widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-12-16

Grudniowa pełnia i nów - zobacz co tym razem mogą ze sobą przynieść!Od zarania dziejów człowiek patrzył w niebo i zastanawiał się nad tym, jakie prawa mogą rządzić życiem na Ziemi. Obiektem najbardziej tajemniczym i wzbudzającym największe zdumienie był oczywiście dziwny świetlisty twór, który potrafił zmieniać swój kształt. Tak, to właśnie Księżyc wzbudzał duże zainteresowanie ludzkości. Do dziś fascynuje nas jego zmienność i wpływ na nasze życie. Wiele współczesnych analiz i badań również podtrzymują tezę, że poszczególne stadia widoczności księżyca mają wpływ na nasze samopoczucie, zachowanie, a także i zdrowie.

Księżycowa energia jest jedną z najsilniejszych, która co miesiąc wpływa - w odmiennym stopniu - na wszystkie żywe istoty. Jednego dnia - za jego sprawą - możemy czuć przypływ sił i witalności, a innym razem - również pod jego wpływem - zamarzymy jedynie o tym, aby schować się pod ciepłym kocem i usnąć. Księżyc potrafi nasze wewnętrzne baterie naładować i rozładować. Wielokrotnie dotyka to jedynie niektórych aspektów naszego życia, a nie jedynie samopoczucia. To wszystko zależy bowiem od położenia satelity względem innych ciał niebieskich. Ważne jest to, w jakim znaku Zodiaku przebywa Księżyc. Co ze sobą przyniesie grudzień? Jaką energią będzie emanował Księżyc? Jak wpłynie na nas obrączkowe zaćmienie słońca? O tym dzisiaj słów kilka... :)

Pełnia Księżyca

W dniu 12 grudnia doświadczymy pełni Księżyca znajdującego się w znaku Bliźniąt. Jaką energię będzie to dla nas niosło? Bliźnięta postarają się nas zachęcić do odkrycia nowych możliwości i obrania nowych ścieżek. Zachęcą do wszelkiego rodzaju aktywności, komunikacji, zawarcia nowych znajomości, odkrycia pasji, podróży, a także samorozwoju i samorealizacji. Podczas pełni najlepiej poczują się znaki trygonu powietrza, czyli Wagi, Wodniki i same Bliźnięta.

Księżyc w Bliźniętach postara się również zwrócić naszą szczególną uwagę na kwestie rodzinne i partnerskie. W tym czasie możemy zastanowić się m.in. nad tym czy pomiędzy naszym życiem prywatnym i zawodowym utrzymujemy zdrowy balans? Czy czujemy się szczęśliwi w naszych relacjach czy powinniśmy wprowadzić w nich jakieś zmiany? Czy grono przyjaciół jest tym dla nas właściwym? Niektóre odpowiedzi na ważne pytania przyjdą niemalże same. Księżyc w Bliźniętach może również "przyciągnąć" do nas nieoczekiwane wydarzenia, które pomogą nam pewne sprawy ujrzeć w innym świetle i pomoże nam pewne kwestie zweryfikować. Ten czas może okazać się dla wielu z nas trudny emocjonalnie - zwłaszcza, jeżeli odkryjemy jak wiele nieprawidłowości otacza nas w codziennym życiu. Dobrą wiadomością będzie dla nas jednak fakt, iż już od 15 grudnia - kiedy utworzony zostanie trygon Jowisza w Koziorożcu i Urana w Byku - będziemy czuli przypływ siły, wiary i chęci do działania.

Księżyc w nowiu z obrączkowym zaćmieniem Słońca

Nów zagości na naszym niebie w drugi dzień Świąt, czyli już 26 grudnia. Księżyc znajdzie się w zodiakalnym Koziorożcu. Ten czas pokryje się również z niesamowicie malowniczym wydarzeniem, jakim jest obrączkowe zaćmienie Słońca. Księżyc zasłoni jego tarczę w ten sposób, iż pozostanie widoczny jedynie świetlisty pierścień słoneczny - obrączka. Takie wydarzenie będzie wiązało się z tym, że energia nowiu zostanie niesamowicie spotęgowana. Co to oznacza w praktyce?

Grudniowy nów niesie ze sobą energię zachęcającą do działania - radość, motywację i pragnienie zmian na lepsze. Stworzy więc doskonały fundament dla nowych przedsięwzięć i postanowień, których nie powinno zabraknąć w obliczu zbliżającego się Nowego Roku. Nów da początek niesamowitym zmianom, jeśli tylko zapragniemy wprowadzić je w życie. W praktyce oznacza to również, że nie tylko może być nam łatwiej o dobre postanowienia noworoczne, lecz również o wytrwałość w ich realizacji. Obrączkowe zaćmienie Słońca jest bowiem energetyczną obietnicą wsparcia naszych działań.

Księżyc znajdujący się w Koziorożcu jest symbolem naszych celów życiowych, siły i determinacji. To wyjątkowa chwila, która obdarowuje nas ogromna chęcią działania i walki o szczęśliwsze życie. Koziorożec pozwala nam wszystko nadgonić, stajemy się nieugięci i wiemy, co chcemy osiągnąć. Czujemy się dojrzalsi, mądrzejsi i spokojniejsi. Odnajdujemy w sobie odwagę, upór i ambicję. Szczególnie odczują to osoby spod znaków: Panny, Skorpiona, Strzelca, Ryb, Raka, Byka i oczywiście Koziorożca. Tutaj efekty działań mogą okazać się wręcz spektakularne.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji