TIANA

Ryby

Cieszę się, że Jesteś.
Czasem w życiu potrzebujemy spojrzeć na wszystko z boku. Zatrzymać się i zastanowić, w którą stronę należy pójść i jaką decyzję podjąć. Od kiedy zajmuję się szeroko pojętym doradztwem wiem, że ważne jest zrozumienie i inny niż własny punkt widzenia. To daje mi tarot wspomagany numerologią. Tym się zajmuję. Mając własne, niełatwe doświadczenia za sobą, wiem, że w życiu potrzebujemy czasem spojrzeć na sprawy z dystansu. To trudne w momencie, gdy stoisz przed ważną, życiową decyzją, od słuszności której zależy często Twój finansowy dobrobyt, praca, związek, partnerstwo czy miłość. Kogo możesz wtedy zapytać: co dalej?
Możesz zapytać mnie.
Dlaczego akurat mnie?
Może dlatego, że też mam za sobą wiele doświadczeń i potrafię wczuć się w Twoją sytuację, bez ryzyka oceny czy krytykowania. Mam swoje narzędzia, które pomogą mi doradzić Ci w tej sytuacji. Mam otwarte, czujące serce i logiczny umysł. Nie ocenię, nie skrytykuję. Pomogę na tyle, na ile będziesz gotów tę pomóc przyjąć. Dam Ci informacje, które pomogą Ci zrozumieć, w którym miejscu jesteś i co z tym zrobić dalej. Ale... nie narzucę Ci rozwiązania. Po prostu pomogę Ci podjąć decyzję w najlepiej pojętym Twoim interesie.
To Ty decydujesz komu powierzysz swoje tajemnice. To Ty decydujesz do kogo z nas zadzwonisz. Jeżeli będę to ja, to zrobię co w mojej mocy, abyś wyniósł z tej porady jak najwięcej dla Siebie.
A teraz dziękuję Ci, że przeczytałaś/ lub przeczytałeś moją wizytówkę.I cok [...]

więcej…

niedostępny

Grafik

  • PoniedziałekPostaram się być
  • WtorekPostaram się być
  • ŚrodaPostaram się być
  • CzwartekPostaram się być
  • PiątekPostaram się być
  • SobotaPostaram się być
  • NiedzielaPostaram się być

Telefon

Zadzwoń na 708 788 677 4.92 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 224 179 767 4.31 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Więcej informacji

[...] lwiek zrobisz i kogokolwiek wybierzesz będę Ci kibicować, abyś podjęła lub podjął najlepszą decyzję dla SIEBIE.
Pozdrawiam serdecznie Wróżka Tiana