Jasnowidz Ava Lilith

Strzelec

Jeśli masz gorszy czas, problemy czy wręcz życiowy zakręt zadzwoń!
Pomogę Ci odnaleść światełko w tunelu.
Jestem wróżką jasnowidzem, nie potrzebuję żadnych akcesoriów podczas pracy z klientem,ale czasem używam kart tarota,run,kart anielskich i wahadełka, zależy to od sytuacji.
Jestem też mistrzem reiki z silną energią uzdrawiam i oczyszczam za pomocą energi reiki i fioletowego płomienia- aurę,karmę rodową oraz pomieszczenia.
Zamówienia usługi oczyszczenia i/lub uzdrowienia można dokonać e-mailem lub przez telefon.Mogę się z klientem umówić na konkretną datę i godzinę. Mogę też ekspresowo ją wykonać. w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia wyceny.Wykonuję także ODCZYTY Z KRONIKI AKASZY
Kronika Akaszy to pole energii w którym zapisane są wszelkie informacje od zarania dziejów, po teraźniejszość i przyszłość. Każdy ma swoją kronikę akaszy i ma do niej dostęp. Jest to jakby księga życia i śmierci. Wszystkie nasze historie są w niej zapisane. Myśli, czyny, karma. Można w nią wejść i uzyskać odpowiedzi na swoje pytania i tym samym zrozumieć czego uczymy się tutaj na ziemi przeżywając te swoje problemy w sytuacjach dnia codziennego.
Odpowiedzi przychodzą od Mistrzów i Nauczycieli i Umiłowanych Istot. Na prośbę drugiej osoby i za jej pozwoleniem otwieram kronikę akaszy i przekazuję otrzymane odpowiedzi. Mogą to być bardzo różne pytania tak jak w kartach. Wszystko jest dla nas ważne.
Odczyt może zastapić telefoniczną rozmowę lub chat.
Jestem dyplomowanym konsultantem Kronik [...]

więcej…

Grafik

  • PoniedziałekPo zalogowaniu
  • WtorekPo zalogowaniu
  • ŚrodaPo zalogowaniu
  • CzwartekPo zalogowaniu
  • PiątekPo zalogowaniu
  • SobotaPo zalogowaniu
  • NiedzielaPo zalogowaniu

Telefon

Zadzwoń na 708 708 716 4.92 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 227 184 066 4.31 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

SMS

SMS o treści początkowej int.294 na numer 7355 Koszt to 3.69 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 3.69 zł brutto zostanie doliczona przez Twojego operatora do comiesięcznego rachunku. W zależności od ustawień Twojego telefonu, używanie polskich znaków diakrytycznych w wiadomości, może skrócic domyślną długość wiadomości z 160 znaków do 70.
SMS o treści początkowej int.294 na numer 799 599 539 Koszt to 2.99 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 2.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Więcej informacji

[...] Akaszy.Ukończyłam warsztay u Gabryjeli Orr twórczyni tej metody.
Moja edukacja:
liczne kursy tarota u słynnych polskich tarocistów tj.Jana Witolda Suligi. Alicji Ałły Chrzanowskiej oraz słynnej runistki Ewy Kulejewskiej.Kurs anielski u Charlsa Virtue syna Doreen Virtue.
Ukończona Dwuletnia Szkoła Astrologii w Polskim Towarzystwie Astrologicznym Gronerta(nauka astrologii w PTA u dr.Piotra Piotrowskiego, u Jarosława Gronerta i u innych astrologów trwa nadal).
Dyplomowany mistrz radiestezji i ekspert feng shui(ukończone Studium Feng Shui i Studium Radiestezji).Tantryczka i masażystka Lomi Lomi Nui.Znawczyni i kolekcjonerka kamieni i minerałów oraz numerologii I chingu.
Udzielam porad także w języku angielskim.