Mars wychodzi z retrogradacji.

Mars wychodzi z retrogradacji.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt."Mars wychodzi z retrogradacji." przygotowanym przez naszego eksperta Aleksandra

Hurra Hamulec zwolniony-Mars wychodzi z retrogradacji.

Kochani 12.01.23 Mars w Bliźniętach po długiej retrogradacji wchodzi w ruch prosty. W końcu wychodzimy z marazmu i odzyskujemy swoją moc i sile przekazu.

Opuszczamy mentalna klatkę i ruszamy z nowymi inicjatywami i wyzwaniami i ryzykujemy. Poczujemy większy entuzjazm, ochotę na rozwój, na zmianę, na ruch.

Nadchodzi czas, aby się zmotywować i uwolnić zastała energię. Przebudzenie nastąpi w energii walki o swoje cele, rywalizacji, komunikacji, w biznesie, seksie, sporcie i ogólnie w działaniu.

Poczujemy ożywienie i ze sprawy w końcu ruszają do przodu i ze tempo naszego życia przyspiesza.

Będziemy ciekawi, odważniejsi, niecierpliwi, zaczepni, bardziej ruchliwi i głodni nowych wyzwań z potrzeba  wymiany informacji.

Staniemy się bardziej waleczni i skorzy do podjęcia najtrudniejszych zadań i agresywni w swoich wypowiedziach.

Konflikty będziemy rozwiązywali na drodze słownych sporów, a energia będzie mocno rozproszona ponieważ będziemy wykonywali kilka zadań na raz.

Mars jest malefikiem i skłania nas do brawurowego działania i nie panujemy nad nerwami, a taka energia szybko wymyka się spod kontroli powodując wypadki i kłótnie z otoczeniem. 

Znaki, które powinny być ostrożniejsze w swoich posunięciach czy aktywnościach to znak Panny, Koziorożca, Skorpiona, Ryb i Strzelca.

 

Z pozdrowieniami Wasza Aleksandra astropsycholog duszy :)