SATIS

Skorpion

Kiedy zagłębisz się w swoją codzienność poprzez pryzmat tarota zobaczysz jak wiele doświadczeń ma odzwierciedlenie właśnie w tych kartach.
Zrozumiesz skutki wyborów.
Ujrzysz możliwości i szanse leżące przed tobą.

Tarot wydobywa również z naszej podświadomości to, czego nie chcemy sobie uświadomić.
Nie chcemy ponieważ ulegają wtedy zburzeniu nasze schematy, ograniczenia i forma którą przybraliśmy aby żyć we własnym świecie (własnym wyobrażeniu świata lub wyobrażeniu siebie)

Każdy z nas posiada jednak wolną wolę, która poparta decyzyjnością i działaniem jest potężnym narzędziem do wprowadzania zmian we własne życie.

Zapraszam do rozmów...:)

Nie rozkładam kart kobietom w ciąży, osobom pod wpływem alkoholu oraz osobom u których zdiagnozowano choroby psychiczne.

Na sms-y odpowiadam DO 12 GODZIN OD MOMENTU OTRZYMANIA. Opcja "Telefon" oddzwaniam w ciągu 3 godzin od momentu zamówienia rozmowy.

Grafik

  • PoniedziałekW ciągu dnia będę dostępna dla
  • WtorekPaństwa z przerwami.
  • ŚrodaZ pewnością wieczorami do
  • Czwartekpóźnych godzin nocnych.
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela

Telefon

Zadzwoń na 708 888 920 7.69 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 222 703 626 8.99 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

SMS

SMS o treści początkowej int.156 na numer 7555 Koszt to 6.15 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 6.15 zł brutto zostanie doliczona przez Twojego operatora do comiesięcznego rachunku. W zależności od ustawień Twojego telefonu, używanie polskich znaków diakrytycznych w wiadomości, może skrócic domyślną długość wiadomości z 160 znaków do 70.
SMS o treści początkowej int.156 na numer 799 599 539 Koszt to 4.99 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 4.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).