widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Jeżeli przebywamy poza terenem Polski i chcemy skontaktować się z doradcą musimy zalogować się na portalu.


 1. Krok pierwszy, rejestracja

  Rejestracje rozpoczynamy od wybrania pozycji "zostań klientem", która znajduję się w górnej częsci strony.

  Następnie zostaniemy poproszeni od podanie loginu oraz hasło. Hasło powinno zawierać min. 8 znaków, przynajmniej jedną cyfrę i przynajmniej jedną literę.

  Po wprowadzeniu poprawnych danych i zatwierdzeniu formularza na nasz adres e-mail zostanie przesłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Klikamy go i aktywujemy tym samym nasze konto.


 2. Krok drugi, logowanie

  Logowanie jest możliwe wyłącznie po wcześniejszej aktywacji konta. (krok 1). W celu zalogowania się do portalu podajemy login oraz hasło.

 3. Krok trzeci, doładowanie konto prepaid

  Po pierwszym udanym logowaniu zobaczymy widok, który informuje nas o stanie naszego konta. Chcąc korzystać z usług przedpłaconych powinniśmy je zasilić, wybierając odpowiedni system płatności: paypal lub payu. Pamiętamy przy tym, że system PayPal jest przeznaczony głównie dla osób z za granicy, nieposiadających numeru pesel.

  Następnie po wybraniu systemu płatności zaznaczamy interesującą nas kwotę doładowania. Jeśli posiadamy kod promocyjny możemy go również wykorzystać.


 4. Krok czwarty, rozmowa z doradcą

  W czasie pierwszego połączeniu z doradcą, system zapyta nas o numer klienta i numer PIN zanotowany wcześniej. Kolejne połączenia realizowane z tego samego numeru zwalniają nas z potrzeby podawania tych numerów. Stanowi to znacznie ułatwienie podczas wykonywania kolejnych połączeń.

  Numer PIN znajdziemy w menu->informacje.
W przypadku wyczerpania środków na koncie, musimy ponownie doładować konto.W przypadku jakichkolwiek pytań bądź problemów z doładowaniem konta możemy skontaktować się z administratorem portalu wykorzystując poniższe dane:
Adres e-mail: kontakt@magicznewrota.pl
Telefon (22) 417 94 04

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki

Piątek 18 sierpnia 2017

 • Wibracje roku:
 • Wibracja miesiąca:
 • Wibracja dnia:

Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Równowaga Sprawiedliwość

Teraz jest czas, kiedy masz wprowadzić równowagę. Równowaga jest wtedy kiedy dbasz o siebie, kochasz i szanujesz. Też akceptujesz i szanujesz innych i sprzymierzasz się z nimi poprzez odpowiedzialne czyny. W ten sposób przyciągasz ludzi podobnych do ciebie. To jest też czas pozytywnego, sprawiedliwego rozwiązania sporów, też prawnych. Jeżeli wokół ciebie jest zamieszanie, które robią inni, albo robisz ty poprzez dumę i egocentryzm, zatrzymaj się. Przywróć harmonię. Wycisz się, odsuń się od ludzi, zachowań, warunków, myśli, które mieszają ci w głowie. Równowaga i sprawiedliwość jest teraz dla ciebie dobra. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita


Karta dnia

XV Diabeł

Dzisiaj będzie nam się wiodło, będą pojawiały się rożnego rodzaju okazje, dojdą do głosu nasze pierwotne instynkty i namiętności. Jakieś tamy mogą pęknąć i coś co od dawna tłumimy może wybuchnąć ze zdwojoną siłą. Będziemy mogli zdjąć z siebie pęta, które nas nie hamują fizycznie ale budują bariery w naszej głowie.

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się