widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-06-25

Horoskop miłosny na wakacje - sprawdź...Baran

Przed Baranami jawi się dużo możliwości, których żal nie wykorzystać. Jeśli tylko pozwolisz sobie na więcej swobody, to najbliższe miesiące mają szansę wiele zmienić w Twoim dotychczasowym życiu. Wykorzystaj wakacje i rób to, co kochasz. Pozwól sobie ufać przeczuciom i intuicji. Samotne Barany właśnie w te wakacje będą mogły spotkać kogoś, kto odmieni ich życie. Czas więc wyjść ze swojej strefy komfortu i spotkać się z innymi ludźmi. Obudź niesamowitą energię, która w Tobie drzemie i skup się na aktywnym spędzaniu czasu. Tańcz, spaceruj i nie omijaj spotkań towarzyskich. Kiedy pojawi się uśmiech na Twojej twarzy - zaczniesz przyciągać spojrzenia. Barany, które są w związkach, powinny poświęcić więcej czasu, żeby bliżej przyjrzeć się swojej relacji. Teraz może nadejść właściwy moment, aby zdecydować czy to jest właśnie, to czego dla siebie pragniecie. Warto zrobić rachunek sumienia i zastanowić się nie tylko nad słowami i czynami partnera, lecz również nad sobą. Nie warto tkwić w związku, który nie ma przyszłości. Nie warto również spisywać relacji na straty, jeśli już drobne kompromisy pomogą Wam wszystko naprawić.

Byk

Wakacyjne miesiące zapowiadają się dla Byków przede wszystkim szczęśliwie i spokojnie. Jeśli tylko sobie na to pozwolicie, to aura miłości będzie Was oświetlać niczym letnie słońce. Czego więc chcieć więcej? Wolne Byki maja niepowtarzalną szansę spotkać swoją bratnią duszę, kiedy tylko odrzucą utarte schematy. Nie róbcie tylko niczego na siłę. Miłość sama Cię znajdzie w odpowiednim momencie. Dbanie o kontakt z osobą, która wciąż wydaje się Wam obojętna lub chłodna - nie jest dobrym pomysłem. Dbajcie o wymianę energii również w komunikacji - ktoś, komu zależy będzie inicjował kontakt i proponował spotkania. Nie traćcie cennego czasu na tych, co całymi dniami milczą lub jedynie raz na jakiś pojawiają się w Waszym życiu. Dla Byków, które pragną jedynie wakacyjnych romansów i zabaw - wszystko zdaje się sprzyjać Waszym potrzebom. Bądźcie jednak szczerzy wobec drugiej osoby i bez owijania w bawełne mówcie o swoich oczekiwaniach. Byki będące w związku będą miały swoją sielankę. Będzie romantycznie i namiętnie. Wszelkie nieporozumienia będą szybko wyjaśniane, a problemy rozwiązywane niemal od ręki. Wakacje będą sprzyjać miłości i Waszym planom. Może czas na ślub lub powiększenie rodziny? Rozmawiajcie i zastanawiajcie się wspólnie.

Bliźnięta

Dla Bliźniąt tegoroczne wakacje upłyną spokojnie i miło. To doskonały czas na regenerację sił, odzyskanie równowagi i pewności siebie. Będziecie mieli szansę odpocząć, poznać nowych ludzi i pogłębić trwające znajomości. Dzięki nowym relacjom możecie odkryć również nową pasję - aktywność, która będzie sprawiać Wam mnóstwo radości i stanie się kolejnym bodźcem dla poznawania nowych osób. Wolne Bliźnięta będą miały przy tym okazję, aby ich nowe znajomości przerodziły się w coś trwałego i silnego. Muszą tylko pozwolić sobie na zawieranie tych znajomości oraz działać pomalutku. Zbyt prędkie wyznanie miłości lub zbyt częsty kontakt może przestraszyć lub przytłoczyć drugą stronę. Poznawajcie się, rozmawiajcie i dajcie sobie czas, a wszystko pójdzie po Waszej myśli. Bliźnięta w trwających związkach będą czuły się doskonale. Czekają Was spokojne wakacje wraz z ukochaną osobą. Wszystko będzie się układać pomyślnie. Poczujecie wsparcie i zrozumienie ze strony partnera i znajdziecie kompromis dla trudniejszych kwestii. Macie w sobie tę moc, aby stworzyć swój własny raj na ziemi gdziekolwiek się nie znajdziecie. Piękna pogoda będzie sprzyjać pieszym wycieczkom i piknikom na łonie natury. Romantyczna i relaksująca aura za dnia znów przywoła do Waszego życia wieczorną namiętność.

Rak

Raki chciałyby w te wakacje zaszyć się na jakimś odludziu i po prostu odpocząć. Możecie mieć wrażenie, że inni ludzie po prostu odbierają Wam siły. Sprzeczki, nieporozumienia i plotki - w rodzinie lub w pracy - sprawiły, że z zodiakalnych Raków wolelibyście jednak być krabami pustelnikami. Kilka lub kilkanaście dni regeneracji i spokoju to nie jest zły pomysł. Nie pozwólcie sobie jednak na całkowitą izolację. Wiele może Was przez to ominąć! Raki powinny jednak wyjść ze swojej strefy komfortu, odważyć się i poznać kogoś nowego. Może nie od razu zaczerpniecie z źródła miłości - może nie czuć się na to gotowi. Macie jednak szansę, aby poznać kogoś wyjątkowego i niepowtarzalnego - kogoś, kto wskaże Wam nowy kierunek i odmieni Wasze życie. Raki w związkach za daleko nie muszą "wychodzić ze swojej strefy komfortu" - śmiało mogą zaszyć się z ukochaną osobą i po prostu cieszyć swoim istnieniem wspólnie pielęgnując uczucie.

Lew

Lew uwielbia wakacje i w tym czasie czuje się jak ryba w wodzie. W końcu bez przeszkód może się bawić, podróżować i przykuwać spojrzenia innych. Okazji do zabawy Wam nie zabraknie, a niemalże każdy wolny weekend może sprawić Wam niesamowitą przyjemność. Nie unikajcie miejsc, w których dużo się dzieje - imprez, koncertów, występów i domówek u znajomych. Wolne Lwy będą miały bardzo duże powodzenie. Nie zabraknie okazji do flirtu i randek, a jeden z wakacyjnych romansów może przerodzić się w trwalszą relację. Tu jednak szykują się małe pułapki - zauważycie, że Wasze pierwsze wrażenie drugiej osoby może nie odzwierciedlać tego, kim ona naprawdę jest. Postarajcie się więc dać czas każdej ze znajomości. Dopiero bliższe poznanie da Wam możliwość dobrej oceny sytuacji. Lwy będące w związkach powinny pielęgnować uczucie i dobre samopoczucie partnera. Nie strońcie od chwil czułości - przytulajcie i trzymajcie za dłoń Waszą drugą połowę - zwłaszcza w towarzystwie. W szczególności, że partner może być zazdrosny o Wasze powodzenie u innych.

Panna

Dla Panny wakacyjne miesiące to nie tylko czas odpoczynku, lecz również różnego rodzaju przemyśleń i wyborów. Zastanowicie się czego chcecie od życia i czego oczekujecie od partnera. Możecie mieć wrażenie, że czas na chwilę zatrzymał się specjalnie właśnie dla Was. Złapiecie chwilę oddechu, mniej ważne sprawy odłożycie później, a Wasze myśli zaczną się rozjaśniać. Przynajmniej na jakiś czas odłóżcie dodatkowe obowiązki na bok i odpocznijcie. Wolne Panny będą miały kilka przelotnych romansów i mogą mieć kłopot z zaufaniem nowopoznanej osobie. Wiecie o tym, że pośpiech to zły doradca - rozmawiajcie więc, poznawajcie się i z czasem zauważysz czy pasujecie do siebie czy wręcz przeciwnie. Panny będące w związkach może czekać trudny wybór. Czy przechodzić w znajomości na wyższy poziom? Czy to jest odpowiednia osoba? Doświadczenia innych mogą Wam zaciemniać obraz Waszej własnej relacji. Ważne jest jednak to, że jak już podejmiecie decyzję, to nie będziecie jej żałować. Nieco odmienne energie będą jednak panowały w relacjach o dobrym, stabilnym gruncie, kiedy już ten "wyższy poziom" - ślub, dzieci - jest za Wami. Tutaj nie ma o co się martwić - wakacje to idealny czas dla pielęgnowania Waszych uczuć.

Waga

Dla Wagi wakacje to czas na szczerość w uczuciach. Od dawna możecie kryć w sobie jakieś emocje, pragnienia lub wątpliwości. Możecie oczekiwać, że druga osoba się tego domyśla i wie, co czujecie czy jakie macie zamiary. Nie musi jednak tak być. Wasze sygnały są na tyle delikatne, subtelne, iż nie każdy jest w stanie Was rozszyfrować. Wolne Wagi, jeżeli tylko się otworzą, to mają szansę na piękny i stabilny związek z bratnią duszą. Nie mogą tylko nikogo i niczego udawać. Postawcie na szczerą rozmowę i pokażcie swoją prawdziwą twarz. Niedopowiedzenia i przemilczenia to wróg dla dobrej, zdrowej komunikacji. Wagi w związkach również powinny szczerze pokazać siebie. Związek zbudowany na kłamstwach nie może być silny czy stabilny. Czas więc, nawet mając obawy, pokazać co się czuje i czego się oczekuje od drugiej osoby. Nawet jeśli będzie się to wiązało z trudną dla Was rozmową - a zapewne będzie - mówienie o swoich emocjach jest lepszym rozwiązaniem niż zamiatanie ich pod dywan. Pozwólcie sobie oczyścić atmosferę i dać grunt do naprawy tego, co tego potrzebuje.

Skorpion

Wakacje dla Skorpiona to będzie czas beztroskich zabaw i poznawania nowych osób. Nie ważne czy będziesz spędzać czas aktywnie czy cały dzień będziesz leżał na plaży - zrelaksujesz się, a na Twojej twarzy będzie się malował uśmiech. Podczas wakacyjnych dni nie daj się również wplątać w rodzinne afery. Jeśli możesz, to wyłącz telefon i nie angażuj się w nic, co faktycznie nie wymaga Twojej natychmiastowej reakcji. Negatywna aura z otoczenia może szybko "zapaskudzić" Twój urlop i skutecznie obniżyć nastrój. Zasługujesz na chwilę odpoczynku, odpuść. Wolne Skorpiony wykorzystają wakacyjne czas na wiele znajomości i romansów. Muszą jednak pamiętać, żeby zbyt szybko się nie angażować. Prędko zauważycie, że nie każdy nowy adorator, to kandydat do małżeństwa. Wielokrotnie doświadczycie tego jak różni są ludzie. Kierujcie się intuicją i zwracajcie szczególną uwagę na osoby, które zdają się podobne do Was samych. Im bliższe są Wasze charaktery, oczekiwania czy pasje, tym większą macie szansę na stworzenie dobrej i bliskiej relacji. Skorpiony będące w związkach powinny uważać, żeby zbyt dobra zabawa nie zepsuła ich relacji. Będziecie cieszyć się powodzeniem, a Wasz partner może stać się podejrzliwy. W trwałych związkach również warto zadbać o to, abyście więcej czasu mogli spędzić razem. Znajdźcie aktywność, która obojgu sprawi radość, a szybko powróci dawna radość i czułość.

Strzelec

Strzelce zdecydowanie potrzebują w te wakacje trochę odpoczynku i czasu dla siebie. Wolne osoby spod tego znaku powinny przeznaczyć czas wakacji na zrozumienie siebie samego i przepracowanie emocji z przeszłości. Nie powinniście "na siłę" szukać związku, bo będzie on bez przyszłości. Zdaje się, że nosicie ze sobą spory bagaż poprzednich doświadczeń. Możecie mieć skłonność do oceny nowopoznanych osób przez pryzmat dawnych znajomości. Nie angażujcie się zbyt prędko i naciskajcie drugiej osoby na coś, na co nie jest gotowa. Odpuście i pozwólcie sobie cieszyć się drobnymi przyjemnościami. Spędzajcie czas na świeżym powietrzu. Prawdziwa miłość znajdzie Cię w najmniej spodziewanym momencie. Strzelce będące w związku mogą spokojnie przystopować życie służbowe i zająć się życiem uczuciowym. Będzie romantycznie, namiętnie i gorąco. Bardzo łatwo będzie Wam podgrzać atmosferę. Wspólnie spędzony czas będzie owocował w romantyzm i namiętność. Nie zabraknie okazji do dobrej zabawy.

Koziorożec

Wakacje u Koziorożca to czas wielu zmian. Otwórz się na nowe i niespodziewane. Każde wyjście ze strefy komfortu będzie dla Ciebie ciekawą lekcją. Na pierwszy rzut oka, nie wszystko może być z Toba zgodne i nie wszystko będzie Tobie znane, lecz jeśli nie spróbujesz - nie przekonasz się jak to smakuje. Wolne Koziorożce mogą się spodziewać wielu różnych opcji w miłości - mogą popróbować, poeksperymentować i zastanowić się, co dla nich jest najlepsze. Unikajcie walki o "dominację" w relacji - nie zawsze trzeba być mądrzejszym i nie zawsze warto wygrać. Wasza pewność siebie może wydawać się innym onieśmielająca lub przytłaczająca. Nie bądźcicie też zbyt surowi w ocenie - macie umysł analityczny, lecz nie zawsze jesteście w stanie przewidzieć, co dokładnie miał na myśli ktoś inny. Pozwólcie sprawom iść własnym tempem. Rozmawiajcie, wyjaśniajcie i odnajdujcie kompromisy, a Wasze życie uczuciowe wkroczy na właściwe tory. Koziorożce w związku powinny pielęgnować uczucie. Wasza relacja może znajdować się obecnie na rozdrożu i nie warto z niej rezygnować jedynie z powodu strachu przed przyszłością. Skupcie się na tym, że liczy się tu i teraz - nie kryjcie więc swoich emocji i obaw, lecz oczyścicie atmosferę między Wami. Odpowiednie miłości będą mogły przenieść się na wyższy poziom.

Wodnik

W te wakacje przede wszystkim zaufaj sobie i swoim przeczuciom. Wszystko się ułoży, tylko musisz zrobić pierwszy mały kroczek. Wolne Wodniki właśnie w wakacje mogą się odważyć, zrobić coś zupełnie nowego i przy okazji spotkać kilka ciekawych osób. Wasz niestandardowy sposób bycia może przykuwać uwagę. Wasze dokonania, sposób myślenia i życia - spotkają się z dużym zainteresowaniem. Zwróćcie jednak szczególną uwagę, kiedy ktoś jedynie karmi Was kolejnymi pochwałami i komplementami, lecz jednocześnie wykorzystuje Waszą dobroć i niczego nie dają w zamian. Oceniajcie innych po czynach, nie jedynie po słowach. Wodniki, które są w związku również powinny oczekiwać dużych zmian. Wakacje mogą wiele przed Wami odkryć - ukazać jakie są myśli i intencje drugiej strony. Ewentualne kłamstwa mogą wyjść na jaw. W stabilnych i pełnych miłości relacjach będzie natomiast stabilnie - poradzicie sobie z problemami.

Ryby

Ryby na wakacje powinny otworzyć się na możliwości, które będzie podsuwał los. Każda nowa sytuacja i każda nowa znajomość pozwolą Tobie lepiej poznać siebie samego i swoje potrzeby. Nie każda relacja jednak będzie warta tego, aby długo gościć w Twoim życiu. Nie dla Was są przelotne romanse i relacje bez zobowiązań, więc jeśli widzisz, że druga osoba jedynie dobrze się bawi i niczego nie daje w zamian - odpuść. Nie szukaj również winy w sobie, kiedy trafisz na nieodpowiednią osobę. Zaakceptuj fakt, że różnicie się od siebie i pozwól sobie odejść z czystym sumieniem. Wolne Ryby powinny w szczególności wykorzystać wakacyjny czas na realizowanie własnych planów, pasji i marzeń. Miejsce, w którym czujesz się dobrze i robisz to, co lubisz - doda Tobie fantastycznej i magnetycznej dla innych energii. Z uśmiechem na twarzy przyciągniesz wiele spojrzeń. Ryby powinny więc mieć oczy szeroko otwarte, aby tego przypadkiem nie przegapić. Ryby w związkach - obserwując innych - będą w stanie przyjrzeć się swojemu związkowi. Zauważycie różnice między Wami, lecz to nic złego - już jeden kompromis w ważnej dla Was kwestii może pomóc Wam rozniecić dawne uczucia. Wakacje upłyną Wam miło, na zabawie i przyjemnościach.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji