TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 22.08 - 28.08

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 22.08 - 28.08

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA 22.08 - 28.08".

BARAN

W tym tygodniu zostaniesz zaskoczony miłą niespodzianką w sferze finansów. Możesz otrzymać drogocenny prezent lub pieniądze od rodziny, których wcześniej się nie spodziewałeś. W sferze zawodowej zapowiadany jest bardzo spokojny czas. Nie spodziewamy się większych niespodzianek. W uczuciach możliwe są trudności. Osoby w stałych związkach zmierzą się z różnicą zdań pomiędzy sobą a partnerem i trzeba będzie wypracować wspólny kompromis. Osoby wolne mogą być teraz niezdecydowane, nawet nieco wybredne i choć otrzymają zaproszenia od adoratorów, będą się długo zastanawiać kogo wybrać. W kwestiach zdrowotnych troszkę się pogorszy. Przez cały tydzień będziesz lekko apatyczny i znużony. Jeśli jesteś kobietą, uważaj na nieprzyjemne zatrzymywanie się wody w organizmie.

 

BYK

W pracy staniesz się teraz mało towarzyski, zamknięty w sobie i niezbyt chętny na wspólne rozmowy z kolegami czy koleżankami. Będziesz bowiem odczuwał potrzebę wewnętrznych przemyśleń i poszukasz spokoju, który jest do tego potrzebny. W najbliższym tygodniu nie licz również na większe zmiany czy zyski finansowe ? energie temu nie sprzyjają. Uczucia zapowiadają się dość budująco, ponieważ osoby w stałych związkach zastanowią się wraz z partnerem nad tym, w jaki sposób mogą - wspólnymi siłami - ulepszyć swoją relację i wzajemną komunikację. Osoby wolne mogą teraz wejść w nowy związek, jednak będzie on niełatwy, wymagający wiele wysiłku. Jeśli chodzi o zdrowie, to nie powinno dokuczać Ci nic poważnego, a ogólne samopoczucie utrzyma się w równowadze.

 

BLIŹNIĘTA

W nadchodzącym czasie uda się Tobie osiągnąć bardzo dobre wyniki finansowe. Możesz otrzymać też awans, premię lub podwyżkę w pracy. Ponadto zostaniesz doceniony jako osoba o zdolnościach organizacyjnych i związanych z zarządzaniem. W uczuciach niestety nastanie odczuwalna oziębłość. Osoby w stałych związkach mogą chwilowo cierpieć na pewnego rodzaju blokady emocjonalne i nie umieć okazywać partnerowi uczucia tak, jakby tego naprawdę chciały. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. W sprawach zdrowotnych nie spodziewaj się żadnych większych dolegliwości, lecz uważaj na swoją wątrobę i woreczek żółciowy - jeśli nie będziesz się oszczędzał np. poprzez stosowanie właściwej diety, możesz zacząć odczuwać problemy na tym tle.

 

RAK

Niestety, ale w najbliższych dniach doświadczysz nerwowości i wielu trudnych emocji w związku z Twoją pracą. W Twoim miejscu pracy zapanuje ogólny chaos i ogromne zamieszanie. Choć ostatecznie okaże się, że jesteś na bezpiecznej pozycji, to zdążysz się zmartwić czy zestresować. W uczuciach mogą nastąpić nieporozumienia. Osoby w stałych związkach będą miały poczucie, że partner nie spełnia do końca wszystkich ich potrzeb i nie daje im tyle ciepła, co niegdyś. Rozwiązaniem tej sytuacji może być wyłącznie szczera rozmowa. U osób wolnych nie będzie to dobry czas na zmiany. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, to szykują się zmiany: możesz zmienić dotychczasową przychodnię, lekarza, a nawet zażywane leki. Przykre dolegliwości w tym tygodniu - na szczęście - ominą Cię.

 

LEW

W nadchodzącym okresie uda się Tobie osiągnąć sukces w życiu zawodowym. Możesz otrzymać poważne wyróżnienie w firmie czy awans, który zagwarantuje Ci bardzo dobre wynagrodzenie. W uczuciach nastanie aura pomyślności. Osoby w stałych związkach będą mogły po prostu cieszyć się swoją relacją i miłością, którą przeżywają wraz z partnerem. U osób wolnych może pojawić się ktoś nowy, z kim szybko się zaprzyjaźnią, a następnie poczują do tej osoby coś więcej. W sprawach dotyczących zdrowia najważniejsza będzie teraz dbałość o kręgosłup. Obecnie może on być nadmiernie obciążony, co w rezultacie przyniesie stany przewlekłego bólu - najlepiej od razu udaj się do specjalisty.

 

PANNA

W obecnym czasie możesz zacząć wdrażać się w nowe obowiązki w pracy, które dotychczas były pełnione przez kogoś innego. Dzięki odrobinie sprytu i wrodzonej inteligencji, szybko zrozumiesz o co w tym wszystkim chodzi i spokojnie wykonasz powierzone Ci zadania. W uczuciach sprawy utkwią w martwym punkcie. Osoby w stałych związkach dopadną problemy, które zadawały się być już zakończone, co nieco osłabi ich relację z partnerem. U osób wolnych nie będzie to odpowiedni czas na zmiany. Jeśli chodzi o zdrowie, to będziesz tryskać dobrym samopoczuciem, jednak Karty przestrzegają Cię przed nadmiernym przejadaniem się, czego efektem mogą być problemy gastryczne i niestrawność.

 

WAGA

W najbliższych dniach bądź uważny i zachowaj szczególną ostrożność - zarówno w swojej pracy, jak i w finansach. W tych obszarach może zaistnieć ryzyko straty - zarówno finansowej, jak i np. utraty ważnej dokumentacji. Pozostań również wyjątkowo czujny, kiedy będziesz podpisywać nowe umowy czy dokumenty. W uczuciach bardzo ciepła atmosfera. Osoby wolne mogą udać się wraz z partnerem na spotkanie towarzyskie lub imprezę rodzinną. Osoby wolne będą miały szansę na zbudowanie podstaw nowej relacji uczuciowej. W sferze zdrowotnej nie powinno być żadnych niemiłych niespodzianek. Jeśli jednak chorujesz na coś przewlekle, to obecnie Twoja dolegliwość może lekko dać o sobie znać.

 

SKORPION

W życiu zawodowym będziesz teraz pełen nowych pomysłów, energii i planów. Możesz zajmować się też kilkoma sprawami jednocześnie. W ogólnym rozrachunku będzie to dla Ciebie korzystne, jednak uważaj, aby zbytnio nie rozpraszać swojej uwagi i energii. Postaraj się skupić na każdym aspekcie pracy z osobna. Uczucia troszkę się ochłodzą. Osoby w stałych związkach mogą być delikatnie nadwrażliwe i kłócić się ze swoim partnerem o błahe, niewarte uwagi sprawy, po czym mieć wyrzuty sumienia. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. W sferze zdrowotnej możesz cierpieć na dolegliwości układu nerwowego, odczuwać zbytnie pobudzenie nerwowe, drażliwość czy nadmierny stres.

 

STRZELEC

To będzie idealny czas na rozpoczynanie nowych projektów zawodowych, zmianę dotychczasowej pracy na lepszą lub zapisanie się na ciekawy kurs, który podniesie Twoje kwalifikacje. Karty wróżą, że wszystko, co rozpoczniesz w tym momencie, przyniesie Ci wiele korzyści. Uczucia wyglądają równie pomyślnie. Osoby w stałych związkach poczują się bezpiecznie u boku partnera, będą też razem z nim planować wspólną przyszłość, jak np. ślub czy założenie rodziny. Osoby wolne poznają teraz kogoś, z kim będą mogły stworzyć długotrwały związek. Jeśli chodzi o Twoje zdrowie, to mogą Tobie dokuczać dolegliwości o nawracającym charakterze - zwłaszcza skórne, takie jak pokrzywka czy wysypka. Może zaistnieć również konieczność wykonania kontrolnych badań.

 

KOZIOROŻEC

Możesz być pewien, że uda Ci się teraz zrealizować wszelkie plany związane z pracą i karierą zawodową. Czeka Cię uznanie ze strony współpracowników i szefa oraz rozmowy o potencjalnym awansie lub podwyżce, które powinny przebiec po Twojej myśli. Uczucia wejdą obecnie na bardzo spokojny tor. U osób w stałych związkach relacja stanie się łagodna, pokojowa, bez większej namiętności, ale za to dominować będzie pełna zgodność pomiędzy nimi a partnerem. Osoby wolne mogą spotkać kogoś, z kim będą nadawać na tych samych falach. Twoje sprawy zdrowotne mogą się natomiast trochę pogorszyć, głównie z uwagi na problemy układu oddechowego - męczący kaszel, chrypkę, a w najgorszym wypadku infekcję górnych dróg oddechowych.

 

WODNIK

W nadchodzącym okresie możesz nieco martwić się o sprawy związane z Twoim budżetem domowym, jednak szybko okaże się, że nie masz powodu do obaw. W dodatku pojawi się możliwość pomocy finansowej czy uzyskania pożyczki na naprawdę korzystnych warunkach. W uczuciach pełnia szczęścia. Osoby w stałych związkach będą teraz bardzo spełnione w swojej relacji. Partner zapewni im niezbędne poczucie bezpieczeństwa i niemal rodzinną atmosferę. Twoje zdrowie natomiast nie będzie przysparzać Ci większych zmartwień, jednak pamiętaj o odpowiedniej ilości odpoczynku i snu, aby zachować dobre samopoczucie - w obecnym momencie to będzie najważniejsze.

 

RYBY

W najbliższym tygodniu będziesz zmuszony do włożenia wzmożonego wysiłku w swoją pracę, lecz przyniesie on wymierne korzyści. Kiedy dobrze wykonasz wszystkie obowiązki, to z łatwością otrzymasz podwyżkę lub wysoką premię. Uczucia mogą przynieść rozczarowanie. U osób w stałych związkach pojawi się smutek i przygnębienie, ponieważ ciężko im będzie teraz porozumieć się z partnerem na płaszczyźnie emocjonalnej. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. Mogą one nawet przeżywać sercowe rozterki związane z kimś, do kogo czują coś więcej. Zdrowie utrzyma się w naprawdę dobrej kondycji, co zauważysz poprzez satysfakcjonujące samopoczucie i dużo energii do działania.