nam będzie pokonać problem , lub osiągnąć zamierzony cel . Runy to prastare silnie energetyczne znaki , które wspierają nas swoją energią .
Jestem też numerologiem , zatem analizując datę urodzenia , wskażę na co należy zwrócić w danym czasie szczególną uwagę , co jest ukrytym potencjałem , po który można , a wręcz należy sięgać . Podpowiem predyspozycje jakie występują w zapisie energetycznym danej osoby . Jeżeli zaistnieje taka potrzeba doradzę jakiej zmiany numerologicznej należy dokonać aby "wyprostować " ścieżki swojego życia
Serdecznie zapraszam do korzystania z mojej wiedzy .
Danuta

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się