widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2019-05-29

Przekuj negatywne myśli w pozytywną energię

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Przekuj negatywne myśli w pozytywną energię"W życiu nadchodzi czasem taki moment, gdy wszystko nam nie wychodzi. Czujemy się źle i nic nam się nie chce. Nie mamy sił czy motywacji do działania. Negatywne myśli nas prześladują i potrafimy wyobrazić sobie tylko czarne scenariusze naszego życia. Najłatwiej byłoby powiedzieć samemu sobie "dość" i zacząć myśleć pozytywnie, jednak nie zawsze tak się da. Możliwe, że nastąpiło "zapętlenie", utknęliśmy w złej energii, która napędza dalszą złą energię. Jesteśmy niczym w zamkniętym kole, z którego ciężko się wydostać. W takiej sytuacji trzeba powoli zacząć wychodzić z tego negatywnego kręgu. Przekuć negatywną energię w pozytywną. Uciec z tego zapętlenia. Jednak jak to zrobić?

W takim przypadku powinniśmy powoli i skrupulatnie przestrzegać kilku zasad. Być w tym sumiennym i nie poddawać się. Ważne jest, aby często pracować nad energią, żeby w końcu przerwać to błędne koło. Nie można się poddać, tylko wciąż próbować. Ta walka będzie wygrana, jeżeli będziesz tego chcieć i wytrwale będziesz dążyć w tym kierunku.

Pierwszą bronią w walce z negatywnymi myślami będzie nasz śmiech. Oczywiście, skoro masz ciężki okres w życiu, to trudno jest znaleźć coś, z czego można się śmiać. Dobrą wiadomością jest to, że wcale nie musi być to szczery i prawdziwy śmiech. Na siłę namaluj na swojej twarzy uśmiech. Wymuś śmiech. Przez kilka chwil będziesz czuć, że jest to coś nienaturalnego - poczujesz się dziwnie - jednak chwilkę później mózg zostanie oszukany i zacznie wytwarzać hormony szczęścia. Nawet nie zauważysz jak nagle ten śmiech zrobi się szczery, a Tobie ubędzie trochę złej energii.

Kolejnym, znów trochę wymuszonym ćwiczeniem, jest ziewanie. Ziewamy nie tylko wtedy, gdy chce nam się spać. Często wystarczy o tym pomyśleć czy powiedzieć, aby to zadziałało. Być może czytając o ziewaniu już nie możesz się powstrzymać. Pomyśl intencję, niech wraz z wypuszczanym powietrzem ucieka negatywna energia, która przejęła Twoje życie. Powtarzaj to ćwiczenie ile tylko chcesz. Choć może powstrzymaj się w pracy, żeby szefostwo nie odebrało tego źle.

Spróbuj aromaterapii. Na początku nie musisz kupować specjalnych olejków czy kadzideł. Wywietrz dokładnie mieszkanie i zamknij okna. Na patelni podsmaż skórkę z cytryny i pomarańczy. Poczuj jak zapach wypełnia mieszkanie i dodaje Ci energii do działania. Możesz także położyć w kilku miejscach pomarańcze z powbijanymi goździkami lub pociąć cytrynę i zostawić na talerzyku. Zapach cytrusów najsilniej dodaje sił witalnych i energii.

Postaraj się mieć wokół siebie dużo roślin i ziół. Czując, że Twoje życie przejmują złe energie, dotykaj ich, pielęgnuj, sadź i przesadzaj. Jeżeli nie masz takiej możliwości, to pójdź do parku lub lasu. Usiądź na trawie i pobaw się nią. Dotknij drzewa, oprzyj się o nie i pozwól mu zabrać od siebie całą nagromadzoną złą energię. Pozwól przyrodzie sobie pomóc.

Aby pozbyć się złej energii ze swojego życia, możesz także użyć świecy. Wystarczy wypowiedzieć swoją intencję, żeby negatywna energia odeszła lub przeistoczyła się w pozytywną. Pozwól świecy spalić się do końca, a jej końcówkę zakop w ogródku lub parku. Możesz także wypowiedzieć modlitwę. Nie taką jak nas uczą w szkole i kościele, nie ważne też do jakiego Boga. Módl się tak jak chcesz do Wyższej Energii.

Włącz muzykę, przy której możesz się zrelaksować. Następnie taką, co doda Ci energii. Świetnie sprawdzają się mocno rytmiczna muzyka z korzeniami afrykańskimi. Poczuj ten rytm jak przepływa przez Ciebie i zmienia Twoją energię. Pozwól się jej nieść. Wystukuj rytm, tańcz i wykonuj codzienne obowiązki w jej towarzystwie. Poczuj tę muzykę całym sobą.

Do oczyszczenia się z negatywnej energii możesz także wykorzystać sól morską lub himalajską. Mają one świetne właściwości oczyszczające. Możesz dodawać odrobinę do potraw lub dosypać jej do kąpieli. Nie ważne czy będzie stosowana od zewnątrz czy wewnątrz, to mocno Cię oczyści.

Żyj świadomie. Naucz się czego chcesz od życia i do tego dąż. Postaraj się ignorować to, co jest nieistotne. Odetnij się również od tego, czego nie chcesz mieć w życiu. Pamiętaj, że nie na wszystko masz wpływ i często lepiej to zaakceptować niż tracić czas na próbowanie wpłynięcia na los. Dobrze dopieraj znajomych, unikaj osób, przy których czujesz się źle lub czujesz, że zabierają Ci energię. Szanuj siebie. Nie oszukuj się i szczerze oceniaj rzeczywistość. W przypadku silnie "zabrudzonej" energii i poczucia, że żadna z metod nie przynosi w Twoim przypadku skutku. Zadzwoń lub napisz do naszych Ekspertów, opowiedz o swoim problemie, poproś o radę i zapytaj o możliwość wykonania oczyszczania energetycznego.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<

Promocja 20%

20% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod PROMO20. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Promocja trwa od 2019-12-13 12:00 do 2019-12-15 00:00.


Promocyjne doładowania można wykorzystać na dowolne usługi na naszym portalu w dowolnym czasie. Doładowania nie przepadają.

Promocja 20%

20% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod PROMO20. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Promocja trwa od 2019-12-13 12:00 do 2019-12-15 00:00.


Promocyjne doładowania można wykorzystać na dowolne usługi na naszym portalu w dowolnym czasie. Doładowania nie przepadają.

Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji