TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 24.10 - 30.10.

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA  24.10 - 30.10.

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA  24.10 - 30.10"

BARAN

Najbliższy tydzień pracy umożliwi Tobie wykazanie się talentem organizatorskim. Twoje pomysły okażą się innowacyjne i korzystnie wpłyną na zwiększenie przychodu firmy. Nie umknieto uwadze Twoich zwierzchników. Przy odrobinie szczęścia będziesz mógł liczyć nie tylko na dobre słowo, lecz również na awans lub podwyżkę. Sfera uczuciowa może niestety pozostawiać wiele do życzenia. Osoby w stałych związkach mogą spodziewać się nieporozumień, kłótni czy cichych dni z partnerem. Możecie mieć trudność z wypracowaniem kompromisu dla ważnej dla Was sprawy. Zmorą wielu związków mogą być także kłopoty finansowe czy nadmierna rozrzutność jednego z Was. U osób wolnych nie są zapowiadane większe zmiany, a dodatkowo możliwe są rozczarowania i smutki. W kwestiach zdrowotnych mogą dokuczać Ci niewielki bóle głowy oraz dolegliwości kostno-stawowe.

 

BYK

W nadchodzącym tygodniu Twoje życie zawodowe ulegnie małej stagnacji. W pracy nie będzie się zbyt dużo działo, doświadczysz monotonii, a jeśli myślisz o rozwoju czy podwyżce, to niestety nie jest to odpowiedni moment. W zamian za nudę w pracy, ożywienie pojewi się teraz w sferze towarzyskiej. Możesz mieć okazję na bardzo miły wyjazd czy wyjście ze znajomi, a Wasze rozmowy poprawią Tobie samopoczucie na długi czas. W uczuciach dużo pozytywnej energii. U osób w stałych związkach widać dużo spotkań towarzyskich oraz rodzinnych, na których wszyscy będą się dobrze bawić. Atmosfera między Wami, a parnerami również będzie wesoła oraz romantyczna. Osoby wolne teraz mają zaś szansę na nawiązanie trwałej relacji uczuciowej. W sferze zdrowotnej nie powinny trapić Cię żadne poważne choroby czy dolegliwości. Będziesz cieszyć się dobrym samopoczuciem.

 

BLIŹNIĘTA

W tym tygodniu możesz się nadmiernie przejmować wszelkimi sprawami, które dotyczą Twojej pracy, finansów czy kariery zawodowej. Zastanów się na spokojnie czy sytuacja naprawdę jest taka zła, czy może Twój umysł stworzył już zbyt wiele czarnych scenariuszy. Wiele bowiem wskazuje na to, że Twoje obawy, to w większości efekt Twoich lęków i czarnowidztwa. W uczuciach bardzo pomyślna aura. Osoby w stałych związkach będą teraz wspierane przez swojego partnera, poczują jego troskę i miłość. U osób wolnych pojawi się poważna szansa na nowe uczucie. Jeśli chodzi o Twoje sprawy zdrowotne, to uważaj obecnie na układ nerwowy, który może być nadwyrężony. Możliwe, że pojawią się teraz dolegliwości psychosomatyczne.

 

RAK

Możesz spotkać teraz znajomą osobę z dawnych lat, z którą niegdyś pracowałeś. Nastroi Cię to nostalgicznie i zaczniesz wspominać dawne czasy. Być może zastanowisz się nawet czy nie powrócić do byłej firmy. Przemyśl to jednak na spokojnie i zastanów się czy to dobry moment, aby znów wejść do tej samej rzeki. W uczuciach niestety możliwe są duże problemy. U osób w stałych związkach widać poważne kłótnie, które mogą zaważyć na dalszej przyszłości relacji. Osoby wolne będą miały trudności z przekonaniem do siebie kogoś, kto im się podoba. Sprawy zdrowotne mogą teraz wymagać Twojej uwagi. Mogą o sobie przypomnieć dawne urazy lub na jaw wyjdzie wcześniejsza błędna diagnoza lekarska.

 

LEW

Obecnie zachowaj szczególną ostrożność przy zaciąganiu kredytów czy pożyczek. Dotyczy to także udzielania pomocy finansowej znajomym, którzy mogą Cię teraz o to poprosi - mogą mieć oni poważne problemy ze spłatą tych zobowiązań. Weź to pod uwagę. W sferze zawodowej wszystko będzie układać się po Twojej myśli. Uczucia staną się teraz bardzo romantyczne i kwitnące. Osoby w stałych związkach poczują, że miłość pomiędzy nimi a partnerem rozkwita. Osoby wolne mają natomiast dużą szansę na nowe i spełnione uczucie. W kwestii zdrowotnej nie ma powodu do obaw. Twój organizm będzie się obecnie znajdował w równowadze i nie powinny pojawiać się żadne uciążliwe dolegliwości.

 

PANNA

Czeka Cię teraz bardzo dobra passa w życiu zawodowym, a także finansowym. Możesz otrzymać awans lub podwyżkę w pracy, a także propozycję zupełnie nowego stanowiska. To będą także dobre dni na wszelkiego rodzaju inwestycje, traksakcje oraz projekty. W sferze uczuć mogą wystąpić pewne trudności. Ukaże się to zwłaszcza u osób w stałych związkach, które nie będą się do końca zgadzać ze swoim partnerem i to stanie się punktem zapalnym do poważniejszych kłótni. U osób wolnych nie będzie to dobry czas na zmiany, choć może się Wam przydarzyć lekka, niezobowiązująca znajomość. Sprawy zdrowotne nie powinny się zbytnio komplikować. Przez większość tygodnia będziesz czuć się dobrze, ale pamiętaj o zdrowym stylu życia, unikaj zbyt długiego siedzenia i koniecznie dotleniaj swój organizm.

 

WAGA

W nadchodzących dniach zapragniesz podążyć własną drogą i zrobisz coś nietuzinkowego w życiu zawodowym. To może być postanowienie odejścia z dotychczasowej pracy na rzecz nowego stanowiska, ale także próba wprowadzenia innowacyjnych pomysłów do Twojej obecnej firmy. To będą dla Ciebie dobre i bardzo rozwojowe decyzje. Uczucia zapowiadają się bardzo harmonijnie. Osoby w stałych związkach mogą liczyć na to, że partner zrozumie Ich potrzeby oraz okaże potrzebne wsparcie. Doświadczycie troski, opiekuńczości i miłości. U osób wolnych pojawi się okazja do poznania kogoś, z kim doskonale się uzupełnią i stworzą wartościową relację. Jeśli zaś chodzi o zdrowie, to postaraj się unikać zbyt długiego siedzenia w pomieszczeniach, a zamiast tego wychodź na świeże powietrze. W przeciwnym razie możesz czuć się zmęczony i znużony, a dodatkowo doświadczać dolegliwości bólowych. Poza tym nic poważnego nie powinno Ci dolegać.

 

SKORPION

Spodziewaj się pomocy życzliwej osoby z pracy w ważnej dla Ciebie sprawie zawodowej. Dzięki niej skutecznie rozwiążesz pewien problem. Nie zapomnij się odwdzięczyć, a będziesz mógł również liczyć na pomoc w przyszłości. Sprawy finansowe również powinny w tym tygodniu ulec poprawie, jeśli będziesz aktywnie działać w tym temacie. Uczucia zapowiadają się bardzo ładnie. U osób w stałych związkach nastanie teraz większa harmonia i będą lepiej dogadywać się ze swoim partnerem. Wspólnie wypracujecie również ważna dla Was kompromisy, które ułatwią Wam wiele spraw. Osoby wolne mogą zauważyć, że ktoś bardzo sympatyczny zaczyna się nimi interesować. Twoje zdrowie również zapowiada się wyśmienicie na ten tydzień.

 

STRZELEC

W najbliższych dniach poczujesz niemal rodzinną i przyjacielską atmosferę w swoim miejscu pracy. Na większe zyski nie masz teraz co liczyć, w zamian za to docenisz jednak inne przyjemne aspekty. Możesz nieco się zdziwić, jak dobrze można dogadywać się z koleżankami czy kolegami z pracy. W uczuciach nastaną niestety większe trudności. Zwłaszcza osoby w stałych związkach mogą bardzo poważnie pokłócić się ze swoim partnerem lub poczuć się dotkliwie zranione. Zachowajcie zimną krew i dajcie sobie czas na przemyślenie całej sytuacji. U osób wolnych nie będzie to dobry czas na zmiany - możecie odczuwać smutek i rozczarowanie, związane z kimś, kto jest im bliski. Twoje zdrowie zapowiada się nieco gorzej, ponieważ możliwe są infekcje gardła oraz zatok.

 

KOZIOROŻEC

Podczas najbliższych kilku dni pojawią się przed Tobą nowe perspektywy zawodowe. Możesz nawiązać ciekawą współpracę, która stanie się Twoim dodatkowym, a w dłuższej perspektywie może nawet i głównym zajęciem. Jeśli wykażesz się kreatywnością i elastycznością - możesz już w krótkim czasie odczuć wzrost dochodów. W uczuciach szykuje się duża zmienność. Osoby w stałych związkach przejdą małą huśtawkę nastrojów w swojej relacji. Jednego dnia doświadczycie romantyzmu i namiętności, a drugiego odniesienie wrażenie nieuważności czy obojętności ze strony partnera. Osoby wolne mogą umówić się z kimś na randkę, co jednak nie gwarantuje przełomu w ich sprawach sercowych. W sferze zdrowotnej wszystko zapowiada się dobrze i spokojnie. Będziesz w dobrej kondycji zdrowotnej, poczujesz zastrzyk energii i witalności. Nie spodziewaj się także żadnych wyraźnych dolegliwości.

 

WODNIK

Możesz odnieść teraz znaczne sukcesy w swojej pracy, jeśli wykażesz się pracowitością i determinacją. Otrzymanie awansu lub podwyżki powinno być obecnie w Twoim zasięgu. Poprzez swoje sukcesy zwrócisz na siebie uwagę innych, ale będą oni do tego życzliwie nastawieni. Wielu Twoich współpracowników może również zechcieć zacieśnić z Tobą więzi towarzyskie. W uczuciach może zagościć ochłodzenie. Osoby w stałych związkach odniosą wrażenie, że partner oddala się od nich emocjonalnie, jest nieczuły i bak Mu empatii. Możliwe są również nieporozumienia lub ciche dni. U osób wolnych nie będzie to pomyślny czas na zmiany. Sfera zdrowotna nie powinna przysparzać Ci obecnie poważniejszych dolegliwości. Możliwe są jednak bóle głowy oraz poczucie niepokoju.

 

RYBY

W nadchodzącym czasie możesz zostać nieco przytłoczony nadmiarem obowiązków, co wywoła niemały stres. Poza tym wszystko będzie się działo bardzo szybko i możesz mieć poczucie wszechogarniającego chaosu. Dobra wiadomość jest jednak taka, że dzięki doskonałej organizacji poradzisz sobie ze wszystkim. Zrealizujesz wszystkie zadania, a Twój wysiłek zaprocentuje na przyszłość. W uczuciach zapanuje duża równowaga. Osoby w stałych związkach mogą być pewne, że partner okaże im potrzebne wsparcie lub odciąży w obliczu codziennych trudności. Osoby wolne poznają teraz kogoś, z kim będą nadawać na tych samych falach. Sprawy zdrowotne zapowiadają się bezproblemowo. W najbliższym tygodniu powinniście cieszyć się dobrym samopoczuciem.