widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-12-31

Plotki, ploteczki - wyjaśnienie ;)

Moi drodzy,

W związku z pojawiającymi się informacjami, dotyczącymi rzekomej zmiany właściciela portalu MagiczneWrota.pl pragniemy poinformować, że jest to fałszywa plotka.


Być może komuś się to nie podoba, ale możecie być pewni, że nigdzie się nie wybieramy, niczego nie chcemy sprzedawać. Wręcz przeciwnie mamy nadzieje, że miło się nam wspólnie współpracuje i współtworzy ten projekt ;)

Pragniemy również poinformować, że cały czas pracujemy nad rozwojem naszego portalu i nowymi pomysłami, które wkrótce zobaczycie.

z pozdrowieniami :)

Zespół MagiczneWrota.pl


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji