widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

Nowe zasady połączeń na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 688 521708 688 521 4.26 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7010048 224 179 701 3.69 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 701 lub 0048 224 179 701

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 2.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Uwaga: Korzystanie z funkcji chat jest możliwe wyłącznie po zalogowaniu.

Grafik

Poniedziałek
9-23
Wtorek
9-23
Środa
9-23
Czwartek
9-23
Piątek
9-23
Sobota
9-23
Niedziela
9-23

Informacje

ZIMOWA PROMOCJA NA MAILA, WYCENA JUŻ OD 30 ZŁ.
JEŚLI NIE ODBIERAM CZATU LUB NIE JESTEM DOSTĘPNA - UMÓW SIĘ ZE MNĄ PRZEZ KRÓTKĄ WIADOMOŚĆ I PODAJ GODZINĘ, O KTÓREJ CHCESZ WEJŚĆ NA CZAT.
.
Ezoteryką zajmuję się od wielu lat. Jako nastolatka używałam Kart Klasycznych, potem przyszedł czas na astrologię, numerologię i feng shui... . Gdy nadeszła pora, sięgnęłam po Karty Tarota, Karty Anielskie i Karty Runiczne. Tarot to wspaniałe narzędzie, które nie tylko pozwala ujrzeć istotę problemu, ale także wskazuje na możliwe rozwiązania i ich konsekwencje, pomaga podjąć decyzję w chwili wahania.
Moje karty najpierw ogólnie zarysują Twoją sytuację, bądź sprawę o którą pytasz i Twój stan psychiczny, a potem Ja zadam Ci pytanie, czego oczekujesz od tej miłości, partnerstwa, przyjaźni, relacji rodzinnej, od pracy, kariery zawodowej, sytuacji finansowej, twojego zdrowia, stanu emocjonalnego i generalnie od przyszłości. Po otrzymaniu od Ciebie odpowiedzi, moje karty doradzą, co należy zrobić, by osiągnąć swój cel i zamiar. Zaproponują, co warto rozważyć przed podjęciem decyzji. Wskażą aspekty, negatywne czynniki, które ograniczają osiągniecie przez Ciebie celu i jakie są obok Ciebie czynniki pozytywne, sprzyjające sprawie o którą pytasz. A potem Ci zasugerują, jak mogą się potoczyć sprawy, jaki będzie przewidywany wynik działań, jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, rad, danych Ci przez moje karty, bądź, jak potoczą się sprawy, jeśli nie zrobisz nic, poza czekaniem na to, co przyniesie los.

Sprawdź przez e-mail, kiedy miłość zagości w Twoim sercu lub jak ułożą się Twoje miłosne sprawy. Przygotuję dla Ciebie pełną wróżbę i wskażę, gdzie szukać bratniej duszy lub znajdziemy rozwiązanie dla trudnej miłości. Pisz do mnie, czekam na Ciebie :)


Odpowiedź na zakupiony mail udzielana zawsze w ciągu 24 godzin.

Ważne;
Jeśli korzystasz z moich wróżb, tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wyłączenie takich jak imię i data urodzenia podanych w formularzu mailowym lub innej formie kontaktu w celu wykonania umowy usługi.
W każdej chwili zgodę możesz odwołać zażądać usunięcia swoich danych.
Twoje dane są chronione tajemnicą.
WRÓŻĘ TYLKO OSOBĄ PEŁNOLETNIM.
NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TWOJE ŻYCIE PO WYKORZYSTANIU WSKAZÓWEK Z TAROTA.

GDY KOŃCZĘ Z TOBĄ ROZMOWĘ DOKONUJE NIE TYLKO OCZYSZCZENIA KART ALE I CIEBIE.
JEŚLI ZECHCESZ PO SKOŃCZONEJ ROZMOWIE ODETNĘ CIĘ OD NIESPRZYJAJĄCYCH CI OSÓB PRAZ SYTUACJI.

Z mocą anielskich pozdrowień Anna Bell

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji