widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 229708 788 229 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7990048 224 179 799 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 799 lub 0048 224 179 799

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Od wielu lat zajmuję się pracą z kartami tarota . Pozwalają ona przeniknąć w sfery dla oka niewidoczne , a mające ogromny wpływ na nasze życie . Dzięki analizie tarota , nie tylko mogę odczytać przyszłość , ale to co jest najważniejsze , pomogę zrozumieć podłoże obecnej życiowej sytuacji . Karty tarota jak żadne inne potrafią określić stan emocjonalny , stan psychiczny , oraz dodatkowe wpływy , które działają w danym momencie na nasze życie .
Dzięki znajomości energii run , odczyt tarota dopełniam wskazaniem odpowiednich run dzięki , którym łatwiej nam będzie pokonać problem , lub osiągnąć zamierzony cel . Runy to prastare silnie energetyczne znaki , które wspierają nas swoją energią .
Jestem też numerologiem , zatem analizując datę urodzenia , wskażę na co należy zwrócić w danym czasie szczególną uwagę , co jest ukrytym potencjałem , po który można , a wręcz należy sięgać . Podpowiem predyspozycje jakie występują w zapisie energetycznym danej osoby . Jeżeli zaistnieje taka potrzeba doradzę jakiej zmiany numerologicznej należy dokonać aby "wyprostować " ścieżki swojego życia
Serdecznie zapraszam do korzystania z mojej wiedzy .
Danuta

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się