widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 688 904708 688 904 4.26 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 628 9040048 224 628 904 3.69 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 628 904 lub 0048 224 628 904

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Grafik

Poniedziałek
proszę sprawdzać
Wtorek
proszę sprawdzać
Środa
proszę sprawdzać
Czwartek
proszę sprawdzać
Piątek
proszę sprawdzać
Sobota
proszę sprawdzać
Niedziela
proszę sprawdzać

Informacje

Swoje powołanie odkryłam w dzieciństwie. Jestem wróżką pokoleniową ? swój dar odziedziczyłam po prababkach.
Na co dzień zajmuję się wróżbami z kart Tarota. Korzystam też z kart Lenormand, Wyroczni Celtyckiej, kart Anielskich czy Kamieni Wiedźm.
Posiadam wiedzę z zakresu Numerologii i Radiestezji
Korzystam ze swojego daru od ok. 10 lat. Mój dar to moja posługa. Taka się urodziłam, więc jeśli mogę komuś pomóc pokonać wszelkie trudności w swoim życiu, czy rozwiać jakieś wątpliwości to będę to robić póki mi siły na to pozwolą. Mawiają, że taki dar może być przekleństwem ? dla mnie to jednak wdzięczność i radość, że mogę kogoś wesprzeć a moja ?pomocna dłoń? rzeczywiście odmienia czyjeś życie czego na co dzień mam przykład. Moje umiejętności wykraczają poza stawianie kart - zajmuję się również energetyką ? tworzę rytuały magiczne, wzmacniam i oczyszczam pole energetyczne.
Dodatkowo tworzę :
- indywidualne skrypty runiczne np. na przyciągnięcie miłości etc.
- horoskopy w oparciu o karty Tarota, Wyrocznię Astrologiczną, Numerologię
Nie ma dla mnie tematów tabu ? jestem w stanie udzielić pomocy w każdej dziedzinie : uczucia/emocje, sprawy zawodowe/finansowe czy zdrowotne.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji