widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 229708 788 229 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 179 7990048 224 179 799 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 799 lub 0048 224 179 799

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Od wielu lat zajmuję się pracą z kartami tarota . Pozwalają ona przeniknąć w sfery dla oka niewidoczne , a mające ogromny wpływ na nasze życie . Dzięki analizie tarota , nie tylko mogę odczytać przyszłość , ale to co jest najważniejsze , pomogę zrozumieć podłoże obecnej życiowej sytuacji . Karty tarota jak żadne inne potrafią określić stan emocjonalny , stan psychiczny , oraz dodatkowe wpływy , które działają w danym momencie na nasze życie .
Dzięki znajomości energii run , odczyt tarota dopełniam wskazaniem odpowiednich run dzięki , którym łatwiej nam będzie pokonać problem , lub osiągnąć zamierzony cel . Runy to prastare silnie energetyczne znaki , które wspierają nas swoją energią .
Jestem też numerologiem , zatem analizując datę urodzenia , wskażę na co należy zwrócić w danym czasie szczególną uwagę , co jest ukrytym potencjałem , po który można , a wręcz należy sięgać . Podpowiem predyspozycje jakie występują w zapisie energetycznym danej osoby . Jeżeli zaistnieje taka potrzeba doradzę jakiej zmiany numerologicznej należy dokonać aby "wyprostować " ścieżki swojego życia
Serdecznie zapraszam do korzystania z mojej wiedzy .
Danuta

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji