widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2022-01-12

Jak zwiększyć wysokość limitów na usługi o podwyższonej płatności (premium).

Zachęcamy również do rejestracji na naszym portalu i korzystania z usług w formie przedpłaconej - w tym wypadku limity nie obowiązują. Aby się zarejestrować kliknij tutaj .

PLUS
Wyślij SMS o treści ZABLOKUJ 500 na bezpłatny numer 2601 lub zadzwoń do Biura Obsługi Klienta prosząc o zwiększenie limitu na usługi Premium pod numer 601 102 601 (opłata za połączenie zgodna z posiadaną taryfą).

Więcej informacji na ten temat na stronie operatora:
https://www.plus.pl/uslugi/uslugi-premium

T-MOBILE
Wyślij SMS o treści LIMT START 1000 na bezpłatny numer 80450
lub zadzwoń do Biura Obsługi Klienta prosząc o zwiększenie limitu na usługi Premium pod numer 602 900 000 (opłata za połączenie zgodna z posiadaną taryfą).

Więcej informacji na ten temat na stronie operatora:
https://www.t-mobile.pl/c/content/obsluga-klienta/informacje-i-pomoc/jak-zablokowac-uslugi-premium/sidebar/items/zarzadzanie-blokadami.html?ajaxMode=true&simpleContent=true

ORANGE
Wyślij SMS o treści LIMIT 500 na bezpłatny numer 80603 lub zadzwoń do Biura Obsługi Klienta prosząc o zwiększenie limitu na usługi Premium pod numer *100 (opłata za połączenie zgodna z posiadaną taryfą).

Więcej informacji na ten temat na stronie operatora:
www.orange.pl

PLAY
Wyślij SMS o treści BEZ LIMITU na bezpłatny numer 8001 lub zadzwoń do Biura Obsługi Klienta prosząc o zwiększenie limitu na usługi Premium pod numer *500 (opłata za połączenie zgodna z posiadaną taryfą).

Więcej informacji na ten temat na stronie operatora:
https://www.play.pl/resources/pdf/2018/Zasady-dzialania-blokad-uslug-Premium-w-sieci-Play.pdf

HEYAH
Wyślij SMS o treści LIMIT START 1000 na bezpłatny numer 80450 lub zadzwoń do Biura Obsługi Klienta prosząc o zwiększenie limitu na usługi Premium pod numer *2222 (opłata za połączenie zgodna z posiadaną taryfą).

PLUSH
Wyślij SMS o treści LIMIT SMS 1000 na bezpłatny numer 2601 lub zadzwoń do Biura Obsługi Klienta prosząc o podniesienie limitu na usługi Premium pod numer 601 102 601 (opłata za połączenie zgodna z posiadaną taryfą).

a2 MOBILE
Wyślij SMS o treści LIMIT SMS 500 na bezpłatny numer 2601 lub zadzwoń do Biura Obsługi Klienta prosząc o zwiększenie limitu na usługi Premium pod numer 720 203 040 (opłata za połączenie zgodna z posiadaną taryfą).

VIRGIN MOBILE
Wyślij SMS o treści BEZ LIMITU na bezpłatny numer 80450 lub zadzwoń do Biura Obsługi Klienta prosząc o zwiększenie limitu na usługi Premium pod numer *222 (opłata za połączenie zgodna z posiadaną taryfą) lub 799 555 222 (opłata wg cenników operatorów).

Jeżeli Twojego operatora nie ma na liście polecamy kontakt z jego biurem obsługi klienta.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji