widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Jeżeli przebywamy poza terenem Polski i chcemy skontaktować się z doradcą musimy zalogować się na portalu.


 1. Krok pierwszy, rejestracja

  Rejestracje rozpoczynamy od wybrania pozycji "zostań klientem", która znajduję się w górnej częsci strony.

  Następnie zostaniemy poproszeni od podanie loginu oraz hasło. Hasło powinno zawierać min. 8 znaków, przynajmniej jedną cyfrę i przynajmniej jedną literę.

  Po wprowadzeniu poprawnych danych i zatwierdzeniu formularza na nasz adres e-mail zostanie przesłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Klikamy go i aktywujemy tym samym nasze konto.


 2. Krok drugi, logowanie

  Logowanie jest możliwe wyłącznie po wcześniejszej aktywacji konta. (krok 1). W celu zalogowania się do portalu podajemy login oraz hasło.

 3. Krok trzeci, doładowanie konto prepaid

  Po pierwszym udanym logowaniu zobaczymy widok, który informuje nas o stanie naszego konta. Chcąc korzystać z usług przedpłaconych powinniśmy je zasilić, wybierając odpowiedni system płatności: paypal lub payu. Pamiętamy przy tym, że system PayPal jest przeznaczony głównie dla osób z za granicy, nieposiadających numeru pesel.

  Następnie po wybraniu systemu płatności zaznaczamy interesującą nas kwotę doładowania. Jeśli posiadamy kod promocyjny możemy go również wykorzystać.


 4. Krok czwarty, rozmowa z doradcą

  W czasie pierwszego połączeniu z doradcą, system zapyta nas o numer klienta i numer PIN zanotowany wcześniej. Kolejne połączenia realizowane z tego samego numeru zwalniają nas z potrzeby podawania tych numerów. Stanowi to znacznie ułatwienie podczas wykonywania kolejnych połączeń.

  Numer PIN znajdziemy w menu->informacje.
W przypadku wyczerpania środków na koncie, musimy ponownie doładować konto.W przypadku jakichkolwiek pytań bądź problemów z doładowaniem konta możemy skontaktować się z administratorem portalu wykorzystując poniższe dane:

Adres e-mail: kontakt@magicznewrota.pl
Telefon 801 88 44 00 lub +48 22 417 94 04

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji