widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

Jeżeli przebywamy poza terenem Polski i chcemy skontaktować się z doradcą musimy zalogować się na portalu.


 1. Krok pierwszy, rejestracja

  Rejestracje rozpoczynamy od wybrania pozycji "zostań klientem", która znajduję się w górnej częsci strony.

  Następnie zostaniemy poproszeni od podanie loginu oraz hasło. Hasło powinno zawierać min. 8 znaków, przynajmniej jedną cyfrę i przynajmniej jedną literę.

  Po wprowadzeniu poprawnych danych i zatwierdzeniu formularza na nasz adres e-mail zostanie przesłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Klikamy go i aktywujemy tym samym nasze konto.


 2. Krok drugi, logowanie

  Logowanie jest możliwe wyłącznie po wcześniejszej aktywacji konta. (krok 1). W celu zalogowania się do portalu podajemy login oraz hasło.

 3. Krok trzeci, doładowanie konto prepaid

  Po pierwszym udanym logowaniu zobaczymy widok, który informuje nas o stanie naszego konta. Chcąc korzystać z usług przedpłaconych powinniśmy je zasilić, wybierając odpowiedni system płatności: paypal lub payu. Pamiętamy przy tym, że system PayPal jest przeznaczony głównie dla osób z za granicy, nieposiadających numeru pesel.

  Następnie po wybraniu systemu płatności zaznaczamy interesującą nas kwotę doładowania. Jeśli posiadamy kod promocyjny możemy go również wykorzystać.


 4. Krok czwarty, rozmowa z doradcą

  W czasie pierwszego połączeniu z doradcą, system zapyta nas o numer klienta i numer PIN zanotowany wcześniej. Kolejne połączenia realizowane z tego samego numeru zwalniają nas z potrzeby podawania tych numerów. Stanowi to znacznie ułatwienie podczas wykonywania kolejnych połączeń.

  Numer PIN znajdziemy w menu->informacje.
W przypadku wyczerpania środków na koncie, musimy ponownie doładować konto.W przypadku jakichkolwiek pytań bądź problemów z doładowaniem konta możemy skontaktować się z administratorem portalu wykorzystując poniższe dane:

Adres e-mail: kontakt@magicznewrota.pl
Telefon 801 88 44 00 lub +48 22 417 94 04

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji