widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2019-01-03

Runa Sowilo - promień słońca, który oświetli drogę

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Runa Sowilo - promień słońca, który oświetli drogę" .Runy to litery z alfabetu używanego przez ludy germańskie. Ich nazwa powstała ze staronordyckiego słowa "run", co oznacza tajemnicę. Według starożytnych wierzeń, runy ludziom podarował bóg Odyn. Były one zapisywane w postaci krótkich inskrypcji na drewnie, kamieniach czy też ryte w metalu. Ułatwieniem był ich kształt, który prościej można było wyryć w tak twardych materiałach. Każda litera miała podwójne znaczenie - po pierwsze, niczym każda znana nam litera, miała znaczenie fonetyczne, po drugie każdej przypisywano konkretne znaczenie. Tak więc każda litera z tego alfabetu oznacza coś więcej. Można je także wykorzystać do wróżenia i przewidywania przyszłości.

Runa Sowilo jest to 16 litera w Futharku. Swoim wyglądem przypomina literę "s", jest tylko bardziej kanciasta. Jej dosłowne znaczenie to "słońce". Jest ona związana ze zwyciężaniem, radzeniem sobie w trudnych sytuacjach i odnoszeniem sukcesu. Sowilo odpowiada za honor, pozytywną i czystą energię, a także harmonijny styl życia. Jest to runa, która pomaga znaleźć w sobie siłę do działania. Daje natchnienie, a także obdarowuje nas jasnością umysłu. Otwiera przed nami nowe możliwości i popycha do ich wykorzystania. Ułatwia start i niweluje strach przed czymś nowym. Jest to runa, która pomaga popatrzeć na świat z lekkiego dystansu. Jest on przecież niezwykle potrzebny, żeby dostrzec co jest tak naprawdę dla nas ważne - bez tego co inni uważają i myślą.

Runa Sowilo to także runa dbająca o ognisko domowe. Poprawia relację pomiędzy domownikami, uczy nas pokory i spokoju. Łagodzi kłótnie i pomaga dojść do porozumienia. Pomaga także być bliżej siebie i słuchać siebie nawzajem. Ułatwia poznawanie. Dodaje niezwykłej zmysłowości, zapobiega nudzie i rutynie. Runa ta świetnie sprawdza się także przy chęci powiększenia rodziny, ponieważ wpływa nie tylko na ogień namiętności, lecz również na płodność.

Znaczeniem runy Sowilo jest połączenie trzech postaci w sobie - mędrca, wojownika oraz maga. Ma to za zadanie zespolenie trzech cech charakteru najbardziej uwydatnionych w każdej z tych postaci. Dzięki temu mamy postępować mądrze w momencie, gdy jest to potrzebne, odważnie, kiedy sytuacja temu sprzyja oraz sprytnie, gdy spryt jest pożądany. Runa ta pomaga się odnaleźć w różnych sytuacjach w jakich możemy się znaleźć w życiu i wybrać odpowiednią w danej chwili cechę, która powinna zostać uwidoczniona.

Sowilo ma mocne właściwości prozdrowotne. Bardzo dobrze wpływa na drogi oddechowe, wzmacnia je i chroni. Reguluje także przepływ energii przez ciało człowieka, usuwa różnego rodzaju blokady i złogi złej energii, które mogą się zatrzymać w organizmie. Przywraca harmonię i spokój, a także wpływa bardzo dobrze na koncentrację. Regeneruje ciało i ducha, a także przywraca witalność i energię. Dodaje sił i chęci. Pomaga znaleźć siebie i być wiernym swoim wartościom.

Runa Sowilo jest także naszym przewodnikiem. Niczym słońce kieruje nas na odpowiednią drogę. Wspiera nasze wybory, a także w nich pomaga. Przyciąga ona odpowiednich ludzi i właściwe dla nas sytuacje. Ułatwia radzenie sobie z problemami i trudnościami dnia codziennego. Najważniejsze jest jednak to, że runa ta jest naszym przewodnikiem tylko i wyłącznie wtedy, gdy my jesteśmy na to gotowi. Nie jest w stanie nas zmusić do tej gotowości. Nie przyspieszy też czasu, w którym w końcu jesteśmy gotowi. To my musimy dać ten pierwszy impuls, a dopiero później możemy liczyć na wsparcie runy.

Przy wróżeniu z tej runy należy zwrócić uwagę w jaki sposób się ona ułoży. Jeżeli wylosujemy ją w pozycji odwróconej to możemy spodziewać się oczyszczenia, a nawet czystek, szczególnie w tych tematach o które pytamy. Możemy spodziewać się, że nie wszystko nam się uda - agresji, egoizmu, czy też nieudanych podróży. Symbolizuje kłótnie, osłabienie, brak skupienia i wsparcia. Jeżeli wylosujemy runę w pozycji prostej, to wszystko będzie się nam układać. Jest to symbol zwycięstwa, radości, miłości, zrozumienia i sukcesu. Wszystko będzie wyglądać tak, jak tego chcemy i będziemy przyciągać do swojego życia odpowiednich ludzi. Życie będzie pod znakiem rozwoju, radości i podróżowania. Sowilo oświetli naszą drogę i zachęci do działania.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji